Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o kolega nie w temacie :P:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer jak tam bedzie z Twoja kobitka??

Opublikowano

Nosfer jak tam bedzie z Twoja kobitka??

Pietro postarałbyś się chociaz, żeby to brzmiało jakoś z sensem :rant:

A tak dostarczasz sępom tematów to kpin.. :punish:

_________________________________________________

Spociki działaja - reinstal Firefox-a .. :decayed:

Opublikowano

Panowie ...w punkcie sushi pracuje taka dupeczka * ..że jak zobaczycie to sie popotykacie o swoje parówki :blink::kox: :kox:

* Krótkie blond włosy , opalone , dobre ształty- gruszeczka , fajny uśmiech ..tautaż na plechach między łopatkami ...:boobs::good:

Zapraszam do zwiedzania CH. Targówek ...postaram sie gdzieś ją ustrzelić na foto :kox:

Opublikowano

Zapraszam do zwiedzania CH. Targówek ...

Do której jesteś dzisiaj w pracy ? :polew:

Opublikowano

Małżeństwo z dwudziestoletnim stazem: zona krzata sie w

kuchni, mąż cos naprawia. W pewnej chwili maz wola:

- Stara! Chodz na chwile!

- Co

- Potrzymaj ten drucik.

Zona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta:

- I co?

- Nic, widocznie faza jest w tym drugim...[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 13:55_________________________________________________Na Manhattanie płonie wielki wieżowiec. Zjechała się straż pożarna, rozpoczęła się akcja ratownicza, jednak ogień szybko strawił klatki schodowe i nie wszystkim udało się uciec. W pewnym momencie na dole, na ulicy pojawia się pijany Polak i zobaczywszy co się dzieje, krzyczy:

- Ludzie skaczta, będę was łapał!!!

Wszyscy zignorowali jego pijackie wrzaski, ale kiedy ogień zaczął wdzierać się do pomieszczeń i uwięzieni ludzie stali już na parapetach, to właściwie nie mieli innego wyjścia. Zaczęli skakać z okien... i nagle się okazało, że pijaczek skrzętnie się uwijał i wszystkich łapał i ratował. Zdziwiony tłum bił brawo i wszyscy podziwiali dzielnego Polaka. Nagle w oknie pojawił się rosły murzyn i bez wahania rzucił się w dół. A Polak w ostatniej chwili cofnął wyciągnięte ręce i krzyczy:

- Ej, no! Ale spalonych nie rzucajta!!![br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 13:56_________________________________________________Zimowy wieczór, w domku siedzą babcia i dziadek. Babia mówi:

- Oj, dziadku, przynieś z kredensu butelkę koniaczku, to się napijemy.

Jednak w butelce nie było ani kropelki. Na to dziadek poszedł do piwnicy.

Szukał długo, aż znalazł zakurzoną butelkę z napisem KONJAK.

Wraca do pokoju....... Dziadek i babcia piją po kieliszku, po dwa...

Ani się obejrzeli, poszła cała butelka.

I nagle przyszła im straszna ochota na sex.

Kochali się przez całą noc na wszystkie sposoby.

Nad ranem szczęśliwa babcia mówi:

- Oj, dziadku, to chyba po tym koniaczku tak nas wzięło.

Sprawdź, jaka to marka...

Na to dziadek starł kurz z etykiety i czyta:

"KOŃ JAK NIE MOŻE 2 KROPLE NA WIADRO WODY"

Opublikowano

Zapraszam do zwiedzania CH. Targówek ...

Do której jesteś dzisiaj w pracy ? :polew:

Jak zawsze do 21:00 *

* ale wypierdlam z tego kurnika o 20:30 :lol1:

Nie pchlić sie ..fota będzie :naughty:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 01:58:38 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

Gryzoń ..coś Ty sie szaleju naćpał ? :shocked::decayed:

Opublikowano

Zapraszam do zwiedzania CH. Targówek ...

Do której jesteś dzisiaj w pracy ? :polew:

Jak zawsze do 21:00 *

* ale wypierdlam z tego kurnika o 20:30 :lol1:

Nie pchlić sie ..fota będzie :naughty:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 01:58:38 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

Gryzoń ..coś Ty sie szaleju naćpał ? :shocked::decayed:

siersciuchu jak juz :P

WHO'S the BOSS :) jejejejeje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

OOO Pany !

