Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by komuś coś się obiło, że ktoś ma do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Tarchominie tak do 1600 to dajcie znać proszę :good:

Sebek dał mi cynk dziś rano ..pogadaj z nim bo ja to i tak nie hestem brzęczący na 2 pokoje :good:

tak bawiliscie sie w pociag a ty byłes lokomotywą ?? :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Ja byłem maszynistą...jak trza było podłożyć do pieca ..to dziewczyny skłon ..szufla w dłoń...a ja cyk :sex::kox::polew: :polew:

OT: :naughty: założyliście już zimówki?

Czekam , aż Suli załatwi :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też zawsze byłem "drogowcem" i czekałem na pierwszy śnieg, ale tym razem postaram się, żeby zima mnie nie zaskoczyła. :)

Opublikowano

SPAMER-PRZODOWNIK

Spamer- Siostrownik .. Spamer-Bobrownik ..Spamerus-Nosferus ..Adahus-Spamerus Majsterus :witch::tongue4:

Opublikowano

tak bawiliscie sie w pociag a ty byłes lokomotywą ?? :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Ja byłem maszynistą...jak trza było podłożyć do pieca ..to dziewczyny skłon ..szufla w dłoń...a ja cyk :sex::kox::polew: :polew:

a gdzie Ci tą szufle wkładały :) ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W ten weekend będę felgi i opony składał 'w jedno' I się zastanawiam czy nie zmienić od razu :mysli:

Opublikowano

miekka buła :) jeszcze śniegu nie ma :):kox: :kox:

Opublikowano

BTW niespodzianka dla Ragusia:

Specjalnie po to, żeby ruszyć trochę SPOTY WARSZAWSKIE, bo wg Ragusia wątek się trochę przymulił :decayed: ogłaszam konkurs na największego CFANIAKA spotów w-wskich.

Oczywiście mowa o PAPIEROWYM CFANIAKU. Ja już mam typ, ale czekam na Wasze propozycje. :naughty:

Czyli że jak ? Idzmy na d*py ..wyrywamy na cwaniaka i mamy udowodnić na papierze ile sie wyrwało ? :decayed::D

[br]Dopisany: Listopad 07, 2008, 02:02:22 _________________________________________________

gdzie Ci tą szufle wkładały :) ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie :patrzy:

To ja wkładałem w ich "szufladki" ..ona tylko puszczały parę ...i dalej do pieca :polew::toon::acute:

:decayed:

[br]Dopisany: Listopad 07, 2008, 02:05:33 _________________________________________________

Raggamemnon - GRATIS sprzata pierze gotuje i nie tylko <--- kliknij

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Udowodnić na papierkach lakmusowych :polew:

Ale Ja to pierdzielę.. Już jeden tytuł mam :evil:

Opublikowano

jeszcze śniegu nie ma :):kox: :kox:

Śniegu to w tym rejonie przez całą 'zimę' może nie być ... :przebiegly::decayed:

Opublikowano

no to jak nie bedzie to po co sie męczyć :P

Cytat: boberek Dzisiaj o 14:00

gdzie Ci tą szufle wkładały ??

Nie

To ja wkładałem w ich "szufladki" ..ona tylko puszczały parę ...i dalej do pieca

a co ty KOXEM paliłes w tym pociągu :kox: :kox:

Opublikowano

a co ty KOXEM paliłes w tym pociągu :kox: :kox:

Ładowałem brykietem ...dopiero później pełnym KOXEM :decayed::D

:decayed:

Opublikowano

Khem khem :cwaniak1:

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

|==================================================|

||

||

||

\ /

\/

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

||

|============================================================|

||

||

||

\ /

\/

Opublikowano

Ale sie wam nudzi widze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zjebusy :polew: :polew:

:witch:

Opublikowano

Zjebusy :polew: :polew:

:witch:

ta bo sam nie umiesz tak zorbic :P

Opublikowano

ta bo sam nie umiesz tak zorbic :P

:polew:

Czyżbyśmy znaleźli sposób na tego gamonia?? :decayed:

Opublikowano

Przegrał. :blink: Po pierwszej rundzie :shocked:

Opublikowano

ta bo sam nie umiesz tak zorbic :P

:polew:

Czyżbyśmy znaleźli sposób na tego gamonia?? :decayed:

nie wydaje mi sie zeby to go ruszało :P zaraz i tak cos wymyśli ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.