Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co ściemniałeś , że dopiero w Czerwcu :tongue4:

Słabo słuchasz - w czerwcu wraca na stałe, teraz tylko na Święta :wink4::tongue4:

Masz kilka dni żeby się pokazać z dobrej strony i żeby po wyjeździe po Świętach zaczęła tęsknić i myśleć o Tobie tam na obczyźnie. Dobrze zagadasz to pogadamy z nią z poźkiem i nie będzie przestawała o Tobie myśleć :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o to juz Raggus zapomnij :P:polew:

Opublikowano

RS6 :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

boberek mały drobiazg czyli jakieś r8 :naughty:

a ja znalazłem filmik z pobytu pana od kręcenia śmigłem w stanach :gwizdanie: :tongue4:

http://pl.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE

Opublikowano

RS6 :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

boberek mały drobiazg czyli jakieś r8 :naughty:

no tak mniejsze zdecydowanie od RS6 ;P

Opublikowano

więc wdzięczność Twoja powinna być nieoceniona (niedługo mam urodziny więc na jakiś mały drobiazg się nie obrażę, poza tym są Święta itp itd :song::gicior::pleasantry:)

Kupi Cie toporek to sobie skrócisz te swoje 23 w zwisie :polew::decayed::toon:

Masz kilka dni żeby się pokazać z dobrej strony i żeby po wyjeździe po Świętach zaczęła tęsknić i myśleć o Tobie tam na obczyźnie. Dobrze zagadasz to pogadamy z nią z poźkiem i nie będzie przestawała o Tobie myśleć :naughty::kox:

STAWIAM LITRE :decayed:

Poza tym ..ja juz coś wymyslę ;):P

Opublikowano

Poza tym ..ja juz coś wymyslę ;):P

Weźmiesz przykład z tego gościa, co filmik wkleił Krzyniek ? :polew:

Opublikowano

Poza tym ..ja juz coś wymyslę ;):P

Weźmiesz przykład z tego gościa, co filmik wkleił Krzyniek ? :polew:

Nie mam wyczek zainstalowanych wiec se nie pooglądam :gwizdanie:

..ale juz zaczynam powoli rozkminiać temat :cool1:

..a Wy kręćta bajere..tylko bez kolorowanek o fjucie długości tyczki atletycznej :polew:

Opublikowano

..a Wy kręćta bajere..tylko bez kolorowanek o fjucie długości tyczki atletycznej :polew:

Przecież nie będziemy kłamać :polew:

Opublikowano

RS6 :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

boberek mały drobiazg czyli jakieś r8 :naughty:

no tak mniejsze zdecydowanie od RS6 ;P

ja bym powiedział też że bardziej przyziemne :decayed:
Opublikowano

..a Wy kręćta bajere..tylko bez kolorowanek o fjucie długości tyczki atletycznej :polew:

Przecież nie będziemy kłamać :polew:

Coś czuje ..że jak złapiecie wene to bedzie siara na starcie :polew::tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

no nie moge :):polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox:

Ragga nigdy nic ci nie wystaje z nogawki jak ty go kamuflujesz to nawet nie chce mysleć :P

Opublikowano

Coś czuje ..że jak złapiecie wene to bedzie siara na starcie :polew::tongue4:

My jesteśmy normalni - nic o Twoim zaganiaczu nie będziemy wspominać - nie chcemy Tobie robić siary i psuć opinii na starcie :polew: :polew: :polew::patrzy::witch:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

no nie moge :):polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox:

Ragga nigdy nic ci nie wystaje z nogawki jak ty go kamuflujesz to nawet nie chce mysleć :P

Robie kokardke i wokół nogi :polew::decayed:

My jesteśmy normalni -

Ustalmy jedno ..mało jest tu normalmych ludzi :polew:

nic o Twoim zaganiaczu nie będziemy wspominać - nie chcemy Tobie robić siary i psuć opinii na starcie

Jeeeebany ..:D Czekaj no ..do następnego wypadu do Bierhalle...juz nie uda Ci sie naslinić Majce ucha .. powiem jaki kogut z Ciebie :polew: :polew:

Opublikowano

Jeeeebany ..:D Czekaj no ..do następnego wypadu do Bierhalle...juz nie uda Ci sie naslinić Majce ucha .. powiem jaki kogut z Ciebie :polew: :polew:

Oj tam od razu naślinić :naughty::kox::tongue4:

Opublikowano

Nosfer chyba jakiegoś vajrusa złapał :decayed:

Opublikowano

I co ja teraz zrobię.. ?? :wallbash::decayed:

Ponabijaj na Krakowskich :polew:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 01:19:15 _________________________________________________

Ragguś chyba jakiegoś vajrusa złapał :decayed:

Jestem czysty jak łza :polew:

Ja tu bym wskazał palcem na Gryzonia ...on wygląda na takiego co lubi suprajsa zarzucić :tongue4:

Opublikowano

zeby mu sie kalafior teraz nie rozchorował :P

Opublikowano

O czym gadacie ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.