Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o nie to ja sie na to nie godze :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuchał ktoś dziś Porannego WF w Esce ROCK ? :polew: :polew:

Ja mało co sie nie poszczałem ze śmiechu :kox: :kox:

ja wczoraj słuchałem było zajefajne a jak dziś było podobnie to :kox: :kox: :polew:

Zobacz ..może będzie na stronce Eski Rock ... ja rżałem jak siekła kobyła ...co najlepsze pośród ludzi w ZTM ... :polew::decayed:

Chyba stwierdzili , że jestem obłąkany :decayed:[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 11:05:18 _________________________________________________

Spokojnie chopy, starczy miejsca dla wszystkich :decayed:

Zaraz jak ja skończę " przytulanie " to będziecie mieli opór miejsca ..także dla wszystkich starczy :decayed::polew:

:dziura::kox:

Opublikowano

a o czym to było ???

Opublikowano

:dziura:

Widze, ze ragga jak dobry kon. I po błocie pociągnie :polew: :polew:

Opublikowano

a o czym to było ???

So sczym ?:D

:dziura:

Widze, ze ragga jak dobry kon. I po błocie pociągnie :polew: :polew:

Mam klaustrofobię jesli chodzi o jazdę po błocie :polew: :polew:

Opublikowano

o czym było ?? w WFie ??

Opublikowano

:dziura:

Widze, ze ragga jak dobry kon. I po błocie pociągnie :polew: :polew:

ale dobry gospodarz konia w błoto nie puści :naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

o czym było ?? w WFie ??

Juz pisałem ..o gejozie , homozie i innych chorobach zakaźnych ..o Prezesie Urbańskim i Różach Galii :polew:

A na koniec zadzwonili do Ochrony Budynku TVP i zabronili wpuszczania auta prezesa na plac .. :polew: :polew:

I co najlepsze ..ochroniarz to łynął :kox: :kox: :D

Opublikowano

o czym było ?? w WFie ??

wczoraj to dzwonili do ambasady w "ułan bator" i powiedzieli ambasadorowi że są z ministerstwa i mają delikatną sprawę i prośbę żeby przeszukać samolot bo prezydent zgubił protezę :gwizdanie: i tak tam pół ministerstwa i ambasadę wkręcili
Opublikowano

No..pamiętam ..ale do było rzadkie w porównaniu do dzisiejszych tekstów :kox:

Homofoby .. :polew:

Opublikowano

no to jeszcze na stronie tego nie ma :)

Opublikowano

Czy ona mnie przytuli? :slina

Weź się z boberkiem poprzytulaj :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Opublikowano

homotyfus - NIE!

Ja piałem :polew::thumbup:

Opublikowano

Czy ona mnie przytuli? :slina

Weź się z boberkiem poprzytulaj :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

głodnemu chlep na myśli :P

Poźiu :) ustąpie ci :P AL chetnie zrobi to z toba :P znaczy sie przytuli :P

Opublikowano

Czy ona mnie przytuli? :slina

Weź się z boberkiem poprzytulaj :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Poprawka ...z Boberkiem Boberka .. :polew:[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 11:35:28 _________________________________________________

Wiadomości: 6069

Szwiagier...dobre liczby Ci sie trafiają :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Weź się z boberkiem poprzytulaj :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Nie... dzieki... dzis rano byla u mnie twoja st.....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

twoja st.....

..straż pożarna ? straż miejska ? :decayed:

:cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Weź się z boberkiem poprzytulaj :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Nie... dzieki... dzis rano byla u mnie twoja st.....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

leszczyk ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.