Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK

quian-jin-zu-he.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

..ale piątkowa podobno wynagradza .. meczarnie za 4 poprzednie dni :wink4::tongue4:

Opublikowano

w tym tempie dobijecie do 2000 do przyszłego piątku - Ragga spamerze :decayed:

Opublikowano

W Sobieszewie nawet padła propozycja zeby podzielic spoty w-wskie na 2 watki, dla spamerow i starszych juzerow :decayed:

Opublikowano

w tym tempie dobijecie do 2000 do przyszłego piątku - Ragga spamerze :decayed:

To moja wina , że w pracy nie ma co robić :disgust::tongue4:

W Sobieszewie nawet padła propozycja zeby podzielic spoty w-wskie na 2 watki, dla spamerow i starszych juzerow :decayed:

Ponad podziałami :gwizdanie: :decayed:

[br]Dopisany: Wrzesień 19, 2008, 02:25:57 pm_________________________________________________Żaden spam ..to luźna dyskusja :decayed:

Opublikowano

W Sobieszewie nawet padła propozycja zeby podzielic spoty w-wskie na 2 watki, dla spamerow i starszych juzerow :decayed:

uuuu :naughty:

Podział na starszych spamerów i młodszych.. :gwizdanie:

Chyba przez jakiś czas będę tylko obserwował wątek :przebiegly:

Opublikowano

chinki odesłałem, dziewczyny nie dawały rady :gwizdanie: muszę zamówić coś lepszego :cool1:

a wracając do długich nóg to Tomku nie wiem czy tak jak ona wyglądała to tak samo by była dobra w łóżku :gwizdanie: spotykałem się prawie rok z dziewczyną która sięgała mi do .... nie ważne :tongue4: no jednym słowem była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

Opublikowano

była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

opowiadaj :kox:

Opublikowano

była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

opowiadaj :kox:

to może już na spocie albo przy :drunk:
Opublikowano

spotykałem się prawie rok z dziewczyną która sięgała mi do .... nie ważne :tongue4: no jednym słowem była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

kobieta idealna :decayed:

Opublikowano

spotykałem się prawie rok z dziewczyną która sięgała mi do .... nie ważne :tongue4: no jednym słowem była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

kobieta idealna :decayed:

można powiedzieć że tak :good: tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką :wink4:
Opublikowano

spotykałem się prawie rok z dziewczyną która sięgała mi do .... nie ważne :tongue4: no jednym słowem była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

kobieta idealna :decayed:

można powiedzieć że tak :good: tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką :wink4:

no właśnie ten wzrost Krzyniu :decayed:

Opublikowano

spotykałem się prawie rok z dziewczyną która sięgała mi do .... nie ważne :tongue4: no jednym słowem była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

kobieta idealna :decayed:

można powiedzieć że tak :good: tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką :wink4:

no właśnie ten wzrost Krzyniu :decayed:

nom :wink4:
Opublikowano

była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

opowiadaj :kox:

to może już na spocie albo przy :drunk:

To może na spocie z :drunk::naughty:

Opublikowano

była niska, ale za to nadrabiała w :sexinbed::shocked:

opowiadaj :kox:

to może już na spocie albo przy :drunk:

To może na spocie z :drunk::naughty:

jak będziemy mieć kierowców to i owszem możemy :drunk: inaczej ja nie pije jak prowadzę :cool1:
Opublikowano

krzyniek

Ja to wsiadam w autobus i na autopiloście na Tarcho :decayed:

Opublikowano

w tym tempie dobijecie do 2000 do przyszłego piątku - Ragga spamerze :decayed:

Dobrze, dobrze :decayed:

Opublikowano

krzyniek

Ja to wsiadam w autobus i na autopiloście na Tarcho :decayed:

wsiadasz powiadasz :mysli: to albo masz mocną głowę albo znajomego kierowcę neoplanu :polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 16:16_________________________________________________w rozmowach w toku był Gracjan będzie też http://film.wp.pl/galeria.html?idGallery=3688&ticaid=56a30
Opublikowano

wsiadasz powiadasz :mysli: to albo masz mocną głowę albo znajomego kierowcę neoplanu :polew:

Mocnej głowy to nie mam do wódki..dlatego też jej nie pije ..ale z browarami to moge powalczyć :wink4:

Mam za to dobrego autopilota :guma:

Opublikowano

Mocnej głowy to nie mam do wódki..dlatego też jej nie pije ..ale z browarami to moge powalczyć :wink4:

Uuuu... stary, to Ty sie nie wybieraj lepiej na zlot :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.