Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bike-mailbox-01.jpg

Idz na poczte bez awizo...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta.. znowu bedzie pianie wstrętnych bab , że nie mają czasu że to że tamto ..kurf.. :heat::tongue4:

Opublikowano

LukaszR....trzeba tą twoja opowieść wydzielić i podkelić w osobnym wątku.

REWELACJA :kox:

Opublikowano

łukasz co na to twoja żona :P

Opublikowano

łukasz co na to twoja żona :P

Powiedziała, że za długie i nie chce jej się czytać oraz zapytała od kiedy to ja jestem taki cwaniak :polew:

Opublikowano

łukasz co na to twoja żona :P

:polew: czyli przyganiał kocioł garnkowi :polew:

Opublikowano

Tam jest aviso do naszych postojówek

idz na poczte - podaj nazwisko i adres awizo nie jest potrzebne - ja zawsze je gubie i dają mi na pdst. danych adresowych :wink4:

Opublikowano

:polew: czyli przyganiał kocioł garnkowi :polew:

Nie przygadał tylko skoro jak widzisz mam żonę to znaczy wiem co piszę :tongue4:

Opublikowano

Heja!

Kogo dzisiaj rano ścigałem po Wale Miedzeszyńskim i później Trasie Łazienkowskiej? Srebrne B7 sedan blachy WZ 56121 (numerki mogłem źle zapamiętać)?? Już myślałem, że mnie gość w ogóle nie zobaczy (w końcu śmigam A6) ale jak go mijałem to się nieźle lookał - pomachałem tylko awaryjnymi i poleciałem w swoją stronę... a on skręcił na Wisłostradę... Pozdro!

pewnie nikogo znajomego ... :decayed:

No nie wiem czy nikogo znajomego, chyba, że Wasze ramki pod rejestracje można sobie kupić na Allegro :P

Opublikowano

Srebrne B7 to tylko plastek z ludzi ktorych znamy, ale ja nie wiem, czy to auto jeszcze zyje... :tongue4:

Opublikowano

Srebrne B7 to tylko plastek z ludzi ktorych znamy, ale ja nie wiem, czy to auto jeszcze zyje... :tongue4:

odżyło i ma się git :wink4:

Opublikowano

Spokojne, jest wyjście - jak żona bedzie zła to sobie kochankę znajdziesz :gwizdanie:

Wiesz, jest to jedno z kilku rozwiązań, które można brać pod uwagę :tongue4:

Opublikowano

Robi się ciekawie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Robi się ciekawie :gwizdanie: :gwizdanie:

Czemu ciekawie ... po prostu sobie tutaj dywagujemy na pewne tematy ... jak to Wiciu powiedział:

"... A my lubimy otwarte Puszki Pandory - żywimy się tym wszystkim co z nich wyleci ..."

:polew:

Opublikowano

łukasz co na to twoja żona :P

Powiedziała, że za długie i nie chce jej się czytać oraz zapytała od kiedy to ja jestem taki cwaniak :polew:

Łukas a niedostałeś czasem :ban: na :sexinbed:

:polew:

Opublikowano

Suli, Lukas a Lukaszr to dwie rozne osoby, wiec nazywaj ich po imieniu :polew::tongue4:

Opublikowano
Spokojne, jest wyjście - jak żona bedzie zła to sobie kochankę znajdziesz gwizdanie

Co niektórzy bywają w Stanach.. Byliście może w takiej restauracji Hooters ?

Normalnie cięzko się oprzeć tym posiłkom :decayed::slina: Love it.. :evil:

Opublikowano

Nosfer

Odebrałem postojówki ..z tym że jest kłopot ..

Twoje sa różowe :pleasantry::sarcastic:

Opublikowano

Suli, Lukas a Lukaszr to dwie rozne osoby, wiec nazywaj ich po imieniu :polew::tongue4:

Fly - poczekaj.

Może Suli ma jakies świerze ploty o Lukasie? :evil:

HALO!!! HALO!!!

Słyszeliście? Lukas podobno dostał ban'a na :sexinbed: .

Podobno dlatego, ze sam na motorze jeździ (choć to chyba plotka).

Wiecie coś w temacie?

Generalnie bym nie uwierzył, ale sam zainteresowany milczy, więc tylko zdaje się potwierdzać tą wiadomość ... :naughty:

Opublikowano

Nosfer

Odebrałem postojówki ..z tym że jest kłopot ..

Twoje sa różowe :pleasantry::sarcastic:

:punish: Moje sąte dobre..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.