Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za co wyhaczyłeś kropka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za niewinność

:bag:

Opublikowano

za co wyhaczyłeś kropka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zieleni się wzięli :naughty:

Opublikowano

zieleni się wzięli :naughty:

to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zieleni się wzięli :naughty:

to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: :kox: :kox:

jestes pierwszy na liście :naughty:
Opublikowano

zieleni się wzięli :naughty:

to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: :kox: :kox:

coś mi się zdaje, że admin wprowadza akcje zero tolerancji dla indywidualności :kox::naughty:

Opublikowano

zieleni się wzięli :naughty:

to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: :kox: :kox:

coś mi się zdaje, że admin wprowadza akcje zero tolerancji dla indywidualności :kox::naughty:

:decayed:
Opublikowano

zieleni się wzięli :naughty:

to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: :kox: :kox:

coś mi się zdaje, że admin wprowadza akcje zero tolerancji dla indywidualności :kox::naughty:

:decayed:

strach się bać :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

strach się bać :decayed::naughty: :naughty:

ja sie właśnie lekko podesrałem :decayed:

jestes pierwszy na liście :naughty:

Akurat wiem ze Ty byś mi tego nie zrobił , jedyną zdolna do Tego osobą w Waszym towarzystwie jest Trep :decayed:

Opublikowano

Co wy tak te kropki dostajecie? Jakiś festyn jest?

Opublikowano

Co wy tak te kropki dostajecie? Jakiś festyn jest?

Chyba któremuś zaczęła się andropauza i widać efekty :decayed:

Kuśka już tak nie staje, na wadze przybiera, pamięć gorsza, zmiany nastroju .... :lol1:

Opublikowano

Co wy tak te kropki dostajecie? Jakiś festyn jest?

Chyba któremuś zaczęła się andropauza i widać efekty :decayed:

Kuśka już tak nie staje, na wadze przybiera, pamięć gorsza, zmiany nastroju .... :lol1:

:laghing2:

Opublikowano

Kto tam mieszka na Ursynowie i ma VAG-a niech da znać na PW. Sprawa pilna.

Opublikowano

Kto tam mieszka na Ursynowie i ma VAG-a niech da znać na PW. Sprawa pilna.

Mieszkam w Legionowie (to bardziej na pólnoc) i mam VC, a co? :paker:

I nie mam auta bo żaden z jakże nielicznych posiadaczy B7 z tego forum nie ruszył d*** i nie wyraził choć iskierki chęci niesienia pomocy bliźniemu .... :kwasny:

Opublikowano

Kto tam mieszka na Ursynowie i ma VAG-a niech da znać na PW. Sprawa pilna.

Mieszkam w Legionowie (to bardziej na pólnoc) i mam VC, a co? :paker:

I nie mam auta bo żaden z jakże nielicznych posiadaczy B7 z tego forum nie ruszył d*** i nie wyraził choć iskierki chęci niesienia pomocy bliźniemu .... :kwasny:

Trzeba looknąć paździocha dla mamuśki stoi na ursynowie i jest do luknięcia w sobotę o 10:00

Opublikowano

Kto tam mieszka na Ursynowie i ma VAG-a niech da znać na PW. Sprawa pilna.

Mieszkam w Legionowie (to bardziej na pólnoc) i mam VC, a co? :paker:

I nie mam auta bo żaden z jakże nielicznych posiadaczy B7 z tego forum nie ruszył d*** i nie wyraził choć iskierki chęci niesienia pomocy bliźniemu .... :kwasny:

Trzeba looknąć paździocha dla mamuśki stoi na ursynowie i jest do luknięcia w sobotę o 10:00

mieszkam na Ursynowie, ale nie bedzie mnie w wikent niestety...

Opublikowano

Kto tam mieszka na Ursynowie i ma VAG-a niech da znać na PW. Sprawa pilna.

Mieszkam w Legionowie (to bardziej na pólnoc) i mam VC, a co? :paker:

I nie mam auta bo żaden z jakże nielicznych posiadaczy B7 z tego forum nie ruszył d*** i nie wyraził choć iskierki chęci niesienia pomocy bliźniemu .... :kwasny:

Trzeba looknąć paździocha dla mamuśki stoi na ursynowie i jest do luknięcia w sobotę o 10:00

mieszkam na Ursynowie, ale nie bedzie mnie w wikent niestety...

Pisałem do Ciebie na gg bo wiem że na alternatywy mieszkasz :decayed:

Chyba że jutro wieczorem go lookniesz..... jak nie wylecisz z miasta :mysli:

Opublikowano

Kto tam mieszka na Ursynowie i ma VAG-a niech da znać na PW. Sprawa pilna.

:polew: :polew: konstruktywnie... najpierw zrobic nadzieje... a potem kubeł zimnej wody

Mieszkam w Legionowie (to bardziej na pólnoc) i mam VC, a co? :paker:

I nie mam auta bo żaden z jakże nielicznych posiadaczy B7 z tego forum nie ruszył d*** i nie wyraził choć iskierki chęci niesienia pomocy bliźniemu .... :kwasny:

Trzeba looknąć paździocha dla mamuśki stoi na ursynowie i jest do luknięcia w sobotę o 10:00

mieszkam na Ursynowie, ale nie bedzie mnie w wikent niestety...

Opublikowano

Panowie, pomóżcie ;(

Na dosłownie 15 minut jest mi potrzebne B7 mające spryskiwacze reflektorów (chodzi o rozróżnienie typu modułu świateł)

Naprawdę jestem w potrzebie :(

Opublikowano

Andy , jakieś foty ci porobic ? Bo ja tym gównem w lecie nie jeżdżę .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.