Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

265 kucy :)

ładna chociaż??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A6 miało 250 KM i 230 KM. 265 ma S4 :)

PS.UWAGA UWAGA z ostatniej chwili , udało sie załatwić klucz do śruby i wkońcu mam nowe koła jest GIT ( BANAN ) :mrgreen:

zdj281cie0098nr.jpg

Opublikowano

Fele pierwsz klasa :-) ale przydałby się trochę większe :grin:

Druga sprawa..założyłem już fele..oddali mi 200 zł z czego 50 zabrali za wymiane..

Szef był wpieniony jak z nim gadałem próbował się wykręcić..i podjechał Pan pies nie wiadomo skąd..zaczęliśmy rozmawiać ..spisał nas..Szef wkurzony na maxa zadzwonił do swojego szefa zeby rzucił wszystko i niech przyjezdza bo są problemy..Szef przyjechał 2 min gadki i oddał pieniążki..jestem na czarnej liście :cool::lol:

No więc teraz nie mam furmana bo oddałem do lakiernika..i czekam aż zrobią..

Więc raczej nie wpadne na spota bo nie mam czym..

Opublikowano

No dobrze, że to się tak skończyło :wink:

ile zapłacisz za lakiernika??

skąd te psy?? przyznaj się :)

Opublikowano

HEhe pies niewiadomo skąd..ale znał tych gości bo się z nimi witał..

Nie oddałem felg do lakiernika tylko samochód ...miałem rozwalony zderzak maske i błotnik więc poszło do malowania..

Poziek Bart mówił ze 550 zł za ksenonki ..kupujesz ?

Opublikowano

Kurde jakoś tanio te xenonki :D

Opublikowano

To widze ze na spotkaniu przed swiatecznym mało nas bedzie :sad:

Opublikowano
A swoja drogą ostatnio smigneła (co zrozumiałe....) mnie laska Audi A6 2.7 Turbo Quattro .

następnym razem - sugeruje wrzucić kierunek i ognia za taką panną :mrgreen: :razz:

PS.UWAGA UWAGA z ostatniej chwili , udało sie załatwić klucz do śruby i wkońcu mam nowe koła jest GIT ( BANAN )

to 16? ładnie by 17 lezały u Ciebie :wink:

jestem na czarnej liście

adamooo to chyba ten wulkanizator jet u nas na czarnej liście...fajnie, że załatwiełeś sprawę :wink:

550 za xenon :roll: chętnie bym zobaczył jak wygladaja już zamontowane :!:

To widze ze na spotkaniu przed swiatecznym mało nas bedzie

ja chętnie wpadnę na stał miejsce i o stałej porze :!:

kto jeszcze będzie Panowie :?:

Opublikowano
to 16? ładnie by 17 lezały u Ciebie :wink:

Przecież to są 17" :mrgreen: Ładnie to by leżały 18" :lol:

Opublikowano

Panowie żeby rozwiać wątpliwości 550zł za komplet konwersujący na xenony :) tzn przetwornice,żarniki itd. Nie ma w tej cenie naturalnie reflektporów , cudotwórcą nie jestem :D

Opublikowano

czy będzie żarnik pod H7??

Bartek jak tam? umówiłeś się z VTG??

Opublikowano

Tak będzie :), jakbyś zamówił około tyg musiałbyś poczekać aż go sprowadzę.

Jeszcze nie, narazie we wtorek mi pompre paliwa wymienią i wtedy dopiero na storojonko będę się umawiał.

Opublikowano

ale to coś z pompa jest nie tak :?:

Opublikowano
T-żółw napisał/a:

to 16? ładnie by 17 lezały u Ciebie

Przecież to są 17" Ładnie to by leżały 18"

_________________

ło matko faktycznie..teraz się dopiero dopatrzyłem na fotce :smile:

[ Dodano: 2006-04-09, 21:53 ]

eszcze nie, narazie we wtorek mi pompre paliwa wymienią

to we wtorek spot czy warsztat :?:

Opublikowano

Wtedy mialem 16/205 na tych 17/235 juz bardziej czuc koleiny itd, na naszych drogach 18 to katorga a ja dużo latam po PL .:)

Opublikowano
Wtedy mialem 16/205 na tych 17/235 juz bardziej czuc koleiny itd, na 18 juz by byla kaszana pewnie :)

no jak dla Ciebie ono to 17 w sam raz duzo jezdzisz lepiej zeby bylo wygodnie chyba :smile:

Opublikowano
Wtedy mialem 16/205

tak myśłałem, że gdzieś już u Ciebie widziałem 16"....to te zimowe były :smile:

ja na 16" 205 z moim obniżonym zawieszeniem odczuwam całe badziewie naszych dróg ale nie jest jeszcze tak tragicznie w Wawie...tam gdzie ja jeżdzę przynajmniej :wink:

Opublikowano

Na lans po mieście można sobie i 19 zapodać ale w trasie to uuuuuuuuu:D Ciągła walka z kierą

Opublikowano

Dopóki nie mam pompy to nie mogę się na mocniejszą mapę przełączać bo od 5 tys brakuje już paliwa. Jak dobrze pójdzie to na wtorek wieczór będzie ok :)

Opublikowano

No to bedziesz pocinał wkońcu :) I jeszcze dostaniesz złotą karte na CPN :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.