Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tak Lukas przyjdzie, walnie pięścią w stół i podejmie decyzję :tongue4::wink4:

właśnie :tongue4:

Opublikowano

I tak Lukas przyjdzie, walnie pięścią w stół i podejmie decyzję :tongue4: :wink4

właśnie :tongue4:

no to po co ta cała gadka :mysli: aaa już wiem nabijacie licznik postów :polew:

Opublikowano

Szczególnie wszyscy będą chodzić do Bierhalle na spocie - a potem to niby co ? do samochodu i do domu ?

Lepsze Bierhalle niż KFC :sick3: I kobiete można wypuścić na zakupy przy okazji :naughty::tongue4:

Opublikowano

Lepsze Bierhalle niż KFC :sick3:

A co jedno z drugim ma wspólnego ?

W KFC nie podają % - rozumiem jakbyśmy się spotykali wieczorkiem bez samochodów, ale spoty są typowo samochodowe więc jak niby mamy skorzystać z uroków Bierhalle ?

I kobiete można wypuścić na zakupy przy okazji :naughty::tongue4:

Przyjeżdżasz z kobietą na spoty ? :tongue4:

Dobrze ją ukrywasz :wink4:

Opublikowano

Dobrze ją ukrywasz :wink4:

Widac podejrzał starszych kolegów jak to się robi :naughty::decayed:

Opublikowano

no to po co ta cała gadka :mysli: aaa już wiem nabijacie licznik postów :polew:

Tu nie ma włączonego licznika. :no:

Opublikowano

no to po co ta cała gadka :mysli: aaa już wiem nabijacie licznik postów :polew:

Tu nie ma włączonego licznika. :no:

Jak to :shocked:

To po kiego ja z Wami gadam :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To po kiego ja z Wami gadam :mysli:

Przypomnieć sobie swoje lata mlodości i świetności :polew::decayed:

Opublikowano

no to po co ta cała gadka :mysli: aaa już wiem nabijacie licznik postów :polew:

Tu nie ma włączonego licznika. :no:

miałem na myśli akcje bicia do 2000strony :cool1:
Opublikowano

A co jedno z drugim ma wspólnego ?

W KFC nie podają % - rozumiem jakbyśmy się spotykali wieczorkiem bez samochodów, ale spoty są typowo samochodowe więc jak niby mamy skorzystać z uroków Bierhalle ?

Jak mam szamać w KFC to lepiej Bierhalle :naughty: O % nawet nie pomyślałem :cool1:

Przyjeżdżasz z kobietą na spoty ? :tongue4:

Dobrze ją ukrywasz

Ano była ze dwa razy :decayed:

Dobrze ją ukrywasz :wink4

Widac podejrzał starszych kolegów jak to się robi :naughty::decayed:

:polew:

Opublikowano

Dobrze ją ukrywasz :wink4

Widac podejrzał starszych kolegów jak to się robi :naughty::decayed:

przed niektórymi trzeba wszystko chować, szczególnie dziewczyny ;)

Opublikowano

przed niektórymi trzeba wszystko chować, szczególnie dziewczyny ;)

Masz rację Krzyniek żadnej nie przepuści :gwizdanie: :cool1::tongue4:

Opublikowano

przed niektórymi trzeba wszystko chować, szczególnie dziewczyny ;)

:polew:

Nosfer :decayed::D

Opublikowano

przed niektórymi trzeba wszystko chować, szczególnie dziewczyny ;)

Wczoraj mogliście przyjechać z kobietami ... Poźka i tak miało nie być także byłyby bezpieczne :nabijasie::pali:

Opublikowano

przed niektórymi trzeba wszystko chować, szczególnie dziewczyny ;)

Masz rację Krzyniek żadnej nie przepuści :gwizdanie: :cool1::tongue4:

:sesese: nie prawda :klamie:
Opublikowano

To po kiego ja z Wami gadam :mysli:

Przypomnieć sobie swoje lata mlodości i świetności :polew::decayed:

Czemu przypomnieć ? :mysli:

Skoro nadal trwają ... :decayed:

Opublikowano

Wczoraj mogliście przyjechać z kobietami ... Poźka i tak miało nie być także byłyby bezpieczne :nabijasie::pali:

On i tak jest nie groźny :cool1: Na gadaniu się kończy :polew: :polew:

Opublikowano

Bo te felgi zdążył jeszcze zaliczyć Przemo Kaśki :laghing2

Korzeń nie stresuj się, Suli pisze o moich stalówkach co to leżą u Przema w firmie :decayed:

No to je Przemo musiał nieźle odpicować i sporo farby aluminowej na nie nałożyć :wink4: bo wyglądają dosłownie jak alusy :tongue4::polew:

komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną! :kox::decayed:

tak sobie tłumacz :naughty::kox:

i nie wciskaj ludziom kitu że masz serie 1,8T 150KM .... na moją "okohamownie" minimum 180KM :wink4:

Dobry bajer nie jest zły :kox: :gwizdanie:

Franio - pełen szacun :th:

ciesz sie ze Suli ciągnął tylko do 6 tysięcy.

Odpuszcałem przed 6k :wink4: Jak już się toczył - to niech się toczy :polew:

A na serio, trochę obawiałem się przeginać - Bora i Fieldorfa wbrew pozorom to jednak ulice osiedlowe, zwsze może ktoś wyskoczyć, wpakować się - wiem, bo to moje okolice :decayed:

Poszaleć to można sobie na TŚ czy nawet Wale Miedzeszyńskim - pomimo świateł trasa jest w klasie GP - jest oddzielona od terenów zamieszkałych, ma drogi zbiorcze, separację ruchu pieszych itp.

Tosik - dzięki za rozwiązanie problemu drzwi, choć niestety połowiczne :confused4:

Skrzypi JAKBY trochę mniej, ale jednak.

Ja chyba muszę wozić całą waszą czwórkę jako stałe wyposażenie :polew:

Wtedy wcale nie skrzypiało :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

przed niektórymi trzeba wszystko chować, szczególnie dziewczyny ;)

:polew:

Nosfer :decayed::D

Ragga no przecież nie moja wina, że się przyśnię twojej U. od czasu do czasu.. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.