Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Panowie, jak Wam coś błyszczy po oczach to co ????

To sobie zrobiłeś kosztowne zdjęcie do dowodu :naughty: 10 pkt i 500 zł za zdjęcie z fotoradaru :polew: :laghing2:

ale to przenośnego musieli postawić bo ja tam stacjonarnego słupa nie widziałem, chyba że ostatnio coś się zmieniło
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba nie wiesz w co wdepnąłeś :polew: ale spox Twój wybór :kox:

Krzyniu ale nie zabieraj tego swojego obrzyna :punish::sarcastic:

No Panowie, jak Wam coś błyszczy po oczach to co ????

To jest impresska :polew: Kosztowna co prawda :decayed:

Opublikowano

Czy ktoś wie czy radar w tunelu pod Wisłostradą jest aktywny.

To tam jest jakiś fotoradar ?

Pierwsze słyszę chyba, że postawili przenośny.

JEST Z OBU STRON...juz od jakiś 3 miechow

Opublikowano

za 400 kafli :P

Zalety:

"...pasują filtry od teleskopu Hubbla" :polew:

Opublikowano

pierwszy raz udało mi się sfotografować genitalia komara, z ostrością uchwyconą na jego lewym jądrze.

Z uwagi na spore rozmiary a co za tym idzie duże zużycie energii Canon zrezygnował ze standardowego, elektrycznego napędu optyki na rzecz silnika benzynowego 1,4 16V 90 KM ( istnieje możliwość przerobienia na gaz)

Zdecydowanie najlepsze szkło za tę cenę. Jakością niemal dorównuje obiektywowi zrobionemu dla mnie przez Leicę na specjalne zamówienie, którego kiedyś używałem (sprzedałem go i kupiłem córce dom, nieduży jacht i działkę rekreacyjną na mazurach).

moja już być dosyć. zmęczony. Nosić ten obiektyw. Nosić statyw. Ustawiać. Bwana kubwa przychodzić i krzyczeć.

moja lubić lepszy szeroki kąt. Bwana podchodzić wtedy do lwy blisko-blisko. Za blisko. Moja wtedy zabierać resztę bwana i to co po bwana zostać.

:decayed:

Opublikowano

Macie dostęp do części Audi?

Chodzi o przełączniki po stronie kierowcy opuszczania/podnoszenia szyb:

szybyvo9.th.jpg

Podnoszenie szyby pasażera z przodu przestało mi działać ;( Stawiam na za dużo chemikaliów przy okazji prania tapicerki w Smart Plus :kwasny:

Nie wiem czy demontaż i czyszczenie coś pomoże ... :(

Opublikowano

Ostatnio Angela radziła sobie z tym samym problemem, o ile mam dobre informację: po wymianie plastików, przełącznik przestał Jej działać. W ASO do B5 70zł 1szt :shocked:

Opublikowano

Podnoszenie szyby pasażera z przodu przestało mi działać ;( Stawiam na za dużo chemikaliów przy okazji prania tapicerki w Smart Plus :kwasny

Kiedy przestało działać ? Teraz czy od razu po czyszczeniu w SP ?

Przecież oni nie kąpią tego w wodzie tylko używają specjalnych maszyn piorących, które też nie leją chemikaliami - przecież normalne, że auta są nafaszerowane elektroniką i nie można ich "polewać" żadnymi cieczami. Wykluczam pranie w SP.

Przełącznik w ASO kosztuje około 85 zł.

Opublikowano

Kiedy przestało działać ? Teraz czy od razu po czyszczeniu w SP ?

Przecież oni nie kąpią tego w wodzie tylko używają specjalnych maszyn piorących, które też nie leją chemikaliami - przecież normalne, że auta są nafaszerowane elektroniką i nie można ich "polewać" żadnymi cieczami. Wykluczam pranie w SP.

Przestało działać od razu po odbiorze. Ale zorientowałem się dzień później - nie uzywam zbyt często tego przycisku.

To jedynie moje przypuszczenia-nie mam pewności co było powodem. Może to zbieg okoliczności: SP i awaria.

W serwisie kosztuje 160 zł brutto (cena z Radzymińskiej i Połczyńskiej ;( ). Pytanie czy czyszczenie coś da? I czym czyścić?

Opublikowano

Może to zbieg okoliczności: SP i awaria.

Najprawdopodobniej.

W serwisie kosztuje 160 zł brutto (cena z Radzymińskiej i Połczyńskiej ;( ). Pytanie czy czyszczenie coś da?

Rzeczywiście, bo to zależy od końcowego oznaczenia - puść mi na PW swój VIN to sprawdzę, który jest konkretnie u Ciebie.

...

Po VIN'ie widać, że jest jednak ten droższy :tongue4:

Opublikowano

Po VIN'ie widać, że jest jednak ten droższy :tongue4:

To jutro na spocie sobie trochę porezamy ;)

Podmianka przepływki u Flyer'a ;), grzebanie w drzwiach u mnie ;)

===============

Z innej beczki ...

img8349yn1.th.jpg img8351jj4.th.jpg img8355st0.th.jpg img8368rq4.th.jpg img8370lg0.th.jpg img8371rx3.th.jpg img8372nb9.th.jpg img8374qa3.th.jpg

Polecam Bieszczady na letni urlop. Przepiękne widoki, fajne kręte drogi (hamowanie biegami się przydawało i to bardzo), rowerowanie, żeglowanie, różne inne atrakcje :wink4::good:

Opublikowano

Oglądacie czasami na MTV taki program MTV CRIBS ? Gwiazdy pokazują tam swoje wypasione chaty.

Tutaj nasz gwiazdor też pokazuje swoją:

http://pl.youtube.com/watch?v=SPZE-nMnH9M

Opublikowano

lukaszr no nie mów, że jesteś fanem Gracjana :no::decayed: :decayed:

Opublikowano

lukaszr no nie mów, że jesteś fanem Gracjana :no::decayed: :decayed:

Nie tylko ja, jest tu wielu jego fanów :polew:

Opublikowano

Nosferowi juz sie morda cieszy, ze nie jest sam...

Opublikowano

:OMG:

Tu jest czajnik do czajnika nalewam wode i robie sobie herbate.. :polew:

O woda mi sie juz zagrzala wiec sobie zagotuje ugotuje herbate.. :polew:

Opublikowano

Nosferowi juz sie morda cieszy, ze nie jest sam...

:sarcastic:

( http://nasza-klasa.pl/profile/7030019 )

Opublikowano

Dobrze wiedziec :blink:

A teraz chwila na rozrywke.

Czytajcie komentarze do obiektywu za 40 kafli.

http://www.ceneo.pl/;015411943-10.htm#productOpinions

popatrzcie na 2 str komentarzy, idol Flyera też coś dodał :polew:

Opublikowano

m@riucha... nie mondrkuj tylko pojaw sie kiedys na spocie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.