Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Widzę "pryszcze" Wam się posypały :polew: Czyżby rozgrywki polityczne :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga prosiłem o linka gdzie wyhaczyliście kropki - dziekuje :hi:

Opublikowano

Ragga prosiłem o linka gdzie wyhaczyliście kropki - dziekuje :hi:

pokasowane już :kox:

Opublikowano

no to chociaż opowiedz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tu masz warnwarn.gif do pomocy w napisaniu opowiadania ;-)

warnwarn.gif

Opublikowano

no to chociaż opowiedz :kox: :kox: :kox: :kox:

sam szukałem ale nic nie znalazłem i nic nie wiem :decayed:

podobno zielone faje się wzięły za robotę :kox:

Opublikowano

Ragga prosiłem o linka gdzie wyhaczyliście kropki - dziekuje :hi:

prawdopodobnie za OT w technicznym, klasyczna przyczyna kropka :naughty:

Opublikowano

Ragga prosiłem o linka gdzie wyhaczyliście kropki - dziekuje :hi:

prawdopodobnie za OT w technicznym, klasyczna przyczyna kropka :naughty:

wszyscy we trójke od razu ???

Opublikowano

Ragga prosiłem o linka gdzie wyhaczyliście kropki - dziekuje :hi:

prawdopodobnie za OT w technicznym, klasyczna przyczyna kropka :naughty:

wszyscy we trójke od razu ???

Co do AndyN to pamietam za co :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211445 - Andy zasugerowal Norbiemu kontakt z Oniakiem w sprawie vagowania :kox:

Opublikowano

Co do AndyN to pamietam za co :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211445 - Andy zasugerowal Norbiemu kontakt z Oniakiem w sprawie vagowania :kox:

eee , wszyscy wyhaczyli w tym temacie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal, też yebnij tam OT to dołączysz do grona .... :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 12:27_________________________________________________ :laghing2: :facepalm:

http://www.zlomnik.pl/index.php/2011/07/11/drut-polski-prezentuje-ostatnia-jazda-forda-ka/

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kto miał taki dobry dzień, że tyle zielonych poleciało?

Opublikowano

Moskal, też yebnij tam OT to dołączysz do grona ....

pier**le , boje sie ze mnie uciszą :decayed:

Opublikowano

Moskal, też yebnij tam OT to dołączysz do grona ....

pieprze , boje sie ze mnie uciszą :decayed:

Mientka pytka .... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Mientka pytka .... :gwizdanie: :decayed:

miałeś kiedyś uciszenie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja miałem wiec nie wiem kto z nas jest tu mientkim pytongiem :gwizdanie:

Opublikowano

Mientka pytka .... :gwizdanie: :decayed:

miałeś kiedyś uciszenie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja miałem wiec nie wiem kto z nas jest tu mientkim pytongiem :gwizdanie:

Poziek też miał, wielokrotnie, i nie dyga ....

:lol1:

Opublikowano

Mientka pytka .... :gwizdanie: :decayed:

miałeś kiedyś uciszenie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja miałem wiec nie wiem kto z nas jest tu mientkim pytongiem :gwizdanie:

Poziek też miał, wielokrotnie, i nie dyga ....

:lol1:

Zgadza się :kox:

Aczkolwiek teraz tam nic nie napiszę bo wiem, ze admin nasałał na mnie wszystkie zielone faje :naughty:

Opublikowano

:evil2::nabijasie:

=====

No to możecie się w technicznym wykazać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212735.0

:przebiegly:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 13:32_________________________________________________Moja nowa klawiatura w domowym stacjonarnym kompie ....

dsc0029mr.th.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zajebiaszcza klawa ...gdzie taką dostać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.