Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musicie się biedaki jakoś pocieszać, bo życie bez turbo jest smutne :polew::tongue4::wink4:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak, pozostaje nam się tylko smucić, że nie mamy takiej A4 jak Twoja... :embarrassed:

...padlina, co udaje sportowy wóz...

:decayed:

Opublikowano

Ja sie jeszcze ostatnio Quattro dorobiłam i już jest milion razy lepiej, tak to można śmigać :>

Tomaszust, żebys Ty wiedział jak mi cie szkoda i moge to napisac wielkimi literami. :tongue4:

Opublikowano

Tak tak, Q to dobra sprawa...

...ale nie w tej padlinie, co chce być wyścigówką i terenówką w jednym (patrz na poobrywane zderzaki)...

:decayed:

Opublikowano

Dzieciaku kiedy ty ostatnio moje auto widziałeś, żeby głos w tej sprawie zabierać? :mysli:

Przynajmniej nie musze dokładki do wydechu robić bo mam oryginalnie dwie rurki. :chytry::przebiegly:

Opublikowano

Dziecinko, dokładki do wydechu nie musiałem robić, dali ją poprzedniemu właścicielowi jak zakładał LPG, żeby kuchenka się nie dławiła, hahaha. :decayed:

Ale niedługo ją zdejmę, bo będę robił SWAPa na diesla, wtedy wciągnę nosem Twoją turbawkę. :naughty:

Opublikowano

kto kogo wciągnie to sie jeszcze okaże. :naughty: :naughty:

A na razie nie chce mi się z Toba gadać. :wink4:

Zmykam . Pa

Opublikowano

Nie chce Ci się gadać, bo boisz się, że mój dizel przerobiony na gaz Cię objedzie. :naughty:

Opublikowano

Jak nie przestaniecie cytować cytowanego w cytacie, to Wam zaraz któryś z Modów tak w świece nagwizda, że Turbo gazem wyjdzie :D

Już była kiedyś o to awantura :gwizdanie:

Opublikowano

jakie cytowanie :mysli::tongue4:

Witek ty wczoraj tak wolno jechales czy ja tak szybko ze wyjechalem 20 minut po tobie i dogonilem Cie :decayed:

Opublikowano

jakie cytowanie :mysli::tongue4:

cwaniaczek :wink4: juz poprawil :tongue4::naughty:

Opublikowano

Ciężko się napracował moderowaniem :decayed: Szacuken :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dziecinko, dokładki do wydechu nie musiałem robić, dali ją poprzedniemu właścicielowi jak zakładał LPG, żeby kuchenka się nie dławiła, hahaha. :decayed:

Ale niedługo ją zdejmę, bo będę robił SWAPa na diesla, wtedy wciągnę nosem Twoją turbawkę. :naughty:

kto kogo wciągnie to sie jeszcze okaże. :naughty: :naughty:

A na razie nie chce mi się z Toba gadać. :wink4:

Zmykam . Pa

No to niezły challenge nam się szykuje :cool1::radocha:

Ale to pewnie dopiero za jakiś czas, jak Tomek sobie palniki poodkręca :wink4:

Tymczasem w ramach supportu i treningu możecie się zmierzyć w innych konkurencjach :D

Np. podnoszenie ciężarów :drunk:

Albo starciu na gołe klaty :naughty:

:nabijasie:

Kasia, w tym ostatnim stawiam zdecydowanie na Ciebie :notworthy: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Nie widziałes klaty Tomka , ma klate jak pognieciony karton po murzynkach :polew:

20:1 na Oszusta stawiam

Opublikowano

jakie cytowanie :mysli::tongue4:

Witek ty wczoraj tak wolno jechales czy ja tak szybko ze wyjechalem 20 minut po tobie i dogonilem Cie :decayed:

Eeee tam - zapierdzielasz tym przecinakiem, to i krzywa czasu się wygina :D

W sklepie jeszcze byłem

Opublikowano

Nie widziałes klaty Tomka , ma klate jak pognieciony karton po murzynkach :polew:

20:1 na Oszusta stawiam

Ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu. Jak ten karton zetknie się z dwiema szpilkami to może być ciężko, ups... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

BUM :kox:

Opublikowano

BUM :kox:

co BUM?
Opublikowano

BUM :kox:

co BUM?

a tak nie wiedziałem jak wejść w dyskusję :naughty:

Opublikowano

BUM :kox:

co BUM?

a tak nie wiedziałem jak wejść w dyskusję :naughty:

buahahaha :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.