Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No na głowe pewnie :twisted: i inny podział bym was nie posądzał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie.............. jaką krowe ??

:mrgreen: co prawda Łukasz już wytłumaczył ale to ono zapodał tekst z krową :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze troche sprostować tekst o krówce zeby nie wyszło ze parafia warszawska jest zamiast z klubu A4 to z AA "krówka to napój bezalkocholowy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze troche sprostować tekst o krówce zeby nie wyszło ze parafia warszawska jest zamiast z klubu A4 to z AA "krówka to napój bezalkocholowy" :mrgreen:

z lekkim posmakiem alkoholu :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz wszystko jasne:) możemy zmienić temat :)

właśnie do mnie szwagier dzwonł, że na "W" stoi teraz ze 150 autek:)

co powiecie na przyszły tydzień??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja panowie w poniedzialek wylatuje ciezkim sprzetem do hamburga a stamtad do kijowa i w wawie pojawie sie dopiero 24 kwietnia i wtedy napewno sie pojawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek to jest nas dwóch :) szwgier mówi, że ludzie poczuli wiosne:) podobno jest wszystko: cichociemni, lanserzy, audiofani, neony, stroboskopy :) kurde ze jak w maju już jade :neutral:

ja jutro będe miał nowy zaworek N75 i w końcu nie będzie mi odcinało doładowania powyżej 5200 RPM :twisted: :twisted: :twisted:

Lukasz to rozumiem, że jeszcze można składać zamówienia na prezenty?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie do mnie szwagier dzwonł, że na "W" stoi teraz ze 150 autek:)

to jak giełda na Żeraniu :mrgreen: :razz:

co powiecie na przyszły tydzień??:)

chyba dopiero 25.04 sie pojawię :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek tak mozna do jutra do godziny 13 pozniej lece na zamosc i trace kontakt z wami no chyba ze telefonicznie :mrgreen:

A tak pozatym to chcialbym pozdrowic tomboya bo se juz raczej nie pogadamy ani popijemy stary 3maj sie tam i nie daj sie no i pamietaj o klubowiczach z wawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek tak mozna do jutra do godziny 13 pozniej lece na zamosc i trace kontakt z wami no chyba ze telefonicznie :mrgreen:

A tak pozatym to chcialbym pozdrowic tomboya bo se juz raczej nie pogadamy ani popijemy stary 3maj sie tam i nie daj sie no i pamietaj o klubowiczach z wawy :wink:

hmm... miło ze az mi guupio......... przyjade i sobie odbijemy wszyscy...z Żółwiem, Adamoo, Ono, Pozkiem no i lukasem23 (oczywiscie) i ze wszystkimi - chyba farmy z krowami nie starczy:)

PS. Miło było was poznac........

Pozdrawiam i zycze powodzenia!!!

ja znikam z W-wy w piątek wieczorem...nie wiem czy uda mi sie miec tam net (palma - biorę....)ale czy mi skonfigurują net...nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tomboy na zawsze tam nie jedziesz a z tymi krówkami to spokojnie starczy skocze na ukraine i przywioze tira :mrgreen:

Komunikat dla Wszystkich Klubowiczów :!: :!: :!:

Wiosennych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, bogatego zająca oraz mokrego Śmigusa Dyngusa życze ja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyo najchętniej przodem wysłałbym szwagra na zwiady:) ale myśle, że okolo 21 mozna się umówić. No chyba, że chcesz wcześniej?

a jak tam auto?? zrobili ci te pompe paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy tu kombinujecie? :P Moze wy pamietacie w jakim salonie Audi spotyka sie AKP bo byłem na przeglądzie w Auto Viva i kaszana pomyślałem ze tamten moze bedzie lepszy.

Aaaaa i najlepsze , mam przejechane 30 tyś i dwu masowe koło zamachowe do wymiany :P szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...