Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja mysle ze początek grudnia moze bym dał rade a jak nie to w przerwie między wigilia a sylwestrem :P

a najlepiej pierwsza połowa stycznia :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś czuje , że pipa bedzie z tego grupowego czipowania :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

Jak ostatnio ustalałem z Witkiem cenę to było chyba 850

Ano może i tak :mysli:

Tylko trzeba uzbierać wiecej osób :naughty:

pierwszym razem było 600pln a ostatnio 900...
Opublikowano

Coś czuje , że pipa bedzie z tego grupowego czipowania :tongue4:

:decayed:

spoko - poczekamy na Ciebie, pozlepiaj niebieskie do kupy i lecimy do Rogala ...zobaczymy czy uda się wrócić do domu w jednym kawałku :decayed:

Opublikowano

Coś czuje , że pipa bedzie z tego grupowego czipowania :tongue4:

:decayed:

spoko - poczekamy na Ciebie, pozlepiaj niebieskie do kupy i lecimy do Rogala ...zobaczymy czy uda się wrócić do domu w jednym kawałku :decayed:

:good:

..Udać sie uda ..kresecznie czaśniemy na Modlińskiej .. :kox: :kox:

Opublikowano

no to ja juz odrazu odkładam na sprzegło i turbo ;)

Opublikowano

no to ja juz odrazu odkładam na sprzegło i turbo ;)

Wytryski sobie kup :decayed: Wczoraj Ci podlinkowałem nawet na forum :naughty:

Opublikowano

ale po co mi wtryski :) moje są dobre :)

nie wiem cos ty sie tak uczepił :):kox:

Opublikowano

ale po co mi wtryski :) moje są dobre :)

nie wiem cos ty sie tak uczepił :):kox:

To po co Ci nowe turbo skoro nowe masz dobre ? :tongue4:

Bo sprzęgło to i tak podobno masz na wykończeniu :kawa:

Chodzi o ....mocz :witch::naughty:

Ide na lancz...i trza kupona pokreślić ...:D

40 mielardylionów drogą nie chodzi :D

Opublikowano

ja nie mam nowe turbo :P ja nie zmieniałem :)

sprzęgło jeszcze daje rade 330 NM ciagnie to 380NM tez da rade ale nie długo :P

a z moim moczem jest wszystko OK :P jesli to chciąłes wiecdziec :P

Opublikowano

fajnie trzyma kierwnice :good:

Opublikowano

Ja sie w styczniu pisze na grupen czipen. :good:

Sie zmienilo prace to sie ma czas na czytanie forum i sie ma mamone na mocza :naughty:

Opublikowano

S4 B8

Prawie jak mój ADR. :kox:

Opublikowano

S4 B8

Prawie jak mój ADR. :kox:

no tylko bez eLpiGi power :decayed:
Opublikowano

a z moim moczem jest wszystko OK :P jesli to chciąłes wiecdziec

Jakoś mnie Twój mocz nie kręci ..ale dobrze , że trzymasz w normie :polew: :polew:

Pokresliłem kupona... i obiecuje , że jak wygram ..stawiam czipa wszystkim nawet tym co mają te padła ADR-y :D

A poźniej pójdziemy na soczyste, dzikie , wyszkolone na wosokie loty .... d*py :decayed:

Obrączki i zdjęcia chować głęboko ..albo zostawić w garażu :D

:witch::buahaha:

Opublikowano

a z moim moczem jest wszystko OK :P jesli to chciąłes wiecdziec

Jakoś mnie Twój mocz nie kręci ..ale dobrze , że trzymasz w normie :polew: :polew:

Pokresliłem kupona... i obiecuje , że jak wygram ..stawiam czipa wszystkim nawet tym co mają te padła ADR-y :D

A poźniej pójdziemy na soczyste, dzikie , wyszkolone na wosokie loty .... d*py :decayed:

Obrączki i zdjęcia chować głęboko ..albo zostawić w garażu :D

:witch::buahaha:

kAaarwa Raguś :decayed: Ty jednak złoty chłopak Jesteś ... powiedziałbym nawet ... mordo Ty moja :good::decayed:

ps. ja zamiast chipa proprosze seryjne RS6 ... może być nawet ........ czarny :decayed:

Opublikowano

Pokresliłem kupona... i obiecuje , że jak wygram ..stawiam czipa wszystkim nawet tym co mają te padła ADR-y :D

Napriuawde? :kox:

Wtedy to już nie tylko Was ale i Siwka i Srebrnego będę wciągał nosem. :naughty:

Opublikowano

kAaarwa Raguś :decayed: Ty jednak złoty chłopak Jesteś ... powiedziałbym nawet ... mordo Ty moja :good::decayed:

Wiedziałęm , ze odezwie sie ten co obrączki nie nosi :decayed::D

Tobie sąsiad ..to bym zapiprzył takiego crossa żebyś na sam widok popuścił małego, bezwstydnego pierda :wink4:

RS6 tez ...za to że mnie na spoty podrzucasz :decayed::good:

Aaaa Szustowi bym kupił ... kupił bym mu dożywotni zestaw do czyszczenia wiecznie zaplutego monitora :decayed:

Krzyńkowi bym zakupił porządny motocykl + gadżety do tego :cool1:

Poziek ..szwagier...Eva + pickup gratów zza wielkiem kałuży :kox: To tak żebym sie przy okazji w rodzine wkupił :tongue4:

Nosfrowi bym zapodał ....gaz bym mu poprawił , żeby z tej kuchenki nie śmierdziało naleśnikami :polew:

ŁukaszR... i Boberek ...prywatne łowisko ...jeden by siedział po jednej stronie jeziora ..drugi po drugiej :polew: Oczywiście z atrakcjami typu cycaste pracownice zakładające robaka na haczyk :D

Lukas i Oskaro Adrian..kompressor do 3.0 / 2.6 :tongue4:

Adamooo.... podczepić napęd na tył :decayed:

Kolkow... wyciął bym mu wkońcu kata :polew:

Wit.S ...wit..jest szczęśliwy , ma wszystko ...obcuje z kasą na co dzień ..wiec Witowi bym kupił konteren Finlandii na zimowe wieczory i okazyjne imprezy :kox: :kox:

Kasia ...zapas fioletu do następnego zesonu :D

No i Angela...zapas dokładek pod przedni zderzak ..tak żeby spokojnie mogła urywać 3 w ciągu tygodnia :)

Flauer... malowanie zderzaków ..pod kolor :guma:

Andy..żeby wkońcu mu to DVD śmigało :tongue4: :tongue4:

Malik....anuluję mu tą wystawioną fakturę za nabijanie postów na Spocikach Warszawskich :polew: :polew:

Norbi ... RyS'a B5 ..+ kontener gratów ...kontener wódki .. :good:

Nowy kolega PAblo...wszystkie opcje na naszej klasie ...pakiet premium...i stały dostęp do prądu :polew:

Wszystkim pominiętych i urażonych przepraszam :acute:

Opublikowano

wszystkich obdzielił a wygranej starczyłoby na 1 rate :decayed:

...mimo wsztystko - złoty chłopak !! :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.