Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaparkował by tam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Poziek już na pewno zrobił screena tej odpowiedzi i w odpowiednim momencie, jak będziesz niegrzeczny, pokaże M. jaki naprawdę jesteś :polew:

No coś ty :wink4: Ja brzydzę się radarami :naughty::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaparkował by tam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Poziek już na pewno zrobił screena tej odpowiedzi i w odpowiednim momencie, jak będziesz niegrzeczny, pokaże M. jaki naprawdę jesteś :polew:

Tak to ja sie nie bawie :decayed:

I tak juz mam jeden radar na forum :rolleyes:

Opublikowano

No coś ty :wink4: Ja brzydzę się radarami :naughty

Jak każdy kierowca :naughty::tongue4:

Opublikowano

wjechałoby się w taki tunel co

tak ale na bank z włączonymi światłami :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

Myśle , że droga nie była by zbyt kręta i ciasna...no ..chyba że pomylisz tunele i pojedziesz ciemnym ..kakaowym szlakiem :polew: :polew:

Opublikowano

Juz po wakacjach w Zakopcu :decayed:

122487746220323.jpg

Opublikowano

Słuchajcie Frajerzy (że zacytuję gościa, na którego wkurw mnie nieustannie trzyma).

:decayed:

Poziek .. o ile sie nie myle to prosziłem wczoraj szanowenego o tytuły / autora tego nuciwa co leciał u ciebie w kredensie :wink4::notworthy:

Adaho , Panie Bobrze i reszta ferajny :hi: Szykujeta sie na CZIPA po nowym roku ?

Bo nie wiem czy mam napierdlać na dwie zmiany czy nie :nose::shocked:

napierdalaj - jak będę miał luźny cash to w styczniu będzie 180 KM i ze 380 Nm :decayed:

Opublikowano

wjechałoby się w taki tunel co

tak ale na bank z włączonymi światłami :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

Myśle , że droga nie była by zbyt kręta i ciasna...no ..chyba że pomylisz tunele i pojedziesz ciemnym ..kakaowym szlakiem :polew: :polew:

A ten usłany różami nie jest :no::polew: :polew:

Opublikowano

Do czipa i ja sie dolacze... zreszta juz pisalem Adasiowi.

Kwestia tylko gdzie?

Opublikowano

Juz po wakacjach w Zakopcu :decayed:

122487746220323.jpg

Ja pierdle..ale to wyschnięte :blink: Jakby ja przykoksił w pierwszej lepszej pozycji to ..albo by sie przebił na wylot..połamał narzędzie ..w najlepszym wypadku poobijał sie w miednicy :polew: :polew:

napierdalaj - jak będę miał luźny cash to w styczniu będzie 180 KM i ze 380 Nm :decayed:

Ok :evil: :evil:

Ktoś sie jeszcze szykuje na więcej moczu po nowym roku ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

A ten usłany różami nie jest

lubię po błocie pojeździć .....no, aaale bez przesady :decayed:

Opublikowano

PYTANIE : CZY DOLAR SPADNIE ?????????????

PORZĄDNY KLAPS... i spadnie :naughty::kox:

Opublikowano

A ten usłany różami nie jest :no::polew: :polew:

Synu ..nie pindol ...pobłądził byś w tym labiryncie :kox: :kox: :kox:

Do czipa i ja sie dolacze... zreszta juz pisalem Adasiowi.

Kwestia tylko gdzie?

Rogal ?

Ty to masz troszkę bardziej przekichane Panie Michale ..bo Rogal chyba nie ma rolek do Quattro ..(?) :embarrassed:

Opublikowano

Do czipa i ja sie dolacze... zreszta juz pisalem Adasiowi.

Kwestia tylko gdzie?

dokładnie ...Mike musi mieć hamownie pod Q

zna ktoś cene za grupen-chipen u Witka ?

Opublikowano

Ktoś sie jeszcze szykuje na więcej moczu po nowym roku ? :naughty: :naughty:

A za pół roku/rok wysyp ogłoszeń na allegro: 'bezwypadkowe', 'nie katowane', 'olej motul co 10 tys.', 'filtry knecht', 'jestem maniakiem marki', 'igiełka', 'must-have' :nabijasie::wink4:

Opublikowano

PYTANIE : CZY DOLAR SPADNIE ?????????????

PORZĄDNY KLAPS... i spadnie :naughty::kox:

:decayed::polew: :polew:

Widać kto lubi na ostro :polew: :polew:

zna ktoś cene[/b] za grupen-chipen u Witka ?

Ostatnio chyba 900 , poprzednio coś tam mi sie obiło o radary , że 700.. :embarrassed:

[br]Dopisany: Listopad 06, 2008, 11:04:49 _________________________________________________

Ktoś sie jeszcze szykuje na więcej moczu po nowym roku ? :naughty: :naughty:

A za pół roku/rok wysyp ogłoszeń na allegro: 'bezwypadkowe', 'nie katowane', 'olej motul co 10 tys.', 'filtry knecht', 'jestem maniakiem marki', 'igiełka', 'must-have' :nabijasie::wink4:

Ja tam doje niebieskiego do spodu :decayed: ..a jak juz kucnie ostatecznie ..to zarzuce nowy endżajn i znów bede orał :kox:

..a poźniej kupie benzynkę :tongue4:

Opublikowano

Ostatnio chyba 900 , poprzednio coś tam mi sie obiło o radary , że 700.. :embarrassed:

Jak ostatnio ustalałem z Witkiem cenę to było chyba 850

Opublikowano

Jak ostatnio ustalałem z Witkiem cenę to było chyba 850

Ano może i tak :mysli:

Tylko trzeba uzbierać wiecej osób :naughty:

Opublikowano

Słuchajcie Frajerzy (że zacytuję gościa, na którego wkurw mnie nieustannie trzyma).

:decayed:

Poziek .. o ile sie nie myle to prosziłem wczoraj szanowenego o tytuły / autora tego nuciwa co leciał u ciebie w kredensie :wink4::notworthy:

Adaho , Panie Bobrze i reszta ferajny :hi: Szykujeta sie na CZIPA po nowym roku ?

Bo nie wiem czy mam napierdlać na dwie zmiany czy nie :nose::shocked:

napierdalaj - jak będę miał luźny cash to w styczniu będzie 180 KM i ze 380 Nm :decayed:

jestem za :) po nowym roku :P juz zaczynam odkładac :P [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 11:18_________________________________________________jak ma sie rozsypac to z wielką pompą :P i z fajerwerkami :P [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 11:20_________________________________________________03fcc0c3c3037ff2.jpg

Opublikowano

Jak ostatnio ustalałem z Witkiem cenę to było chyba 850

jak 850 pln to moge nawet wczesniej - myślalem że 1500

Opublikowano

Kurde ja to sie wcześniej niz styczeń to nie wyrobie ..nie ma bata ..nie ogarne pierdółek w silniku ... a gdzie jeszcze fmic ..i końcówki z ustawieniem :embarrassed: i wydech przydało by sie zrobić ..tak ze 2,5 - 3 cala :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.