Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smiley_emoticons_ass.gif

Ta emota idealnie opisuje ostatnie 500 stron... :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyżby Flyer chciał dołączyć do naszego klubu 69? :chytry:

Opublikowano

nie nie da rady :cool1:

Opublikowano

Kuwa ale Wy posrańce jesteście :polew:

Opublikowano

dzięęęęęęęęęęęęęękuuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :hi:

Opublikowano
smiley_emoticons_green-vs-comic.gif
Opublikowano

Angela!

Ile razy jestem na spocie to tylko żarówki, żarówki i żarówki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Angela!

Ile razy jestem na spocie to tylko żarówki, żarówki i żarówki :polew: :polew: :polew:

A co Angela ma do zarowek?

Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....?

Opublikowano

Angela!

Ile razy jestem na spocie to tylko żarówki, żarówki i żarówki :polew: :polew: :polew:

A co Angela ma do zarowek?

Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....?

Lexpar sie smieje...bo ja zawsze mialam problemy z zarowkami.... :polew: Nie umie ich wymieniac...... :decayed: zawsze Tosika o to prosilam :tongue4:

Tosik ma H6W w swoich halogenach :wink4:

Opublikowano

Angela!

Ile razy jestem na spocie to tylko żarówki, żarówki i żarówki :polew: :polew: :polew:

A co Angela ma do zarowek?

Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....?

Lexpar sie smieje...bo ja zawsze mialam problemy z zarowkami.... :polew: Nie umie ich wymieniac...... :decayed: zawsze Tosika o to prosilam :tongue4:

Tosik ma H6W w swoich halogenach :wink4:

nie kłam :naughty: my z motorem raz wymienialiśmy :gwizdanie:

kufa jestem chyba leeeeekkkkoooo pijany no ładnie się zaczyna :polew:

Opublikowano

Angela!

Ile razy jestem na spocie to tylko żarówki, żarówki i żarówki :polew: :polew: :polew:

A co Angela ma do zarowek?

Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....?

Lexpar sie smieje...bo ja zawsze mialam problemy z zarowkami.... :polew: Nie umie ich wymieniac...... :decayed: zawsze Tosika o to prosilam :tongue4:

Tosik ma H6W w swoich halogenach :wink4:

nie kłam :naughty: my z motorem raz wymienialiśmy :gwizdanie:

kufa jestem chyba leeeeekkkkoooo pijany no ładnie się zaczyna :polew:

sie czepiają. szkoda żeby paznokietki połamać przy wymianie żarówki ;)

Opublikowano

nie kłam :naughty: my z motorem raz wymienialiśmy :gwizdanie:

kufa jestem chyba leeeeekkkkoooo pijany no ładnie się zaczyna :polew:

Krzyniu to bylo dawno i nieprawda :tongue4::decayed: [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:31_________________________________________________

sie czepiają. szkoda żeby paznokietki połamać przy wymianie żarówki ;)

Mniejsza o paznokietki ....zebym to jeszcze umiala wymienic :naughty:

Opublikowano

http://grono.net/gallery/photo/46291474/#7 no nie Ragga to twój kolega ???

zdecydowanie kolega Lukasa :naughty:

Opublikowano

po czym wnioskujesz :P

Opublikowano

http://grono.net/gallery/photo/46291474/#7 no nie Ragga to twój kolega ???

a to znany pseudokibic/kibol legii :naughty: postrach stadionów :polew: :polew:
Opublikowano

http://grono.net/gallery/photo/46291474/#7 no nie Ragga to twój kolega ???

W ławce z nim siedziałem ...rwie panny na potęge ..dobry kozak ..lubi jebnąć czystą z gwinta i strzelić kapiszona pod stołem :polew:

Nie ma trymera :polew:

..ale ile ludu to kupiło :polew: :polew:

[br]Dopisany: Listopad 28, 2008, 10:51:03 _________________________________________________Te dzisiejsze panny sa po prostu beznadziejne :laghing2: :yeee:

http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-szukasz-W0QQAdIdZ90633664

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.