Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman, chyba się w końcu nie dowiedziałem (albo mam sklerozę) - gdzie teraz pracujesz?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman, chyba się w końcu nie dowiedziałem (albo mam sklerozę) - gdzie teraz pracujesz?

Tomcia ..masz sklerozę :decayed:

Siedze na stanowisku czołowego opierdalacza .. :gwizdanie: :good:

Opublikowano

Siedze na stanowisku czołowego opierdalacza .. :gwizdanie: :good:

Jeśli poprzednim razem udzieliłeś takiej samej odpowiedzi to nie dziw się teraz, że jeszcze raz pytam, bo stanowisko opierdalacza zajmuje większość z nas. :decayed:

Opublikowano

Dokładnie chociaż by ja :D:kox:

Opublikowano

Dokładnie chociaż by ja :D:kox:

Chłopie ..zaufaj mi ...nie opierdalasz sie bardziej niż ...ja :decayed:

Minęły 3 godziny pracy ..

1) siedzie na forum

2) Czytam książe U. ..kupiła bo mysłała , że to noweoczesna love story a okazało sie , że jest o rwaniu d*p i sexie całkowicie przypadkowym :decayed:

3) Chciałem wypełnić choć jedną moją funkcje i wystawić F-Vat..podniosłem cienkopis i nie dałem rady ...po prostu nie dałem :polew:

4)Wycziłem fają blond dupcie ..coś jak ta Książkiewicz ..tylko ma mnie pomylony wyraz twarzy :naughty::kox:

Chce mi sie spać ..a do końca "pracy" jeszcze 3 h.. :wallbash:

Opublikowano

Dokładnie chociaż by ja :D:kox:

Chłopie ..zaufaj mi ...nie opierdalasz sie bardziej niż ...ja :decayed:

Minęły 3 godziny pracy ..

1) siedzie na forum

2) Czytam książe U. ..kupiła bo mysłała , że to noweoczesna love story a okazało sie , że jest o rwaniu d*p i sexie całkowicie przypadkowym :decayed:

3) Chciałem wypełnić choć jedną moją funkcje i wystawić F-Vat..podniosłem cienkopis i nie dałem rady ...po prostu nie dałem :polew:

4)Wycziłem fają blond dupcie ..coś jak ta Książkiewicz ..tylko ma mnie pomylony wyraz twarzy :naughty::kox:

Chce mi sie spać ..a do końca "pracy" jeszcze 3 h.. :wallbash:

Raggaman słuchaj mnie:

1.Minęły 4godz. pracy, siedzę na forum, gram w StarCrafta słucham muzy... :polew:

2.Miałem tylko jednego klienta :confused4:

3.Miałem zrobić zamówienie na wino ale popatrzyłem i stwierdziłem że zostawię to koledze na środę :D:decayed:

4. do końca pracy mam jeszcze bagatela niecałe 8godzin :wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny:

5. Zaraz się zadźgam kciukiem z nudów :wallbash:

To chyba bardziej ja się opierdzielam :D

[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 13:16_________________________________________________6. chodze co godzina na fajka z niezłą dupcią :D:P

Opublikowano

Hehe ..to patrz ..wymiatam ...

Przeszedłem Mario w lewo

:polew: :polew:

6. chodze co godzina na fajka z niezłą dupcią :D:P

Taa..nie ma foty to ja nie uwierzę :decayed::nose:

Poźniej sie okaże że ..na imie Earl ..i jest kierowca Tira :D:polew:

Opublikowano

Korzystajcie - póki możecie.

Później przyjdze czas tęsknoty za tymi czasami. Bo pracy będzie aż za dużo, większej kasy nie będziecie zauważać (no, fakt - zamiast zbożówki będzie Jacobs Kronung, a zamiast Mc'a baba wysmaży kotleta, ale to właściwie wszystko), a samopoczucie najczęściej będzie na poziomie przypadkowo obsranej przez bociana Reno Thalii

:D

Opublikowano

Korzystajcie - póki możecie.

Później przyjdze czas tęsknoty za tymi czasami. Bo pracy będzie aż za dużo, większej kasy nie będziecie zauważać (no, fakt - zamiast zbożówki będzie Jacobs Kronung, a zamiast Mc'a baba wysmaży kotleta, ale to właściwie wszystko), a samopoczucie najczęściej będzie na poziomie przypadkowo obsranej przez bociana Reno Thalii

:D

Panie ....we no ty schowaj tą kryształową kulę :decayed:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadaho właśnie mnie odwiedził :acute::lol1:

..i mi sie klientów na szło ..kurna :decayed:

Opublikowano

Korzystajcie - póki możecie.

Później przyjdze czas tęsknoty za tymi czasami. Bo pracy będzie aż za dużo, większej kasy nie będziecie zauważać (no, fakt - zamiast zbożówki będzie Jacobs Kronung, a zamiast Mc'a baba wysmaży kotleta, ale to właściwie wszystko), a samopoczucie najczęściej będzie na poziomie przypadkowo obsranej przez bociana Reno Thalii

:D

Panie ....we no ty schowaj tą kryształową kulę :decayed:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadaho właśnie mnie odwiedził :acute::lol1:

..i mi sie klientów na szło ..kurna :decayed:

:shocked: Ja pierdziele - wykrakałem :D

Opublikowano

Mało , że Adaho ...to jeszcze Boberek :polew: :polew:

Normalnie spot na Targówku :decayed:

Opublikowano

raggaman, nadal nie wiem jaką masz funkcję (teoretycznie oczywiście). Zdradź chociaż co to za firma. Współczuję Wam chłopaki. Nie ma nic gorszego jak praca, w której człowiek nie ma możliwości się rozwijać. :tongue4:

Opublikowano

tomaszust ja sie rozwijam w graniu w starcrafta :D

Opublikowano

nic gorszego jak praca, w której człowiek nie ma możliwości się rozwijać. :tongue4:

Dokładnie :angry:

Pracuje teraz na stanowisku UPC ( net , TV , tel.) ..udzielam informacji , podpisuje umowy ...oczwywiście ..i tak niczego ciekawego sie ode mnie nie dowiedzą :evil::D

:decayed:

Praca dorywcza ..kokosów nie ma ..ale i załamki tez nie ma .

Robota kończy sie w Grudniu wiec trzeba jujz czegoś powoli szukać ..a NORMALNA prace bede mu podjąc dopiero w marcu/kwietrniu ( pierdlony EFS :sick3: )

:thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

tomaszust ja sie rozwijam w graniu w starcrafta :D

Gratuluje. :good::decayed:

Opublikowano

Ragga - wysłałem Ci jeszcze parę fotek.

Zrób update czego Ci jeszcze brakuje.

Tomek -widzę, że brykę zmieniłeś :punk::D

Opublikowano

Tomek -widzę, że brykę zmieniłeś :punk::D

Mam sentyment do Warczyburga, bo mój tata takim jeździł. :kox:

Opublikowano

Ragga - wysłałem Ci jeszcze parę fotek.

Zrób update czego Ci jeszcze brakuje.

Dzieki dobry człowieku :hi::good:

Zrywa sie ktoś dziś z łańcucha ??? Okazyjne piwo jest planowane :kox:

:decayed:

Opublikowano

to co jutro gdzie robimy spota :P

Opublikowano

to co jutro gdzie robimy spota :P

Tarcho :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.