Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak nie piszesz to nie ma komu pisać :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jak nie piszesz to nie ma komu pisać :)

Sorry ...pompowałem komóre służkową :decayed::kox: :kox: :kox:

A co ! :acute:

Piszta teraz Wy...ja se poczytam :tongue4:

Opublikowano

Ragga pogadaj z modami bo jest podobno taka brązowa zajebiaszcza kropka, pasowała by CI :naughty:

Opublikowano

Ragga pogadaj z modami bo jest podobno taka brązowa zajebiaszcza kropka, pasowała by CI :naughty:

Wole blękitne :decayed:

Kobiety lubią brąz :tongue4::kox::naughty:

:D

Opublikowano

Kobiety lubią brąz :tongue4::kox::naughty:

:D

dlatego dobrze Ci radzę :decayed:

Opublikowano

Kobiety lubią brąz :tongue4::kox::naughty:

:D

dlatego dobrze Ci radzę :decayed:

Ja tak średnio lubie pobrykać po "błotku" :decayed::acute:

Ola Ola Espana :boobs::lol1:

http://img205.imageshack.us/img205/7831/ksc23599cc5.jpg :witch:

Opublikowano

Ragga pogadaj z modami bo jest podobno taka brązowa zajebiaszcza kropka, pasowała by CI :naughty:

ja jutro pogadam z Łukaszem ;)

bo taki kropek to czemu nie idealnie by pasowal do raggamemnona

albo zamiast kropka zeby była d*pa :)

Opublikowano

Chlopaki ale macie fajne podpisy :decayed::wink4::good::polew:

Opublikowano

albo zamiast kropka zeby była pupa

Może być ..byle kobieca full soczystość..bez grama tłuszczu :decayed:

Nie chciałem sie chwalić ..ale kiedyś jak pracowałem w kolejach państwowych ..to dziewczyny ....

http://newmedia.funnyjunk.com/pictures/stupidchicks.jpg

..tak mi przynosiły drugie śniadanie do pracy :decayed::kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Ja to myślę, że powinniśmy stworzyć nową rangę specjalnie dla raggamana. Np. SPAMER-PRZODOWNIK czy coś w tym stajlu. :decayed:

BTW niespodzianka dla Ragusia:

Specjalnie po to, żeby ruszyć trochę SPOTY WARSZAWSKIE, bo wg Ragusia wątek się trochę przymulił :decayed: ogłaszam konkurs na największego CFANIAKA spotów w-wskich.

Oczywiście mowa o PAPIEROWYM CFANIAKU. Ja już mam typ, ale czekam na Wasze propozycje. :naughty:

Opublikowano

albo zamiast kropka zeby była pupa

Może być ..byle kobieca full soczystość..bez grama tłuszczu :decayed:

Nie chciałem sie chwalić ..ale kiedyś jak pracowałem w kolejach państwowych ..to dziewczyny ....

http://newmedia.funnyjunk.com/pictures/stupidchicks.jpg

..tak mi przynosiły drugie śniadanie do pracy :decayed::kox: :kox: :kox::polew: :polew:

tak bawiliscie sie w pociag a ty byłes lokomotywą ?? :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tak bawiliscie sie w pociag a ty byłes lokomotywą ?? :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

LEPIEJ...była parowozem :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

OT: :naughty: założyliście już zimówki?

Opublikowano

OT: :naughty: założyliście już zimówki?

Może w przyszłym tygodniu... Najpierw trzeba letnie zajeździć u Wróbla. :decayed:

Opublikowano

Ja czekam na pierwszy snieg.

Opublikowano

Ja czekam na pierwszy snieg.

I wtedy będziesz jak drogowiec. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak by komuś coś się obiło, że ktoś ma do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Tarchominie tak do 1600 to dajcie znać proszę :good:

Opublikowano

Ja czekam na pierwszy snieg.

I wtedy będziesz jak drogowiec. :decayed:

ja tez czekam na snieg ;P

Opublikowano

Ja czekam na pierwszy snieg.

którego nie będzie ... :naughty:
Opublikowano

Kiedys bedzie... mnie rok temu zaskoczyl w drodze do pracy... :polew:

...ale na letnich jezdzilem od polowy stycznia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.