Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie nie, normalnie dupowozoem :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No wlasnie nie, normalnie dupowozoem :naughty:

W jakich godzinach :naughty: i jaką trasą?

Opublikowano

17:00

Dokladnie :naughty:

Sady Zoliborskie > Pl. Wilsona > Wislostrada > Czerniakowska > Witosa > Sikorskiego > Dolina Sluzewiecka > Rosoła albo do Pulawskiej > Pileckiego > Alternatywy.

W normalnych godzinach jade ~30 min. Po pracy testowalem juz kilka razy ~40 min. :)

Rano tez jest w miare gladko :kox:

Opublikowano

Rano tez jest w miare gladko :kox:

Gdy już przeprowadzę się (z klitki 12 m^2 u teściów zmieszkiwanej przez 4 osoby) do swojej rezydencji z garażem podziemnym i windą do niego zjeżdżającą :polew: to zrobię w któryś weekend test. Obudzę się w środku nocy i sprawdzę w ile czasu dojadę na Taśmową :naughty: Ostatnio w rannym szczycie jechałem 2 godziny :wallbash:

Opublikowano

Taśmowa to koło mnie :mysli:. Kiedys ~3:00 a.m. jechałem 12 minut tzn tak od wjazdu na most Grota do skrzyzowania z Rzymowskiego. Torunska>Jerozolimskie>Marynarska :good:

Opublikowano

Taki mały Ot na temat NK i 17

http://nasza-klasa.pl/profile/14177013

Pani Ola....

Opublikowano

Kiedys... :naughty:

Opublikowano

Taki mały Ot na temat NK i 17

http://nasza-klasa.pl/profile/14177013

Pani Ola....

Typowe lachony :boobs: można spotkać w dyskotekach, Samoobronie, sklepie odzieżowym,przy autostradach a najczesciej na NK :nabijasie::polew: W porze letniej i wiosennej spotykane również w dobrze widocznych i nasłonecznionych częściach miasta gdzie lachony uprawiają lansowanie :polew: :polew:
Opublikowano

uprawiają lansowanie :polew: :polew:

Uprawia to sie glebe orną .. lans to styl życia :D :laghing2:[br]Dopisany: Wrzesień 18, 2008, 01:32:53 pm_________________________________________________" ..Pseudonim szkolny: Pani Ola, d*pa Cycki .." normalnie padłem :punish::D

Wpiedol i do szkoły... a nie tam nasza klasa , emo styl i inne głupoty :guma:

Opublikowano

Emo to najczęściej typy z tzw. „dobrych domów”, którym w d*pach się poprzewracało. Nie są wystarczająco mroczni, by być gotami, ale są zbyt nieodporni na tanie wino, by być punkami...

Opublikowano

A co to k**wa jest EMO? :blink:

Opublikowano

A co to kurfa jest EMO? :blink:

Taki marketingowy bełkot mający wcisnać ciemnej masie różne zbędne ciuchy, gadżety, "styl życia"? :mysli::evil:

Opublikowano

A co to kurfa jest EMO? :blink:

http://images.google.pl/images?hl=pl&q=emo&btnG=Szukaj+obrazów&gbv=2 :cool1:

Jeżeli chodzi o lans, to i tak nic nie przebije http://www.fotka.pl/ranking/kobiety_wszystkie.html :grzywa::beach:

Taaaa... wszystkie sa specjalistkami od photoshopa :D

Opublikowano

A co to kurfa jest EMO? :blink:

http://images.google.pl/images?hl=pl&q=emo&btnG=Szukaj+obrazów&gbv=2 :cool1:

Jeżeli chodzi o lans, to i tak nic nie przebije http://www.fotka.pl/ranking/kobiety_wszystkie.html :grzywa::beach:

Taaaa... wszystkie sa specjalistkami od photoshopa :D

moze nie wszystkie ale wiekszosc na pewno :tongue4: na szczescie mamy w naszych polskich aptekach skuteczny lek na " Emo " :polew::nabijasie:314d11ec8b5c2f57.jpg
Opublikowano

A co to kurfa jest EMO? :blink:

Taki marketingowy bełkot mający wcisnać ciemnej masie różne zbędne ciuchy, gadżety, "styl życia"? :mysli::evil:

Dokładnie Andy :)

Ostanio w "Rozmowach w Toku " był taki jeden pajac 14-letni , który stwierdził ze jest Bi .. chodził ze swoim golfem ( swetrem) na smyczy ..i nzawał go " ONO" ..bo był taki sam Bi jak i on ..:D normalnie padaka ...

Jakby mój cieciak mi powiedział takie kwestie w wieku 14 lat to przywiązałbym go za nogi do "niebieskiego" i zrobił wycieczkę po Tarchominie :evil:

Opublikowano

Dobrze że nie masz jeszcze dzieci Raggi

Opublikowano

Dobrze że nie masz jeszcze dzieci Raggi

Wiem :guma: Nie pali mnie sie :decayed:

Najpierw to trza do końca wyhaczyć temat na żone :polew:

Opublikowano

ragga coś masz do ono :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.