Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wysle wam starszego :P bo mam lape w gipsie i puki co do konca maja bede napieral z lacka :( a starszy pracuje na pl. pilsudskiego a do wawy jedzi pociagiem albo fura z kumplem a Audi stoi w garazu :( postaram sie go namowic :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaprawszamy każde A4 sie liczy :grin:

Opublikowano
Panowie musimy jeszcze poczekać na fotki troszku bo Hugo sie zgubił

chyba już sie znalazł :razz:

Łukasz gratuluje wizy:) Poźka porady przydały się :mrgreen:

Opublikowano

Lukas wyszedł na intelektualiste :) aż dziwne, że konsul się go nie spytał o czym jest książka:)

Bartek jak kupisz na jutro wd-40 to ja ci te przepustnice zrobie. Odkręcasz jedną obejme z kolektora dolotowego i masz wszystko ładnie widoczne i dostępne. 5 minut roboty a możesz 5 sekund urwać i mnie skillować.

[ Dodano: 2006-04-26, 23:07 ]

a jeżeli chodzi o naszą integracje to szykuje się niezła 1.05 na bemowie:) jak będziemy dopingować Bartka na zawodach!! :D

Opublikowano
a jeżeli chodzi o naszą integracje to szykuje się niezła 1.05 na bemowie:) jak będziemy dopingować Bartka na zawodach!!

jeszcze ono odgrażał sie, że będzie startował...z bagietkami w bagażniku i fotelikiem z tyłu :mrgreen: :razz: :grin:

jak nie będzie lało, bo coś przebąkują w TV i radio to jestem 01.05.06 na 100%

Opublikowano

jak bedziecie mogli to nakreccie filmik startujacej A4 :D

Opublikowano

start może efektowny nie jest bo to ośka a do tego duża turbina ale to co się dzieje po 4000 rpm z twoim ciałem, mózgiem i kończynami jeszcze 8 lat temu porównałbym do orgazmu :wink:

Opublikowano

hehehehe to lepij zamontowac kamerke w auciee... ja mam kask samochodowy bmw :P kiedys w kamieniu slaskim go probowalem ale kamerki nie przymocujesz...

Opublikowano
jak bedziecie mogli to nakreccie filmik startujacej A4

wpadnij kiedyś do Wawy jak mamy spota a bartte na pewno z chęcią Cie przewiezie :wink:

Opublikowano

na wakacje na pewno sie zjawie ;) bo na rehabilitacje bede na szaserow jedzil...

Opublikowano

sugeuje zabrać ze sobą papierowe woreczki :lol: :twisted:

Opublikowano
Lukas wyszedł na intelektualiste aż dziwne, że konsul się go nie spytał o czym jest książka:)

Byłem sprytniejszy ksiażke zabrałem ze soba pod okienko i połozylem garbem do niego zeby widział nazwe "zarzadzanie logistyczne" i jak sie spytał gdzie studiuje "logistykę" to wszystko było jasne

Eh ze ja 1 maja lece na zamość i taką impreze omine :???:

Opublikowano

hehe i pozadna kamerke :D

Opublikowano

Lukas mówisz słowo i robimy ci dokument:)

nagrywamy tylko A4 w wyścigach. No i pewnie jak tak posiedzimy sobie przy browarku to będą wstawki na komentarz od....... komentatorow :lol:

[ Dodano: 2006-04-26, 23:39 ]

Lukasz dorabia jeszcze w VT do mojego 19 calowe aluski :twisted: :twisted:

Opublikowano

Łukasz jak tam fotki, wywołałeś, czy jeseszcze w ciemni :?: :?:

:mrgreen:

Opublikowano

panowie zdjatka juz są ale na kompie :razz: musze je zmniejszyc i umieszcze dzisiaj w albumie :roll:

[ Dodano: 2006-04-26, 23:55 ]

Są juz fotosy tak jak mowilem "DZISIAJ" :mrgreen:

Opublikowano

pikne panocku :)

Opublikowano

poziek, szkoda, że się nie załapałeś na fotki :sad:

już widzę, ze sie jednak załapałeś :cool: nie było wcześniej wszystkich fotek

Opublikowano

Super :D WD-40 jutro kupuje i zobaczymy co z tego wyjdzie :) dzieki!!!

Zdięcia pikne jak zawsze :), nawet dużo widać tym razem :)

Poziek ja ustawie mocniejszą mapę, przeczyścimy tą przepustnicę i przełorzymy silnik do Ciebie + wyjęcie wszystkich bebechów to może będzie po co startować :D 1 maja

Opublikowano

No dziękuje dziekuje nie mam czym sie ścigać to chociaż zdjęcia porobie :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.