Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak mnie nawet kusi

tyle że śledzik dzisiaj, łyknąłbym co nie co :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć,
Też chyba podjadę pokazać się poznać wszystkich ;). Co prawda nie ma co pokazywać jeszcze ale nie o to tu chodzi na spocie hahah :D

Opublikowano

pany

potrzebuje busa na 1 dzień do przewiezienia mebli z okolic Kielc

czy ktoś coś wie albo może pomóc lub podpowiedzieć?

skąd takie cosik wytrzasnąć?

Opublikowano

Jest sporo firm, u których możesz busa wypożyczyć.

Jak już go weźmiesz to pamiętaj, żeby przy odbiorze auta porobić fotki jak wygląda i gdzie ma rysy, bo często naciągają klientów na uszkodzenia, żeby kase odbierać.

Opublikowano

No Panowie nowe turbo już w furce :) powiem wam że jak chcecie w Warszawie hybryde robić to polecam Perun turbo :) na k03 hybrydzie wysterowanej w 80 procentach mam ponad 210 gramów na przepływce :D. Zaznaczam że to nie jest mój znajomy ale polecam z czystym sumieniem :D.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie potrzebny PRZEPŁYWOMIERZ 1.9 115km TDI
Nr : BOSH : 0281002216
AUDI : 028906461
Miałby ktoś 100% sprawną ?

Opublikowano

Jak przepływomierz to tylko nowy. Z używką zawsze jest loteria.

Opublikowano

Siemanko.

Potrzebuje malej pomocy. Ma moze ktos pozyczyc na dzien lub 2, kolo (opone+felga rozmiaru 17")?

Tu tez pojawia sie komplikacja poniewaz potrzebuje zeby mi ktos te kolo przywiozl do konstancina.

Jakis cw*** pi*** i ku*** co nie umie pokonywac zakretow sciela zakret i ja odruchowo scinajac zakret przywalilem w kraweznik.

Jestem teraz w pracy na 24h wiec te kolo moge pozyczyc w godz w ktorych Ci pasuje.

Za pomoc oczywiscie sie odwdziecze ;)

Opublikowano

Koledzy i koleżanki.

W Was już chyba jedyna nadzieja..:P.

Tak myślę czy się w ogóle wyrobie na dzisiejszego spota, ale jesli dałbym rade to mam prośbę i pytanie czy ktoś by mi pomógł :). Mianowicie potrzebuję podmienić pompkę centralnego zamka zeby sprawdzić czy wina napewno leży po jej stronie i nie pchać się w niepotrzebne koszta..

Opublikowano

Siemanko.

Potrzebuje malej pomocy. Ma moze ktos pozyczyc na dzien lub 2, kolo (opone+felga rozmiaru 17")?

Tu tez pojawia sie komplikacja poniewaz potrzebuje zeby mi ktos te kolo przywiozl do konstancina.

Jakis cw*** pi*** i ku*** co nie umie pokonywac zakretow sciela zakret i ja odruchowo scinajac zakret przywalilem w kraweznik.

Jestem teraz w pracy na 24h wiec te kolo moge pozyczyc w godz w ktorych Ci pasuje.

Za pomoc oczywiscie sie odwdziecze ;)

Miałem pare tygodni temu to samo :/, ratowałem się zjeżdzając na krawężnik, obtarłem kołem dość solidnie ale fuks fuksem mam opony z dość dużym rantem ochronnym i felga nie ucierpiała. A to była Pani skręcająca w lewo bez kierunku, rozmawiając przez tel w duuużym bmw :wallbash:

Niestety nie pomogę, mam tylko 18 na których jeżdzę, reszta sprzedana ... Może ktoś inny

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Koledzy i koleżanki.

W Was już chyba jedyna nadzieja.. :P.

Tak myślę czy się w ogóle wyrobie na dzisiejszego spota, ale jesli dałbym rade to mam prośbę i pytanie czy ktoś by mi pomógł :). Mianowicie potrzebuję podmienić pompkę centralnego zamka zeby sprawdzić czy wina napewno leży po jej stronie i nie pchać się w niepotrzebne koszta..

Mogę dać na podmianę

Opublikowano

Od razu wal z golfa wirnik ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oo super! :)

Opublikowano

s3ns Masakra jak niektorzy jezdza:) mam nadzieje ze moja tez jest cala a caly impet przyjal rant opony :)

Moze komys bedzie sie nudzilo to mi podrzuci kolo

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

Pany mam do sprzedania dwie rzeczy, bo do nowego auta nie będzie mi to pasować :

Dokładka od Leona Cupry nowa oryginalna , cena 100 zł

Kratki nawiewów do A4 B5 poliftowe podświetlane , cena 100 zł

Ramki klubowe 3D , kosztują 30 zł, a ja nówki oddam za 20 zł

Pytam się tutaj, bo wolałbym to na spocie komuś sprzedać niż bawić się w wysyłki ;) Jak coś to priv lub tutaj pytać :)

Opublikowano
  • Autor

Ramki zabieram :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Do A6 będziesz je pakować ? :naughty:

Opublikowano

Jakie masz nowe wozidelko? :)

Opublikowano
  • Autor

Do A6 będziesz je pakować ? :naughty:

A jak :guma:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Jakie masz nowe wozidelko? :)

Przyjedź we wtorek to zobaczysz hehe ;)

Do A6 będziesz je pakować ? :naughty:

A jak :guma:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Kurde czyli do swojego też powinienem, ale kupiłem już zwykłe czarne ramki :decayed: No cóż zainwestuje w naklejke klubową, żeby mnie jeszcze kojarzyli :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.