Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i Angela...zapas dokładek pod przedni zderzak ..tak żeby spokojnie mogła urywać 3 w ciągu tygodnia :)

:polew: :polew: dzieki Ragus :kwiatek:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No no Ty mnie tu nie podskakuj :tongue4:

Wybacz Panie, :notworthy: chciałem się przed tamtymi popisać, a myślałem, że Ty tego nie przeczytasz... :decayed:

Oczywiście srebrny to dla mnie wciąż Guru. :notworthy:

To żeś mnie uspokoił, tera jeszcze kule muszą powrócić do normalnej wielkości i bedzie oka :good:
Opublikowano

To żeś mnie uspokoił, tera jeszcze kule muszą powrócić do normalnej wielkości i bedzie oka :good:

:polew: :polew: :polew:

To tak zmalały ze strachu? :D

Idę od Was... Pa :)

Opublikowano

Raguś kochanie, za tego RSika to masz soczystego buziaczka w potylice :tongue4::lol1:

Żeś mnie prawie dobrze bez dotykania zrobił, było już karva to losowanie, bo tak patrze przez okno i tylko sedam stojaje, a avantaka niet :decayed:

:polew: :polew:

Pohamuj pośladki przyjacielu...do 22:00 jeszcze kawał czasu :good: ..a czuje w moczu , że jutro obudzę sie bogaty ..wstane rano ..pójde do szefa i powiem ...SSIJ mnie chamie :decayed::polew::ssij: i go ...:punish::naughty:

Życze Wam wszystkich wysokich wygranych ...i pamięci o kolegach ze spota :acute::decayed:

[br]Dopisany: Listopad 06, 2008, 03:04:57 _________________________________________________

Obstawiamy: jak nasz prezydent wymówi imię i nazwisko nowego prezydenta USA? Poniżej kilka propozycji:

- Baba Omama <>

- Oback Barama <>

- Baran Obawa <>

- Barubar Bambama <>

- Barabar Obameiro <>

- Borubak O'Lama <>

- Brak Banana <>

- Barek Odrana <>

- Burak Osama <>

- Bobek Barana<>

- Szalas Obama <>

- Rumburak Osrama <>

- Obak z Bahama <>

- Barakus mlask mlask Obamus mlask mlask <>

:decayed:

Burek odrana :polew: :polew:

Normalnie kleks na ciepło :D

no ja tez tego nie lubie ale jak ktos sie z tym nie liczy to trzeba takiego MAŁYSKE chyba zaakceptować :P

Kurna ja też..tylko taz zawsze mnie sie drugi człon Tomkowego nicka przypomina :embarrassed:

Juz nie bede :oops::pleasantry:

:polew: :polew: dzieki Ragus :kwiatek:

:wstydliwy::wink4:

Opublikowano

nastepnym razem jak sie to powtórzy wystawiasz dupe na spocie i po tobie :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nowy przypadek w j. polskim: WYMIOTNIK (kto? i po czym?)

Opublikowano

Dzięki Raguś :thumbup: to jeszcze do zestawu fioletów, poproszę cabrio B6 (oczywiście może być fioletowe) i już będę kompletnie szczęśliwa. :decayed::kox:

Opublikowano

Dzięki Raguś :thumbup: to jeszcze do zestawu fioletów, poproszę cabrio B6 (oczywiście może być fioletowe) i już będę kompletnie szczęśliwa. :decayed::kox:

mówi się "śliwkowy" .... eech kobiety :decayed:

Opublikowano

Dzięki Raguś :thumbup: to jeszcze do zestawu fioletów, poproszę cabrio B6 (oczywiście może być fioletowe) i już będę kompletnie szczęśliwa. :decayed::kox:

mówi się "śliwkowy" .... eech kobiety :decayed:

Oberżyna :tongue4: ... ech faceci. :wink4:

Opublikowano

Dzięki Raguś :thumbup: to jeszcze do zestawu fioletów, poproszę cabrio B6 (oczywiście może być fioletowe) i już będę kompletnie szczęśliwa. :decayed::kox:

Jedno Cabrio RAZ :decayed::kox:

nastepnym razem jak sie to powtórzy wystawiasz dupe na spocie i po tobie :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Kurna ..Bober..boje sie Ciebie :blink:

:polew::decayed:[br]Dopisany: Listopad 06, 2008, 04:51:41 _________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=xe3H297qsJo

Klasyk :D[br]Dopisany: Listopad 06, 2008, 04:54:28 _________________________________________________

Oberżyna :tongue4:

TO coś obraźliwego ? :decayed:

Opublikowano

TO coś obraźliwego ?

obawiam się że tak ... koloru takiego przeca nie ma :decayed:

Opublikowano

TO coś obraźliwego ?

obawiam się że tak ... koloru takiego przeca nie ma :decayed:

Proponuję przeszukać internet. Kolor i warzywko istnieją :)

Opublikowano

TO coś obraźliwego ?

obawiam się że tak ... koloru takiego przeca nie ma :decayed:

:polew:

Tak czy siak ..masz nową ksywę...oberżyna :D:witch:[br]Dopisany: Listopad 06, 2008, 05:05:39 _________________________________________________

Proponuję przeszukać internet. Kolor i warzywko istnieją :)

Kurna ...ja to nie wiem skad te kobietki wytargają dodatkowe kolory :naughty:

Ja znam podstawowe i jest gitara..a tu patrz ..oberżyna no :decayed:

Opublikowano

ragga bo każdy facet widzi kolory jak "ustawienia domyślne windows" czyli 16kolorów :gwizdanie:

Opublikowano
Kurna ..Bober..boje sie Ciebie

no to tym podpisałeś na siebie wyrok ;P :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

BTW Bober to moje nazwisko :P:kox: :kox: :kox: bo moze o tym niewiesz :):polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Kurna ..Bober..boje sie Ciebie

no to tym podpisałeś na siebie wyrok ;P :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

BTW Bober to moje nazwisko :P:kox: :kox: :kox: bo moze o tym niewiesz :):polew: :polew: :polew: :polew:

Kurna :doh1:

Przed następnym spotem..trza sie zakorkować :ranting1: :acute::D

Opublikowano

oczywiście pierwszego puszcze poźka :P zeby nie było :P:polew: :polew: :polew::kox: :kox: :evil: :evil: :hi:

Opublikowano

Koniec tematu ..po obiedzie jestem :D

:decayed:

Opublikowano

kufa Wy 2tyś to nabijecie do końca listopada :naughty: to Malik dostanie premię :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.