Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adec niedoinformowany

Też coś tak mi się wydaje :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej.

przymierzam się do zakpu a4 lub a3 tylko nigdy tymi autkami nie jeżdziłam...i mam prośbę. Czy moglabym kiedyś wpaść na wasz zlocik i obejrzeć jakieś furki :)

Czy formułowicze pomogą :) ?

Opublikowano

Pomogą :cool1:

Opublikowano

trudno..jak bede miec a4 to najwyzej nie bede wjeżdzać w wąską brame swojego podwórka...jakoś bym to przeżyla:)

Obydwa samochody mi się podobają tylko a3 trochę za mała a a4 duża...ale chyba lepiej mieć miejca "na zapas" niż odwrotnie. Zresztą jak uda się obejrzeć dokładnie to dopiero ocenie.

Przyznam że a4 znam tylko z widzenia ..jakoś tak przykuwa moją uwage :) Tylko do wydania mam max 24-25 tyś.

Opublikowano

Ale raczej a3 wtedy nie kupisz :)

jest okazja na zorganizowanie II wspólnego spota/spotu :kox:
Opublikowano

Hej.

przymierzam się do zakpu a4 lub a3 tylko nigdy tymi autkami nie jeżdziłam...i mam prośbę. Czy moglabym kiedyś wpaść na wasz zlocik i obejrzeć jakieś furki :)

Czy formułowicze pomogą :) ?

pewnie że pomogą - ja też się przymierzałem do fury Flyera i Łukasza zanim wyskoczyłem do DE

zapraszamy we wtorki o 19:00 (jak w temacie )

Opublikowano

Fajnie można pojeździć na parkingu M1 jak spadnie śnieg. Zanim nie odśnieżą, można parę kółek zakręcić - polecam. Tylko trzeba uważać na krawężniki na parkingu, bo się można zdziwić. :)

Opublikowano

No wlasnie, szukamy "bezpiecznych" parkingow :)

Opublikowano

No wlasnie, szukamy "bezpiecznych" parkingow :)

Bezpiecznych nie ma - trzeba by było na lotnisko jechać, wtedy jak coś nie wyjdzie to wpadniesz na zaśnieżoną trawkę :wink4:

Opublikowano

Q sobie poradzą :decayed:

parking pod M1 to świetne miejsce - szczególnie od strony trasy na Marki - jest pusto i dużo miejsca nie raz tam próbowałem ale ośka to się do wożenia ziemniaków nadaje - tym bardziej ciężki Avant :thumbdown:

Opublikowano

Q sobie poradzą :decayed:

parking pod M1 to świetne miejsce - szczególnie od strony trasy na Marki - jest pusto i dużo miejsca nie raz tam próbowałem ale ośka to się do wożenia ziemniaków nadaje - tym bardziej ciężki Avant :thumbdown:

Od strony Parku Smaku pod Leroy Merlin jest świetna miejscówka. :)

Opublikowano

Ponawiam ogloszenie :naughty:

Mam do sprzedania:

* swoja kiere 3-ramienna z pikowanej skory

* manetka pelen fis

* wszystko pod tempomat

^ albo kompletne przelaczniki z pelnym fisem i tempomatem

Opublikowano

Zamontowałeś już wszystko? Pokaż fotki.

Opublikowano

Jeszcze nie, licze po cichu na pomoc na spocie... :D

Opublikowano

Jeszcze nie, licze po cichu na pomoc na spocie... :D

Jasne, szczególnie w minusowej temperaturze na parkingu :tongue4:

Opublikowano

Hehe.. no w B6 to trochę rezania będzie. Łącznie z przepinaniem kabelków w kostce poduszki.

Opublikowano

Jeszcze nie, licze po cichu na pomoc na spocie... :D

oj Michał .. na spocie przy tej temperaturce to chyba kiepski pomysł :naughty:

Opublikowano

Hehe.. no w B6 to trochę rezania będzie. Łącznie z przepinaniem kabelków w kostce poduszki.

Będzie zimno w paluszki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.