Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo Szwagier dzwonił do mnie zasapany jak by dopiero z jakichś pośladków spłynął :lol1:

Opuściłem pierwszy spot...od nie wiem kiedy :(

Szwagier nie przyjechał niestety - dał ciała :wink4::tongue4:

Ciekawe komu :P [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:49_________________________________________________

Nic się nie działo, nawet Tosik praktycznie nie siedział pod maską silnika z jakimiś narzędziami ... przepraszam, zapomniałem - nie mógł się opanować i wymienił komuś świece żarowe :polew:

:polew: :polew:

Ten człowiek ja nie ubrudzi sobie rąk na spocie to żyć nie może :D

:good:

Panowie ..taki drobny apel ..jak mamy dobić do 2222 do końca roku ..to trza sprężać parówki bo nie ma srania po krzakach :decayed::naughty:

staramy sie raggus staramy sie :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ..taki drobny apel ..jak mamy dobić do 2222 do końca roku ..to trza sprężać parówki bo nie ma srania po krzakach :decayed::naughty:

Najwyraźniej dostajesz za duże wypłaty w pracy - będzie na dodatkowy transfer jak znalazł :tongue4:

Opublikowano

no to raggus powinien miec jakis bonus :P

Opublikowano

Panowie ..taki drobny apel ..jak mamy dobić do 2222 do końca roku ..to trza sprężać parówki bo nie ma srania po krzakach :decayed::naughty:

Najwyraźniej dostajesz za duże wypłaty w pracy - będzie na dodatkowy transfer jak znalazł :tongue4:

Biedny student jestem :decayed:

no to raggus powinien miec jakis bonus :P

W postaci rangi VIPA ( nie mylić z browarek z Pierdolonki :decayed: ) :naughty::kox::tongue4:

..mogą być podziękowania , kwiaty .. wódka .. pieczone prosie :polew:

Opublikowano
2009yczeniatt6.jpg
Opublikowano

Ja to bym chciał pod choinkę kolektor od AWX-a , końcóweczki, może jaka pompka 11 ... troszkę rur ..takich nie mniejszych niż 3 cale :kox::D

Opublikowano

Ja to bym chciał pod choinkę kolektor od AWX-a , końcóweczki, może jaka pompka 11 ... troszkę rur ..takich nie mniejszych niż 3 cale :kox::D

a dostaniesz wielkie .... nic :naughty::mysli:
Opublikowano

Ja to bym chciał pod choinkę kolektor od AWX-a , końcóweczki, może jaka pompka 11 ... troszkę rur ..takich nie mniejszych niż 3 cale :kox::D

a dostaniesz wielkie .... nic :naughty::mysli:

Zapewne skończy sie na skarpetkach , gaciach ..ciapach :polew: Jak zwykle Mikołaj podciera sie moim listem :D:decayed:

Opublikowano

Zapewne skończy sie na skarpetkach , gaciach ..ciapach :polew: Jak zwykle Mikołaj podciera sie moim listem :D :decayed

moja siora to zawsze fajne prezenty dawała :gwizdanie: i już jest wolna :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Zapewne skończy sie na skarpetkach , gaciach ..ciapach :polew: Jak zwykle Mikołaj podciera sie moim listem :D :decayed

moja siora to zawsze fajne prezenty dawała :gwizdanie: i już jest wolna :gwizdanie: :naughty:

..Twoja siostra to bedzie najlepszym prezentem jaki może być :naughty::kox::polew:

Juz szykuje formę na czerwiec ..biegam , ćwiczę...żadnych pornosów po 22 :00 :polew: :polew:

..właśnie ..M. wraca na święta ? :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ragga my mozemy Ci kupic klubowo jakis ładny rózowy szalik :)

a co do M to jak tam AGD ??

Opublikowano

..właśnie ..M. wraca na święta ? :naughty:

taaa :gwizdanie:

Opublikowano

i już jest wolna :gwizdanie: :naughty:

Umknęło mi :blink:

Ooooo widzisz ... pogoniła go ? Czy Ty maczałeś tam paluszki ...razem z 23 centymetrowym Łukaszem Ry? :decayed::cool1:

Powiedz jej żaby sie nie martwiła ...zabiorę ją do kina jak przyjedzie ..pozwole wybrać film , zapłace za bilety i popcorn :decayed::tongue4:

Opublikowano

a czy ona wie co ma być w zamian tego :P

Opublikowano

Ostatnio w testach EURO NCAP intensywnie sprawdzano nowe pasy bezpieczeństwa. Wyniki badań pokazują, że można zredukować ilość wypadków aż o 45% w przypadku właściwego zapięcia pasów bezpieczeństwa!!!

Właściwy sposób zapięcia ilustruje poniższy rysunek.......

1c41bd429799f0cc.gif

Opublikowano

ragga my mozemy Ci kupic klubowo jakis ładny rózowy szalik

Różowy To nie ..może być czerwony ..będzie pod kolor twarzy bo ostanio często palę cegielnie :decayed::D

a co do M to jak tam AGD ??

Szwagier ..modernizowałeś AGD ? :naughty:

taaa :gwizdanie:

To co ściemniałeś , że dopiero w Czerwcu :tongue4:

[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 11:40:46 _________________________________________________

a czy ona wie co ma być w zamian tego :P

A co ma być .. :naughty: ... ja tam na nic nie liczę :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:kox:

z boczku na boczek i na góre i znowu na boczek ???[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 11:43_________________________________________________tak fikusnie :)

Opublikowano

a czy ona wie co ma być w zamian tego :P

chyba nie, bo by nie przyjeżdżała na święta :decayed:
Opublikowano

Umknęło mi :blink:

Ooooo widzisz ... pogoniła go ? Czy Ty maczałeś tam paluszki ...razem z 23 centymetrowym Łukaszem Ry? :decayed::cool1:

Powiedz jej żaby sie nie martwiła ...zabiorę ją do kina jak przyjedzie ..pozwole wybrać film , zapłace za bilety i popcorn :decayed::tongue4:

Słuchaj, wszystko idzie zgodnie z naszym planem - opracowaliśmy z poźkiem jak widać idealny plan pozbycia się kiepskiego szwagra więc wdzięczność Twoja powinna być nieoceniona (niedługo mam urodziny więc na jakiś mały drobiazg się nie obrażę, poza tym są Święta itp itd :song::gicior::pleasantry:)

Opublikowano

RS6 :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.