Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurewa , nie mam dostępu do netu, jakie mam zaległości , ja pierd...le. Bede jutro na spocie Raguś , wezme ci linke. :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurewa , nie mam dostępu do netu, jakie mam zaległości , ja pierd...le. Bede jutro na spocie Raguś , wezme ci linke. :good:

:good:

Tyko ja nie wiem czy bede :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

Hei ludzie, brakuje nam 19 stron do 2K a wy się opieprzacie, czyżby Ragga zmienił pracę?

Opublikowano

Pany ..co taki dziś wieje ..dżumą ? :hi:[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 11:46:26 _________________________________________________

czyżby Ragga zmienił pracę?

U mnie wszystko po staremu ...biegać zacząłem od wczoraj ..kurde wystać nie mogę :gwizdanie:

Teresy juz nie ma ..i tak cicho ..kurna nudno :blink:

Opublikowano

Hei ludzie, brakuje nam 19 stron do 2K a wy się opieprzacie.

nie damy rady do końca roku do 2k dobić :no: ja pasuje :confused4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Hei ludzie, brakuje nam 19 stron do 2K a wy się opieprzacie.

nie damy rady do końca roku do 2k dobić :no: ja pasuje :confused4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Myśle , że damy rade do końca tygodnia ..a Ty Krzyniu ściemniasz , że wymiękasz :decayed:

Opublikowano

Może niech grudzień będzie cichym miesiącem :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Może niech grudzień będzie cichym miesiącem :kox: :gwizdanie:

CO to to nie :decayed::D[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 12:22:07 _________________________________________________ Komu sie nie chce pracować :naughty: :naughty:

http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Cieszy-si-yciem-W0QQAdIdZ91348115

[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 12:31:37 _________________________________________________http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-szukam-chlopaka-W0QQAdIdZ91366778

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ragga ona robi "kasting" :polew:

Opublikowano

ragga ona robi "kasting" :polew:

"Jinteligencja" na poziomie rozdeptanego Twixa :polew:

Opublikowano

Może niech grudzień będzie cichym miesiącem :kox: :gwizdanie:

dokładnie, robimy akcję Wyciszenie :naughty: i do świąt nie możemy dobić do 2k a CI co się do tego przyczynią ban na święta i następny rok :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 12:44_________________________________________________

ragga ona robi "kasting" :polew:

"Jinteligencja" na poziomie rozdeptanego Twixa :polew:

może datego że ona już dużo w życiu przeszła :gwizdanie:
Opublikowano

może datego że ona już dużo w życiu przeszła :gwizdanie:

..prędzej ...przeleciała :decayed::D[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 12:49:12 _________________________________________________

Ktos do rypania i na zmywaka?

:polew:

..do rypania na zmywaku :decayed:

[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 12:51:44 _________________________________________________http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-powa-ne-og-oszenie-W0QQAdIdZ91229824

Pierwsze zdanie sprawiało , że nikt nie czyta reszty ogłoszenia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ty juz biedaku nie masz czego przeglądac :)

czy naprawde te worki sie wyprowadziły ??

Opublikowano

Cichy miesiąc.. pięknie powiedziane.. :beach: :gwizdanie:

Opublikowano

ty juz biedaku nie masz czego przeglądac :)

czy naprawde te worki sie wyprowadziły ??

Nie przyjacielu ..woreczki zostały ..wszystko gra :kox::naughty:

..a przeglądam ..bo co tu innego robić ..mam myśleć o tym że nie dostałem wypłaty za październik ..listopad.. po co moja narzędzie opierdalania - DELL ..ma ulec destrukcji :evile

Opublikowano

ty juz biedaku nie masz czego przeglądac :)

czy naprawde te worki sie wyprowadziły ??

Nie przyjacielu ..woreczki zostały ..wszystko gra :kox::naughty:

..a przeglądam ..bo co tu innego robić ..mam myśleć o tym że nie dostałem wypłaty za październik ..listopad.. po co moja narzędzie opierdalania - DELL ..ma ulec destrukcji :evile

posłuchałeś sie starszego :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

posłuchałeś sie starszego :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gryzoń :polew:

Nooo...posłuchałem sie wszystkiego :tongue4:

Opublikowano

sierściuch jak cos :P

no to teraz mów do mine wójku i postaw piwo ;P :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.