Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja Bójka ;)

wioska10.jpg[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:45_________________________________________________ahhh te oczy :D:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

.. i znowu i d*pach

słoma jej z butów wystaje.

Opublikowano

korzen co Ty nie powiesz chyba sie w sianie zabawiała z ragga ;):polew:

Opublikowano

korzen co Ty nie powiesz chyba sie w sianie zabawiała z ragga ;):polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Moja Bójka ;)

NO to pojadłem se kolacji :disgust::sick3:

korzen co Ty nie powiesz chyba sie w sianie zabawiała z ragga ;):polew:

Wstrzymam zwieracze :wink4: ... spokój jest we mnie ....spokój ...łuuusaaa :kox:

Opublikowano

ragga chyba lubi siano :D:polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:59_________________________________________________ragga w Tobie jest spokoj chcialbym to zobaczyc :D

Opublikowano

ragga chyba lubi siano :D:polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:59_________________________________________________ragga w Tobie jest spokoj chcialbym to zobaczyc :D

Prowokujesz mnie ..żebym Ci pojechał ostro po kalesonach ..? :decayed:

Spokój ..chłopie ..ja jestem uosobieniem spokoju :embarrassed:

Opublikowano

ragga chyba lubi siano :D:polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:59_________________________________________________ragga w Tobie jest spokoj chcialbym to zobaczyc :D

Prowokujesz mnie ..żebym Ci pojechał ostro po kalesonach ..? :decayed:

Jak Ty chciales pokazac tylne siedzenie Forda Teresie.

W kalesonach???

Opublikowano

Jak Ty chciales pokazac tylne siedzenie Forda Teresie.

W kalesonach???

Kłania sie czytanie ze zrozumieniem :wink4:

Skoro mam zamiar pojechać koledze ostro po kalesonach wiec sugeruje iż jest w ich posiadaniu ..nie wspominam w tym mojej osoby :doh1:

Ogolić jajka i do przedszkola :decayed:

Opublikowano

Jak Ty chciales pokazac tylne siedzenie Forda Teresie.

W kalesonach???

Kłania sie czytanie ze zrozumieniem :wink4:

Skoro mam zamiar pojechać koledze ostro po kalesonach wiec sugeruje iż jest w ich posiadaniu ..nie wspominam w tym mojej osoby :doh1:

Ogolić jajka i do przedszkola :decayed:

Chcialem kupic golarke ktora byla pare dni temu popularna na pewnym poratalu aukcyjnym na litere A.....

Ale niestety nie miala trymera...

Opublikowano

Już prawie :kox: Auto 2000 strony stawia browar w Bieerhale :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ragga chyba lubi siano :D:polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:59_________________________________________________ragga w Tobie jest spokoj chcialbym to zobaczyc :D

Prowokujesz mnie ..żebym Ci pojechał ostro po kalesonach ..? :decayed:

Spokój ..chłopie ..ja jestem uosobieniem spokoju :embarrassed:

Ragga ja nie noszę kalesonów no chyba że Ty ;):kox:

Uwaga Uwaga Ragga jest uosobieniem spokoju :polew:

Opublikowano

Ale niestety nie miala trymera...

Burżuazja no :decayed: Bierz brzytwę pas i krem do golenia i ognia :polew:

Westernów nie oglądałeś :polew: :polew:

[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 07:20:25 _________________________________________________

Ragga ja nie noszę kalesonów no chyba że Ty ;):kox:

Twoja kobieta mówiła , że preferujesz model z "klapą" :polew:

Uwaga Uwaga Ragga jest uosobieniem spokoju :polew:

No jest ... mogę spokojnie wkraść sie do pokoju Twojej kobiety ..namówić ją do zejścia do Twojego Avanta i rozłożenia tylnej kanapy .. po fakcje mogę spokojnie oddalić sie z miejsca "stosunkowo" zakazanego ... po czym równie spokojnie przyjmę od Ciebie papierosa na spocie i porozmawiamy o Twoim równie nieudanym związku :polew: :polew:

Wszystko na spokojnie ... :decayed:

Peace :kox:

Opublikowano

Już prawie :kox: Auto 2000 strony stawia browar w Bieerhale :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja mam auto z 2000 roku :)

A za 2000 stron podziekujemy Tereni. Dzieki niej przybylo ~50 stron :)

Opublikowano

Biedny ragga ma jakieś złe wspomnienia :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 19:25_________________________________________________no dobra jeszcze godzina i do domu :D

Opublikowano

No ja z domu wyjsc nie moge bo czekam na 2k

Ciekawe kto bedzie na gorze...

Opublikowano

No to stawiam :kox:

eeee, jeszcze nie :polew:

Opublikowano

hellloł wygrałem coś!! :decayed:

Opublikowano

Yeah! Yeah! Yeah! :tongue4:

Opublikowano

Korzen, Iverson, letallec, malik, Pietro3, Norbi i 0 Gości przegląda ten wątek.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 19:34_________________________________________________

hellloł wygrałem coś!! :decayed:

Wygrałeś kolejke Piwa for all i przejażdżkę Poźkowozem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.