Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie inaczej :)

Opublikowano

Panowie cycuszkowie ..ma ktoś jakiegoś starego Corela ?

Potrzebuje pilnie .. albo jakieś info skąd można zaciągnąć ten shit :good:

Ragga: sciagnij sobie jakis programik do torrentow np:utorent i znajdziesz corela w moment.

:hi:

Tylko ja potrzebuje wersje 11 bo te wszystkie X coś tam nie pójdą na moim złomie :thumbdown:

na mininowa.org nic nie ma :no:

Słuchał ktoś dziś Porannego WF w Esce ROCK ? :polew: :polew:

Ja mało co sie nie poszczałem ze śmiechu :kox: :kox:

Opublikowano

ja mam x3 i smiga mi na: PIII 500, 320MB RAM i padnięta grafika :)[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 10:22_________________________________________________Mówisz o telefonie do kiosku?

Opublikowano

Mówisz o telefonie do kiosku?

Nie o homozie , gejozie ..Urbańskim i Różach Galii :polew: :polew:

Wczoraj z Kolkovem zareklamowaliśmy klub w Ikeii na Targówku :decayed: Pani wydająca karty była nieziemska :kox: :kox:

Blondynka z ciężkim cycem :kox:

Opublikowano

dawaj foty

Opublikowano

Wlasnie ragga spraw sobie przyzwoity kieszonkowy aparat. Chlopaki sie "zrzuco" :D

Opublikowano

mam już zdjęcie - tak wyglądała

179552.jpg

Opublikowano

miamiiiiiiiiiiiii:P :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i teraz ragus pewnie rozwalił lapka :P

Opublikowano

spodnie zmoczył :decayed: ale Pani mu to ręcznie "zaprała" i plamy nie będzie :polew:

Opublikowano

dawaj foty

Karwa ..nie wpadłem na to żeby zrobić jej fote :wallbash: Akurat Kolkov ciapy wybierał a ja miałem dobrą miejscówke na foto ...ale nie ma tego złego ..do Ikei wybiore sie z Alfą :naughty::kox: Beedo foty...

Wlasnie ragga spraw sobie przyzwoity kieszonkowy aparat. Chlopaki sie "zrzuco" :D

Mam ..tylko wkrwia mnie ładowań tych baterii :cool1::naughty:

Czy ja o czymś nie wiem czy zbliża sie armagedon ?

Ludzie ocipieli w " kurwfurze" stoją z wypchanymi koszykami ..a typ przedemną wyskukał rachunek na 1200 zł :blink:

Testowałem uprzejmość ludzi ... stojąc z Tik Takami , batonikiem , i sokiem ... za ludzmi z wyładowanymi koszykami ...nikt nie zaproponował , że mnie przepuści ...nawet w kasie " do 10 artykułów " :rant: ...jedna Pani zlitowała sie ... widać ..normalna :embarrassed:

[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 10:43:08 _________________________________________________

spodnie zmoczył :decayed: ale Pani mu to ręcznie "zaprała" i plamy nie będzie :polew:

Pani zaprała ręczni spodnie .. nawet posunęła sie o krok dalej :naughty:

Klata iście wyścigowa :slina: :slina: :kox: :kox: :kox: :kox: Przepiękne walory ..

Opublikowano

POLSKA ;P

Opublikowano

Pani zaprała ręczni spodnie .. nawet posunęła sie o krok

jak posuneła się o krok to nic więcej nie musisz tłumaczyć ... pozazdrościć tylko :decayed:

Opublikowano

POLSKA ;P

No niestety... :wallbash: odnoszę wrażenie , że niektórych ludzi to trzymali w szopie i karmili z procy ..wchodzili do łazienki i wsadzali ciepłe przedmioty w pupe... nie jak wiecznie nie zadowoleni z życia ..to chamsy do spodu .. buractwo pierwsza klasa :kwasny: :gwizdanie:

[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 10:49:09 _________________________________________________

Pani zaprała ręczni spodnie .. nawet posunęła sie o krok

jak posuneła się o krok to nic więcej nie musisz tłumaczyć ... pozazdrościć tylko :decayed:

Konkretyzujmy ...zazdrośćić mi czy jej :polew: :polew:

Opublikowano

no to nie widziałes we wtroek :P pary znaczy trójkata :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

2 facetów i 1/2 faceta :polew: :polew: :polew:

w arkadii

Łukaszek to mało sie nie zesikał :)

Opublikowano

no to nie widziałes we wtroek :P pary znaczy trójkata :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

2 facetów i 1/2 faceta :polew: :polew: :polew:

w arkadii

Łukaszek to mało sie nie zesikał :)

Patrz , że nie widziałem :decayed: ... może dlatego że nie było mnie na spocie :naughty::tongue4:

Podchodzi kobieta ..pyta .

." Czy mogę zgłosić Panu parę uwag odnośnie UPC ponieważ nikt mnie nie chce wysłuchać..mogę czy to takie moje czcze gadanie .." .

- No nie trafiła Pani ..raczej czcze gadanie ..dowidzenia :naughty:

Opublikowano

mam już zdjęcie - tak wyglądała

Czy ona mnie przytuli? :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Słuchał ktoś dziś Porannego WF w Esce ROCK ? :polew: :polew:

Ja mało co sie nie poszczałem ze śmiechu :kox: :kox:

ja wczoraj słuchałem było zajefajne a jak dziś było podobnie to :kox: :kox: :polew:
Opublikowano

mam już zdjęcie - tak wyglądała

Czy ona mnie przytuli? :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

raczej mnie :) to ja tu przegapiłem 2000 strone :) ehh no dobra ty tez ty do jednego ja do drugiego :P

Opublikowano

mam już zdjęcie - tak wyglądała

Czy ona mnie przytuli? :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Jasne ...tylko zaraz po tym jak ja wyprzutulam ją :polew::boobs: :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.