Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do torów to nie zawsze się sprawdza :gwizdanie: ostatnio tory miałem takie sobie no ale stacja :slina::kox: :kox: :good:

...a Ty nie dałeś rady i podjechałeś ręczną drezyną :polew::decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
...a Ty nie dałeś rady i podjechałeś ręczną drezyną

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7129030

Obczajta jakie dupne ramki pod rejestracje :polew:

Kędziorowi pomysły sie skończyły :D

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7129030

Obczajta jakie dupne ramki pod rejestracje :polew:

Kędziorowi pomysły sie skończyły :D

szkoda, że nie można komentowac ;)

Opublikowano

co do torów to nie zawsze się sprawdza :gwizdanie: ostatnio tory miałem takie sobie no ale stacja :slina::kox: :kox: :good:

...a Ty nie dałeś rady i podjechałeś ręczną drezyną :polew::decayed: :decayed:

daruj sobie osobiste wycieczki
Opublikowano

widzicie jak trudne są tematy o d*pach :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

widzicie jak trudne są tematy o d*pach :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nic nie mów stary :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Nic nie mów stary :wallbash

nerwowy wieczór u ciebie ?? :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nic nie mów stary :wallbash

nerwowy wieczór u ciebie ?? :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Ktoś pojechał jednym... zresztą głupim tekstem.. za dużo :kwasny:[br]Dopisany: Listopad 28, 2008, 10:05:50 _________________________________________________

daruj sobie osobiste wycieczki

Sorki Krzyniu :wink4:

Opublikowano

Ktoś pojechał głupim tekstem i znowu cisza...

Dobranoc ;)

Opublikowano

Dać trochę swobody i od razu nieporozumienia... :kox:

Opublikowano

Da� troch� swobody i od razu nieporozumienia... :kox:

Piszesz z komórki? Jakąś dziwną ikonke masz przy poście. I kodowanie sie wysypało.

AndyN wszystkiego najlepszego...

Edit:

Pospieszylem sie. Kuźwa to dzisiaj nie jest 30? To ja już pójdę spać.

Opublikowano

Dać trochę swobody i od razu nieporozumienia... :kox:

Poziu przestan pisac z telefonu bo coś Ci to nie idzie :polew:

ps. Siema Wawiaki :naughty:

Opublikowano

Sorry musiałem wrócić:

Dwa kawały które usłyszałem dzisiaj:

Jedzie Baca na koniu... Zatrzymuje go policja,

- Piłeś Baco?!

- Nie panie władzo, nie piłem...

- Taaak?? A co tam masz w butelkach? Bimberek?

- Nie panie władzo, nie piłem...

- A te butelki?

- Panie władzo to sok z banana

- To daj pan spróbować troszke!

- Prosze bardzo...

- No rzeczywiście nie bimber

- Mówiłem Panie władzo, że to nie bimber

- Możesz Baco jechać

Na to Baca, poganiając konia:

- Wio BANAN, wio!!!

Na wiejskiej drodze pijany miejscowy gospodarz jedzie wozem drabiniastym.

Nagle zza lasu wyskakuje policjant z drogówki, macha lizakiem i zatrzymuje wóz. Woźnica zaczyna prosić policjanta by mu karty woźnicy nie zabierał, bo go baba na dobre z chałupy wyrzuci.

Policjantowi żal się zrobiło wieśniaka więc mówi:

- Opowiesz dowcip o policjancie, to puszczę wolno!

- Ależ Panie władzo! - przestraszył się resztką świadomości chłop. - Z policji mam się śmiać!?! Nie przystoi....

- No dobra. To opowiedz dowcip o drogówce.

- Jakże bym śmiał się z ukochanej drogówki naśmiewać - oponuje nadal woźnica. - To nie przystoi...

- Dopszsz... To opowiedz jakikolwiek dowcip i puszczę Cię wolno - kapituluje policjant.

- A zna Pan Panie władzo, jaki to nowy środek antykoncepcyjny wymyślili w Chinach? - pyta się chłopek.

- Nie znam. Opowiadaj!

- Spędzili wszystkich chłopów do miejscowego Domu Kultury... Kazali im wszystkim położyć się na podłodze, na plecach. Gaszą światło a na suficie puszczają film porno. Po pięciu minutach wchodzą po cichutku miejscowi policjanci z kosami i koszą wszystko co wystaje.

- I co dalej?

- No dalej Panie władzo z tych większych robią pały dla policji a z tych mniejszych gwizdki dla drogówki...

Opublikowano

widzicie jak trudne są tematy o d*pach :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co Ty opwiadasx ??? ale jsie najbułem ..........łooooooo

Opublikowano

Spenklej vs.

kurfa ... jebnałem .... :polew: :polew: :polew:

[takiej odmiany jeszcze nie czytalem ... przeszedles sam siebie... :polew:]

Opublikowano

Ktoś pojechał głupim tekstem i znowu cisza...

Głupi nie głupi...źle odebrany :wink4:[br]Dopisany: Listopad 29, 2008, 10:53:01 _________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=aj1185qEpL0&feature=related

:shocked::blink:

Opublikowano

tyłek http://video.interia.pl/obejrzyj,film,93819[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:11_________________________________________________może ktoś chce turbo wymienić :naughty:http://poboczem.pl/filmiki/news/turbo,887120[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:18_________________________________________________nie ma jak pomoc kolegi :kox:http://poboczem.pl/filmiki/news/pomoc-drogowa,1025127[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:21_________________________________________________były

"hjundaje" czas na saaby :naughty:http://poboczem.pl/filmiki/news/balet-saabow,887122

Opublikowano

Ktoś pojechał głupim tekstem i znowu cisza...

Głupi nie głupi...źle odebrany :wink4:[br]Dopisany: Listopad 29, 2008, 10:53:01 _________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=aj1185qEpL0&feature=related

:shocked::blink:

kurfa, rispekt
Opublikowano

pozdrowionka z Austrii

Warunki na Kitzsteinhorn są po prostu rewelacyjne, trasy :hi: nóg nie czuje :decayed:

img2223pt0.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.