Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foty foty!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

foty foty!

Kurna ..nie da rady ustrzelić bo musiał bym w ciągu sekundy , sięgnąć po telefon, uruchomić aparat ..zrobić zdjęcie i jeszcze zapisać ..a oni az tak długo nie latają :kox: :kox: ..niestety :P

Dziś nawet baba wózkiem przetaranowała :naughty:

Opublikowano

Mam pomysł. Chcesz kamerkę internetową?

Opublikowano

Mam pomysł. Chcesz kamerkę internetową?

Cycu ...gdzie ja se je podłącze ..jak ja nawet nie moge sobie " plug-in'ów" zainstalować :angry:

..a z tym Blueconnectem ...to lipa straszna :thumbdown:

[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 07:03:22 _________________________________________________

Wiadomości: 2469

Dobre liczby sie mnie trzymają :D

Opublikowano

Mam pomysł. Chcesz kamerkę internetową?

Cycu ...gdzie ja se je podłącze ..jak ja nawet nie moge sobie " plug-in'ów" zainstalować :angry:

..a z tym Blueconnectem ...to lipa straszna :thumbdown:

[br]Dopisany: Grudzień 01, 2008, 07:03:22 _________________________________________________

Wiadomości: 2469

Dobre liczby sie mnie trzymają :D

W Totka graj!

Opublikowano

W Totka graj!

..ano Ci powiem , że raz na jakiś czas kreśle kupona .. :naughty: ..ale tylko raz 3- jke trafiłem .. moja U. grała z 5 razy w życiu ..i 2 trójki zaliczyła :cool1: ..

Co za dżuma dziś :wallbash:

Opublikowano

W Totka graj!

ostatnio grał i wygrał całe 8zł :good:

Opublikowano

W Totka graj!

moja U. grała z 5 razy w życiu ..i 2 trójki zaliczyła :cool1: ...

U. czy M. ? :wink4:

Ja zagrałem i trafilem trojke. Niestety zgubilem kupon ;)

Opublikowano

ostatnio grał i wygrał całe 8zł :good:

Ja wygrałem 16 zł :decayed:

U. czy M. ? :wink4:

U :decayed:

M. Gdzieś tam po świecie sie kręci :tongue4:..ale Poziek obiecał to czekam :D

Opublikowano

ostatnio grał i wygrał całe 8zł :good:

Ja wygrałem 16 zł :decayed:

a to nie było po połowie, zaje... wziąłeś całość :naughty:

Opublikowano

M. Gdzieś tam po świecie sie kręci :tongue4:..ale Poziek obiecał to czekam :D

Ładnie to tak przypisywać zasługi dla tej sprawy tylko szwagrowi ? :naughty::polew:

Opublikowano

ostatnio grał i wygrał całe 8zł :good:

Ja wygrałem 16 zł :decayed:

a to nie było po połowie, zaje... wziąłeś całość :naughty:

Cycu ..całość to było 32 zł :naughty: Uczicwy podział był ... :decayed:

M. Gdzieś tam po świecie sie kręci :tongue4:..ale Poziek obiecał to czekam :D

Ładnie to tak przypisywać zasługi dla tej sprawy tylko szwagrowi ? :naughty::polew:

DOBRA ! :polew:

Ty też tam dorzuciłeś swoje "25 cm w zwisie " :polew: :polew:

Opublikowano

Ty też tam dorzuciłeś swoje "25 cm w zwisie " :polew: :polew:

Tak to właśnie jest, człowiek pomaga, stara się, a tu z niego szydzą - trzeba będzie to skrócę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ragga jedziesz jutro na spota?

Opublikowano

ragga jedziesz jutro na spota?

Przydało by sie :decayed:

Jak Ci sie nudzi to możesz zalecieć po mnie :wink4::hi:

Opublikowano

Nooooo.... żuczki! 15 stron i plan wykonany :>

Opublikowano

czyli jutro będzie 2 k :decayed:

Opublikowano

Nooooo.... żuczki! 15 stron i plan wykonany :>

No i gites.To jeszcze 15 stron i temat zamykamy do końca roku , a fakturę za zużyty transfer wysyłam do Ciebie jako głównego "podjudzacza" :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

No i gites.To jeszcze 15 stron i temat zamykamy do końca roku , a fakturę za zużyty transfer wysyłam do Ciebie jako głównego "podjudzacza" :polew:

Eeeee.. no chyba nie zrobisz nam tego. Zostawisz na lodzie całą rzesze uzależnionych od forum spamerów. Pojawi się syndrom odstawienia. Myśli samobójcze.

Poza tym musimy zacząć pracować nad nowym planem. 4000 stron na rok 2010 !!! :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.