Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żółwix to chyba nawet częsciej bywa na spotach niż sam mła :kox:

ostatnio Ty jestes czesciej widywany :nabijasie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żółwix to chyba nawet częsciej bywa na spotach niż sam mła :kox:

ostatnio Ty jestes czesciej widywany :nabijasie:

Potwierdzam, nawet wiesz jak jeden z warszawskich spamerów wygląda :polew:

Opublikowano

A jutro się pojawisz?

:embarrassed: z żalem to piszę, naprawdę, ale mamy juz imprezke na godz 21 umówioną od jakiegoś czasu :embarrassed:

jak norbi i flyer pojawiają się na spotach częsciej odemnie...to już faktycznie Wielkie Święto :>

Opublikowano

cos dla malika :shocked:

006sportcd8.th.jpg

Ale wykurwił :polew:

Opublikowano

Żółwik Krzyniek najlepszego z okazji imienin :)

Są tu jeszcze jakieś Krzyśki?

Eno, to trza by się dorzucić. Najlepszego Panowie! :drunk:

Opublikowano

Żółwik Krzyniek najlepszego z okazji imienin :)

Są tu jeszcze jakieś Krzyśki?

Tez sie dolaczam do zyczonek........Wszystkiego Naj :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Brynia dzięki za pamięć i za życzenia, tomaszust, angge wam też dziękuję :> no to musimy coś :drunk:

Opublikowano

jak norbi i flyer pojawiają się na spotach częsciej odemnie...to już faktycznie Wielkie Święto :>

No no no... dawno Cie nie widzialem bracie XERO :tongue4: , a co gorsza nie zobacze Cie na zlocie!

Opublikowano

Brynia dzięki za pamięć i za życzenia, tomaszust, angge wam też dziękuję :> no to musimy coś :drunk:

Ależ prosze bardzo. No to gdzie zapraszasz?? :naughty:

Opublikowano

:embarrassed: z żalem to piszę, naprawdę, ale mamy juz imprezke na godz 21 umówioną od jakiegoś czasu :embarrassed:

:foch:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 09:42 _________________________________________________Czy ktoś zamówił pogodę ?? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Czy ktoś zamówił pogodę ?? :naughty: :gwizdanie:

Już zapakowałem w bagażnik trochę ładnej pogody z Lublina to przywiozę :polew:

Opublikowano

Czy ktoś zamówił pogodę ?? :naughty: :gwizdanie:

jak narazie jest ladna :naughty:

teraz pozostaje sie modlic, zeby nie sprawdzila sie popoludniowa burza :decayed:

Opublikowano

Czyli na szczęście moja prognoza z wczoraj się nie sprawdziła. :)

Opublikowano

Nie zapeszyłaś.. :wink4: Ale jeszcze cały dzien przed nami :naughty:

Opublikowano

Zebym tylko ja nie przywiozl ze sobą mojej pogody :gwizdanie:

Opublikowano

Dla tych, którzy mają być, a nie wiedzą jak dojechać - poniżej jest mapka dojazdowa do posiadłości poźkowej:

ef4868bd29f08472m.jpg

Współrzędne GPS:

52,080328 ° 20,792296 °

52 ° 04 ' 49,2 '' 20 ° 47 ' 32,3 ''

Opublikowano

Zebym tylko ja nie przywiozl ze sobą mojej pogody :gwizdanie:

I Ty też będziesz :polew: Łeeee to ja nie jadę :nabijasie:

Sławuś o której startujesz i którędy lecisz ?? Przez Bryńkolandię ?? :naughty:

Opublikowano

Zebym tylko ja nie przywiozl ze sobą mojej pogody :gwizdanie:

I Ty też będziesz :polew: Łeeee to ja nie jadę :nabijasie:

No bede bede :naughty:

Sławuś o której startujesz i którędy lecisz ?? Przez Bryńkolandię ?? :naughty:

Jak sie zwolnie z pracy wczesniej to wyruszam o 14.30 a jak nie da rady to o 15 przez Radom :good:

Opublikowano

Sławuś o której startujesz i którędy lecisz ?? Przez Bryńkolandię ?? :naughty:

Bryńka pogania Ukcia bo ponoś jakiś serwer padł i mogą startować później :gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.