Zanim założę temat( :szukaj:nie znalazłem) to zapytam najaktywniejszych :gwizdanie:

Da się jakoś otworzyć klapę silnika bez jakiejś dużej demolki :confused4:

dodam że linka się urwała :gwizdanie: :wallbash:

A no i sorry za OT ale z drugiej strony to zawsze -1 do planu 2222 :evil:

Opublikowano

Ja to nie mam pojęcia ..koleżanka Angela może coś wiedzieć więcej na ten temat :wink4:

Opublikowano

Ja to nie mam pojęcia ..koleżanka Angela może coś wiedzieć więcej na ten temat :wink4:

No właśnie Angela. Jak się skończyła Twoja przygoda?

Opublikowano

Wiesz co :mysli:ragga ja już naprawdę nie wiem kiedy ty żartujesz a kiedy mówisz poważnie :polew: no trudno najwyżej będzie jak to mówisz cegła :kox: piszę PW do Angeli

Ale powołuję się na Ciebie :gwizdanie:

_________________________________________________

Ja to nie mam pojęcia ..koleżanka Angela może coś wiedzieć więcej na ten temat :wink4:

No właśnie Angela. Jak się skończyła Twoja przygoda?

wygląda że tym razem było serio więc się może jeszcze wstrzymam z cegłą :gwizdanie:

Opublikowano

ragga mam twoja linke w bagazniku :P

Opublikowano

Wiesz co :mysli:ragga ja już naprawdę nie wiem kiedy ty żartujesz a kiedy mówisz poważnie :polew: no trudno najwyżej będzie jak to mówisz cegła :kox: piszę PW do Angeli

Ale powołuję się na Ciebie :gwizdanie:

_________________________________________________

Ja to nie mam pojęcia ..koleżanka Angela może coś wiedzieć więcej na ten temat :wink4:

No właśnie Angela. Jak się skończyła Twoja przygoda?

wygląda że tym razem było serio więc się może jeszcze wstrzymam z cegłą :gwizdanie:

Angela wjechała w d*pę Wit.s-kowi :evil:

I wcale nie chodzi tu o :sexinbed: jak by pomyślało 110% z nas...

Opublikowano

Angela wjechała w d*pę Wit.s-kowi

No ta ładna perwera idzie na forum :kox: :kox: :kox:

I to o dziwo nie ja napisałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Angela wjechała w d*pę Wit.s-kowi

No ta ładna perwera idzie na forum :kox: :kox: :kox:

I to o dziwo nie ja napisałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o Misio sie przebudził :P

Opublikowano

widzisz Poziek opuszczasz sie ;D

Opublikowano

Wiesz co :mysli:ragga ja już naprawdę nie wiem kiedy ty żartujesz a kiedy mówisz poważnie :polew: no trudno najwyżej będzie jak to mówisz cegła :kox: piszę PW do Angeli

Ale powołuję się na Ciebie :gwizdanie:

_________________________________________________

Ja to nie mam pojęcia ..koleżanka Angela może coś wiedzieć więcej na ten temat :wink4:

No właśnie Angela. Jak się skończyła Twoja przygoda?

wygląda że tym razem było serio więc się może jeszcze wstrzymam z cegłą :gwizdanie:

Angela wjechała w d*pę Wit.s-kowi :evil:

I wcale nie chodzi tu o :sexinbed: jak by pomyślało 110% z nas...

No właśnie ja wolałbym żeby efekt otwartej klapy nie był aż tak widoczny :evil: dlatego potrzebuję jakiegoś sprytnego sposobu - może ktoś już próbował kiedyś z czymś takim powalczyć delikatnie = sposobem (obawiam się że gril pójdzie się :banan1:)

Opublikowano

Musisz przyjechać na spot.

Tosik będzie miał co robić.

Opublikowano

widzisz Poziek opuszczasz sie ;D

Nad Witoldem rozpościera się parasol ochronny...w tym okresie Witold jest nie do upolowania :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.