Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a po co :) moje są dobre :) prawie :) wszytskie dwa :P

:polew:

Sterujący Ci podobno nie działa :D

Ja to juz bym wolał doinwestować ..zawsze to więcej tyk KM/NM :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to juz bym wolał doinwestować ..zawsze to więcej tyk KM/NM :kox:

Raguś , jeszcze wczoraj , około 21:00 chciałeś kupować benzyniaka :decayed:

Opublikowano

Ja to juz bym wolał doinwestować ..zawsze to więcej tyk KM/NM :kox:

Raguś , jeszcze wczoraj , około 21:00 chciałeś kupować benzyniaka :decayed:

hehehe ...i kupie ..Jak bedzie mnie stać , żeby lać do niego wiadrami ..albo jak bede mniej śmigał :wink4::embarrassed:

I napewno nie w budzie B5 :thumbdown:

Ta A6 1.8 T , która jest w dziale "Szpedam Auto " jest wypaśna :)

Tylko bez Q ...i granat :evil:

A Ty jak tam Davidoff..symulujesz urwanie paska ..czy dajesz sobie luzu z wymianą endżajna ? :)

Opublikowano

a po co :) moje są dobre :) prawie :) wszytskie dwa :P

:polew:

Sterujący Ci podobno nie działa :D

Ja to juz bym wolał doinwestować ..zawsze to więcej tyk KM/NM :kox:

mój główny wtrysk jest w super kondycji

a pozostałe 4 szt w audi sa w dobrym :P

Opublikowano

ide do domu ...ciśnienie mi łeb dzisiaj rozwala

strzała bistibojs :hi:

Opublikowano

4 ibupromy i cola i bedziesz wyglądał tak jak ja wczoraj

Opublikowano

Raguś , (...)

Kuffa i jeszcze na różowo :polew:

ragga Ty widzisz i nie grzmisz?

Opublikowano

ide do domu ...ciśnienie mi łeb dzisiaj rozwala

strzała bistibojs :hi:

..ja tez wypindalam z roboty .. dziś czas opoczynku...może by przepływkę oczyszczę :embarrassed:

4 ibupromy i cola i bedziesz wyglądał tak jak ja wczoraj

...żeby znowu miał branie ...w sklepie wędkarskim :polew: :polew:

[br]Dopisany: Listopad 05, 2008, 03:42:57 _________________________________________________

Kuffa i jeszcze na różowo :polew:

ragga Ty widzisz i nie grzmisz?

Lufa zostanie uj***na na najbliższymn spocie :D

Opublikowano

Raguś , jeszcze wczoraj , około 21:00 chciałeś kupować benzyniaka :decayed:

potwierdzam :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no moze i tak :) Adaho to lepiej weź panadol :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Raguś , jeszcze wczoraj , około 21:00 chciałeś kupować benzyniaka :decayed:

potwierdzam :naughty: :naughty: :kox:

Bede myślał ..jak zbałamucę Twoja siostrę..przynajmniej na tunerów mniej wydam :polew: :polew:

Opublikowano

Bede myślał ..jak zbałamucę Twoja siostrę..przynajmniej na tunerów mniej wydam

Na pewno M. odpocznie wtedy finansowo po obecnym/byłym :polew:

Opublikowano

Bede myślał ..jak zbałamucę Twoja siostrę..przynajmniej na tunerów mniej wydam :polew: :polew:

sami wyrezami...tunerzy są tylko od pisania softu :wink4:

Opublikowano

A Ty jak tam Davidoff..symulujesz urwanie paska ..czy dajesz sobie luzu z wymianą endżajna ? :)

Powiem ci tak , jak urządze chate zobacze ile hajsu mi zostanie i moze dam rade. Priorytetem jest mieszkanie bo musze szybko sie przeprowadzic. Ale jestem dobrej myśli.. :good:

Opublikowano

Bede myślał ..jak zbałamucę Twoja siostrę..przynajmniej na tunerów mniej wydam

Na pewno M. odpocznie wtedy finansowo po obecnym/byłym :polew:

Matko i córko Poziek, kogo twoja siostra przyprowadza do domu :blink:

Co tam Poziek.. Michał ! Bracie ! Weź no dla dobra twojej rodziny.. Przecież pomożemy ! Wal jak w dym no ! :no:

Rajmund synu - ubierz się ładnie, uczesz - nie głupi chłopak jesteś pokaż się z najlepszej strony, kup kwiaty- wiesz co robić.. Poziek już siwego sprzedaje.. W Tobie nadzieja :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Powiem ci tak , jak urządze chate zobacze ile hajsu mi zostanie i moze dam rade. Priorytetem jest mieszkanie bo musze szybko sie przeprowadzic. Ale jestem dobrej myśli.. :good:

Uwazaj zebys sie nie rozczarowal... :naughty: :naughty: :naughty:

Ja planowalem zmiane ałta na przyszly sezon... i klops :decayed:

Opublikowano

Na pewno M. odpocznie wtedy finansowo po obecnym/byłym :polew:

..to koleś prowadzi pasożytniczy tryb życia ? :evil:

sami wyrezami...tunerzy są tylko od pisania softu :wink4:

Juz gadasz jak szwagier :decayed::wink4:

uczesz

Nigdy w życiu ..jestem pokłócony z grzebieniem od 7 lat :kox:

pokaż się z najlepszej strony

Że...co ..na pierwszej randce..full atack :decayed::D

Trza to czerwca klate przytyrać .bom trochę pozapadany :laghing2:

Opublikowano

Że...co ..na pierwszej randce..full atack :decayed::D

no no no :bicz2::acute:

Opublikowano

ragga poprzycinaj włochy tam gdzie potrzeba i dasz radę :gwizdanie:

Opublikowano

Że...co ..na pierwszej randce..full atack :decayed::D

no no no :bicz2::acute:

Żarcik taki ... :tongue4:

Nie uśmiecha mi sie chodzić z Twoim Najkiem w pupie do końca życia :polew::decayed:

http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-poszukuj-pewnej-osoby-Lachona-do-grzania-w-piworze-w-d-ugi-weekend-W0QQAdIdZ85500851

:polew: :polew:[br]Dopisany: Listopad 05, 2008, 05:20:30 _________________________________________________

ragga poprzycinaj włochy tam gdzie potrzeba i dasz radę :gwizdanie:

Krzyniu ta moda była u mnie na wsi wcześniej niż u Ciebie.. u nas nas sie nosi na Colina Powel'a ..u was jeszcze Afro :afro::polew:

Wbijaj na GG . :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.