Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bendem :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja zapraszam na zaklady w ursusie niedaleko Factory kolo 17-18 bedzie kilka autek :D

Opublikowano

Japońskie pierdolnięcie.... :naughty:

Rozwiń myśl ..

Opublikowano

Z Ukciem pośmigaliśmy trochę pod Carrefurem, na boczym parkingu, fajnie było :>

Udało mi się w nic nie przywalić, ale ciężko mi kontry wychodzą, bo za bardzo ją odkręcam i lecę gdzieś w p.....

Filmiku nie będzie, bo tu się źli ludzie śmieją z filmików tych którzy się uczą :polew::tongue4:

dawaj pośmiejemy się :decayed:
Opublikowano

Zapraszam dzis kolo 19 na parking SGGW przy Nowoursynowskiej...

Jest spory placyk z ladnie ubitym sniegiem, bez latarni itp... bardzo fajnie sie mozna poslizgac.

Dzis juz troche sniegu rozsypalem... :decayed:

Ma byc pare osob :cool1:

:kox:

o 21 to bym pośmigał, wcześniej się nie wyrobię.

Kto był wczoraj przed 20 na Broniszach?

Opublikowano

... tu się źli ludzie śmieją z filmików tych którzy się uczą :polew::tongue4:

Nie wskażę palcem kto zaczął :decayed::tongue4:

Opublikowano

Noo... troche sie poslizgalismy, tylko policja pokrzyzowala plany (choc panowie sami mieli chec na maly drift :naughty: ).

boberek ponoc jutro wystawia swoje kulawe ałto na allegro... :decayed:

Opublikowano

Nawet Lukaszek do mnie ,,słoneczko" powiedział :naughty:

Każdy ma czasami chwile słabości.

Noo... troche sie poslizgalismy

Tak, szkoda, że nie wzięliśmy łyżew - lepiej byśmy się bawili na tym lodowisku :naughty:

(choc panowie sami mieli chec na maly drift :naughty: ).

Taaaaa:

P: ... sami byśmy się poślizgali,

JA: no to w czym problem ?

P: no ale jesteśmy na służbie ...

:polew: :polew: :polew:

boberek ponoc jutro wystawia swoje kulawe ałto na allegro... :decayed:

Chyba nie tylko on ... pierd.ole tą ośkę, co za gówno - tym się nie da jeździć (mam dzisiaj za dużo tych chwil słabości).

Pierwszy raz dzisiaj jeździłem Q po śniegu, a raczej lodzie (dzięki Flajerek) i stąd te chwile słabości.

Opublikowano

Co Wy na to zeby spota zrobic na jakims placyku/parkingu we wtorek? (o ile bedzie na nim snieg) :naughty:

Opublikowano

Co Wy na to zeby spota zrobic na jakims placyku/parkingu we wtorek? (o ile bedzie na nim snieg) :naughty:

:good:
Opublikowano

Cargo? :mysli:

Opublikowano

Lukasz ma jutro sprawdzic parking kolo Tesco na Pradze. Ponoc jest sporo miejsca i nie ma latarni co 5m.

Opublikowano

We wtorek jestem za cargo :naughty:

Opublikowano

Lukasz ma jutro sprawdzic parking kolo Tesco na Pradze. Ponoc jest sporo miejsca i nie ma latarni co 5m.

Jest jedna tylko na samym środku i obok jest taki jakby mały namiocik wokół którego jeździ się boczkiem także nawet jakby się w niego przywaliło to nic się nie stanie :naughty:

Opublikowano

Dawajcie na cargo :naughty:

Opublikowano

Cargo to ograna miejscówka a jak było na Ursusie :cool1:

Opublikowano

Na ursusie jest nie równo i w sumie nie ma dużo miejsca nigdzie cargo jest w miare na uboczu i jest klimacik... :naughty:

Opublikowano

Dajcie współrzędne GPS tego miejsca na cargo, obejrzę sobie w google maps.

:good: :good: :good:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.