Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wogóle skąd ty miałeś do mnie numer ??

dales mi go w roku 2003 :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wogóle skąd ty miałeś do mnie numer ??

dales mi go w roku 2003 :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:

no to chłopcy macie jakąś wspólną przeszłość :gwizdanie:

Opublikowano

a wogóle skąd ty miałeś do mnie numer ??

dales mi go w roku 2003 :naughty:

tyle czasu o mnie pamietałes

o jak miło :):polew: :polew:

Spokojnie Adaho, będziemy parkować razem :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

jeszcze nie poodpadały :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze nie poodpadały :P:polew: :polew: :polew:

trytytki swoje robią :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie poodpadały :P:polew: :polew: :polew:

trytytki swoje robią :decayed: :decayed: :decayed:

no bez trytytek to nie robota :P

a jak spojzenia ludzi na drodze jak widza takie wafle ??

Opublikowano

jeszcze nie poodpadały :P:polew: :polew: :polew:

Ty się martw żeby Ci się kot nie odkleił :decayed: ... spojrzenia ludzi będą wówczas bezcenne :decayed:

Opublikowano

kot kotem :P jeszcze mam szczura i elmo :P

Opublikowano

kot kotem :P jeszcze mam szczura i elmo :P

kaaarwa .... zająć Ci miejsce ?? :tongue4:

Opublikowano

hhmm o co ci chodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jak spojzenia ludzi na drodze jak widza takie wafle ??

ostatnio wyleczyłem najnowszą piątkę ale jakąś słabą 3.0 dizelka

najpierw tasowanie z pasa na pas i szydercze spojrzenia na moje czerwone obwódki, potem czerwone światło i pole position i start...tak jak ostatnio uczył mnie Norbi dałem mu wyjść na jedynce do przodu...potem się z nim na 2 zrównałem i docisnąłem :kox:

spojrzenie jak odjeżdzałem miał dziwne :shocked: :shocked: :shocked::decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Red LIP Wheels RULES :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

spojrzenie jak odjeżdzałem miał dziwne

może chciał tylko zapytac gdzie kupiłeś takie za***iste kołpasy, a Ty nie dałeś chłopakowi szansy :decayed:

Opublikowano

spojrzenie jak odjeżdzałem miał dziwne

może chciał tylko zapytac gdzie kupiłeś takie za***iste kołpasy, a Ty nie dałeś chłopakowi szansy :decayed:

hhahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może chciał tylko zapytac gdzie kupiłeś takie za***iste kołpasy, a Ty nie dałeś chłopakowi szansy :decayed:

one dodają 50KM...w życiu bym mu nie powiedział :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

one dodają 50KM...w życiu bym mu nie powiedział :naughty: :naughty: :naughty:

karwa ...zawsze mówiłem że Poziek jest spoko :good:

Opublikowano

karwa ...zawsze mówiłem że Poziek jest spoko :good:

Kiedyś mówiłeś, że to prosty chłopak ze wsi - jak to szybko się zdanie zmienia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

karwa ...zawsze mówiłem że Poziek jest spoko :good:

Kiedyś mówiłeś, że to prosty chłopak ze wsi - jak to szybko się zdanie zmienia :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co tam sie wczoraj odpierdlało ? :decayed: Bo Szwagier dzwonił do mnie zasapany jak by dopiero z jakichś pośladków spłynął :lol1:

Opuściłem pierwszy spot...od nie wiem kiedy :(

Opublikowano

Bo Szwagier dzwonił do mnie zasapany jak by dopiero z jakichś pośladków spłynął :lol1:

Opuściłem pierwszy spot...od nie wiem kiedy :(

Szwagier nie przyjechał niestety - dał ciała :wink4::tongue4:

Opublikowano

No dobra ...ale dalej nie wiem co sie działo :decayed:

Jak tam prostownik do druta dla Adaho .. z czego była szydera ? Były jakie nowe paździerze ? :kox:

Opublikowano

No dobra ...ale dalej nie wiem co sie działo :decayed:

Jak tam prostownik do druta dla Adaho .. z czego była szydera ? Były jakie nowe paździerze ? :kox:

Nic się nie działo, nawet Tosik praktycznie nie siedział pod maską silnika z jakimiś narzędziami ... przepraszam, zapomniałem - nie mógł się opanować i wymienił komuś świece żarowe :polew:

Opublikowano

Nic się nie działo, nawet Tosik praktycznie nie siedział pod maską silnika z jakimiś narzędziami ... przepraszam, zapomniałem - nie mógł się opanować i wymienił komuś świece żarowe :polew:

:polew: :polew:

Ten człowiek ja nie ubrudzi sobie rąk na spocie to żyć nie może :D

:good:

Panowie ..taki drobny apel ..jak mamy dobić do 2222 do końca roku ..to trza sprężać parówki bo nie ma srania po krzakach :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.