Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warszawiak, Ślązak i Kaszub na wakacjach w Egipcie płynąc łódką wyłowili z wody gliniany dzban z dziwną pieczęcią. Złamali pieczęć, no i oczywiście z dzbana wyleciał dżinn.

- Dobra, uwolniliście mnie, to macie wasze trzy życzenia. Po jednym na każdego starczy.

Kaszub:

- Ja tak kocham Kaszuby... niech zawsze woda w jeziorach będzie czysta, ryb pod dostatkiem, a turyści porządni i bogaci.

Dżinn:

- Nudnawe życzenie, ale jak chcesz. Zrobione.

Warszawiak:

- Wybuduj dookoła Warszawy ogromny mur, żeby odgrodzić moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i żeby żadni wsiowi mi tu nie przyjeżdżali.

Dżinn:

- OK. Zrobione.

Ślązak:

- Powiedz mi coś więcej o tym murze.

Dżinn:

- No, otacza całe miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz się nie prześliźnie.

Ślązak:

- To nalej wody do pełna...

To dla was przyjezdni :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:D
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To dla was przyjezdni :kox: :kox: :kox:

Warszafiak sie znalazł ;)

Opublikowano

To dla was przyjezdni :kox: :kox: :kox:

Warszafiak sie znalazł ;)

z dziada, pradziada :decayed:

Opublikowano

To dla was przyjezdni :kox: :kox: :kox:

Warszafiak sie znalazł ;)

przez te Warszawiaki to ja w swojej wsi w sobote mam korki :P

i nad rzeka nie moge sie zatrzymać bo tyle ich jest ;P

Opublikowano

To jeszcze 15 stron i temat zamykamy do końca roku

Ja bym sie pokusił o 2222 :naughty::kox::polew:

Dobry plan :good: Pomożecie? :naughty:

Opublikowano

Ooooo...chyba nowa hostesssa :naughty:

Blondyneczka ..ciemne szaty ..bordo szalik ..fajny uśmiech ..długie włosy mmm :kox:

Opublikowano

i kołbiel stoi w niedzielę bo wracają do warszawy :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 12:35_________________________________________________

Ooooo...chyba nowa hostesssa :naughty:

Blondyneczka ..ciemne szaty ..bordo szalik ..fajny uśmiech ..długie włosy mmm :kox:

nie pitol tylko fote ładuj :naughty::kox: :kox:
Opublikowano

Dobry plan :good: Pomożecie? :naughty:

:good:

Na dzień dzisiejszy to juz jest wyzwanie ..bo 2000 to zaraz pęknie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ooooo...chyba nowa hostesssa :naughty:

Blondyneczka ..ciemne szaty ..bordo szalik ..fajny uśmiech ..długie włosy mmm :kox:

Chyba dzisiaj tam do Ciebie zawitam :polew:

Opublikowano

Łukasz - weź dzisiaj ..wiesz co :decayed:

Opublikowano

Łukasz - weź dzisiaj ..wiesz co :decayed:

Dobra :good:

Opublikowano

Łukasz - weź dzisiaj ..wiesz co :decayed:

prostownik do druta ? :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Łukasz - weź dzisiaj ..wiesz co :decayed:

no co no co no weź powiedz no co !!!!!!!!!

tez chcemy wiedziec no weź powiedz :P

Opublikowano

:tongue4:

jak dobijecie do 4 000 to powiem :decayed:

Opublikowano

prostownik do druta ? :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Nie licz na to, że teraz Ty pożyczysz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kazik od zawsze robił to co lubił : całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.

- "Co ty do k....y nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś?" zapytał facet.

- "To nie jest twoja sypialnia.

- Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie" dodał.

- "Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody!

- Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!"

- "To nie takie proste" odpowiedział święty. "Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie" Kazio pomyślał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.

- "Chcę powrócić jako kura" odpowiedział.

W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut.

- "Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr" powiedział kogut

- "Jak ci się podoba bycie kurą?"

- "No jest ok ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje"

- "Ooo, no tak. To znaczy,że musisz znieść jajko" powiedział kogut

- "Jak mam to zrobić?" "Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz"

Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chluś" i jajko było już na ziemi.

- "Łoł to było za***iste" powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony :

- "Kazik co ty robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!"

:blink: :blink: :rolleyes:

Opublikowano

:blink::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.