Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko.. Damy radę, najwyżej weźmiemy mojego teścia.. Starego Pruszkowiaka..

Poczciwy chłopina z niego.. :naughty:

jaką miał ksywe w latach swietności ???? :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 15:03_________________________________________________

..jak potrzebujesz rąk do pomocy to wal śmiało :wink4

jak bede potrzebował to mozesz czuc sie zaproszony :decayed: thx :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak bede potrzebował to mozesz czuc sie zaproszony :decayed: thx :good:

Na pewno szybciej Ci pójdzie jak w pojedynkę :good:

Oby nie we wtrorek ..bo my z dużymi narzędziami mamy spota w Arkadii .. :decayed::D

Opublikowano

tak, tak Łukaszerski mniej więcej tak wyglądał -> :decayed: jak tym kilofem napindalał..

Jaaaaa ??? :jaaaaa: :jaaaaa: :jaaaaa:

Skądże znowu :song::cicho::nose:

Opublikowano

bo próg zwalniający rozebrali na ostatniej imprezie :decayed:

to tylko plotki :naughty::decayed:

Opublikowano

to tylko plotki :naughty: :decayed

Zdecydowanie :wink4:

Opublikowano

- mógł nie zaczynać.. :no4::baseball:

Opublikowano

to tylko plotki :naughty: :decayed

Zdecydowanie :wink4:

:good: byłem, widziałem możecie mi zaufać :decayed:

Opublikowano

Witam

A nas bedzie dwie sztuki A4 to mła :> + A6 Biturbo mam nadzieje ze nie zostanie zmasakrowany za przybycie ma kilka pytan do mistrzów :>

pozdr

Darek

Opublikowano

A6 Biturbo

BĘDĘ :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A6 Biturbo

BĘDĘ :kox: :kox: :kox:

Poziek - dłubane Biturbo :) z "trójka" z przodu :>

Opublikowano

A6 Biturbo

BĘDĘ :kox: :kox: :kox:

Bądz bądz bo masz cos do odebrania od A. :naughty:

Opublikowano

A6 Biturbo

BĘDĘ :kox: :kox: :kox:

Poziek - dłubane Biturbo :) z "trójka" z przodu :>

HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE :kox: :gwizdanie: Dla mnie to on i 4 może mieć z przodu :wink4:

Opublikowano

to tylko plotki :naughty: :decayed

Zdecydowanie :wink4:

:good: byłem, widziałem możecie mi zaufać :decayed:

Ty nie pisz takich rzeczy bo ci jeszcze ktoś uwierzy :przebiegly:

Opublikowano

Remont do przodu , myśle ze w najbliższy łikend+pon/wtor. zakończe robote i zaczne przewozić graty. najgorsza jest chyba kuchnia do złożenia. Przywieżli mi z Black Red.... pól traffica paczek i weź sie w tym połap :decayed: a co ?? chcesz wpaść na vodke ??? żaden problem , jak tylko sie urządze to cuś zrobim :good:

Tez skladalem sam traffica. Troche roboty jest :naughty:

Opublikowano

Oby nie we wtrorek ..bo my z dużymi narzędziami :decayed::D

jak duzymi ????

Tez skladalem sam traffica. Troche roboty jest :naughty:

jak dużo ????

Opublikowano

Raggaman, nie pier**l, bo bo Ty nas zawsze ganiasz do KFC, McD i tych innych BK. Przyznaję, że na spocie takie rzeczy smakują wyjątkowo... :>

Będziesz?? :naughty:

EDIT: Dobra, nie odpowiadaj, bo i tak zamykam już kompa i wsiadam w Audi. Najwyżej będę miał niespodziankę. :D

Opublikowano

Będziesz?? :naughty:

A wy chodziecie ze sobą ???? :decayed:

Opublikowano

jak dużo ????

Hmmm... wraz z ustawieniem i wypoziomowaniem szafek, poskladaniem wszystkiego do kupy (drzwiczki, uchwyty) > 2/3 dni roboty.

Zalezy tez ile masz szafek, jakiego typu.

ps. Jesli masz niektore fronty z szybą w srodku to nie przykrecaj uchwytow bez zadnych silikoonwych podkladek pomiedzy srube/uchwyt a szybę.

Mi podkladek nie dali... i szybka pekla.

W dodatku mialem c**jowa przygode z nimi... zamowilem szafki pod konkretny wymiar i w tym narożną 90-tkę, ktora okazala się 85-tką, bo producent z gory zalozyl, ze bede mial krzywe sciany (choc sa proste) :confused4:

Opublikowano

nieźle :decayed: , ja ma szafki na dwóch ścianach , niepołączone, wiec nie powinno byc problemów (mam nadzieje). W sumie to też nieduz bo ponad 4,5mb góra +dół. myśle ze w dwóch chłopa jeden dzień mi zejdzie

Opublikowano

nie pier**l,

Karwa....przeciez ja jestem najlepszy w tym :decayed:

Odbierasz mi sens życia :polew:

bo Ty nas zawsze ganiasz do KFC, McD i tych innych BK. Przyznaję, że na spocie takie rzeczy smakują wyjątkowo... :>

W dobrym towarzystwie to i owsianke byś pocisnął :decayed:

jak duzymi ????

Na tyle , żeby Ci kwasu narobić :polew: :polew:[br]Dopisany: Listopad 04, 2008, 05:25:03 _________________________________________________

A wy chodziecie ze sobą ???? :decayed:

Taaa...ja dominuje :D :D :D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.