Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to może tak jak Adamoo zaproponował w piątek kulturalnie w knajpie??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to piwo bezalkocholowe oczywiscie mamy pic u adamooo :?:

Opublikowano

Panowie co z piątkiem??

Adamoo masz jakiś konkretny lokal?? Czy mamy wpadać do ciebie??:)

Opublikowano

ps. zdjatka beda jak wroce z pracy duzo to ich nie ma :wink:

Opublikowano

Jeśli chodzi o piątek to ja jestem jak najbardziej za :)

Opublikowano

hehe u mnie w piątek odpada :P..jest impreza zamknięta od 19 do nocy..

Myślałem zeby gdzies do klubika wyskoczyć :-) coby podesować :oops: :mrgreen: gdzieś gdzie nas wpuszczą..może do tango.. ?

Albo wiecie co..otworzyli fajne dysko :-) zaraz za cynamonem..wjazd 60 zł ale picia po fullu..OPEN BAR :shock: pijemy jak królowie :mrgreen:

Opublikowano

tylko ze ja jestem nie pijacy :razz:

Opublikowano
tylko ze ja jestem nie pijacy

no ale 60 pln mozesz kopsnąć :mrgreen:

na dicho mamy iść :?: dla mnie to bardziej ekstremalnie niż LPG w RS4 :mrgreen: :mrgreen:

kiedyś w blue catus był za 100 pln open bar, firmowe wyjście, uchlaliśmy sie na maxa, dansowanie było no i jakieś cielencinki też sie pląsały :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

Lukas król się bawi płaci złotem :lol: na biednego nie trafiło.. :roll: w końcu A4 jeździsz :mrgreen: :oops:

Opublikowano

Chłopaki wy coś ustalcie a ja się dostosuję :D

ps. TurboTimerek już mi śmiga, dzięki dzisiejszej 5 godzinnej pracy mojego ekeltryka w firmie :) ale warto było :)

Opublikowano
Lukas król się bawi płaci złotem :lol: na biednego nie trafiło.. :roll: w końcu A4 jeździsz :mrgreen: :oops:

no jakbym jezdzil B6 to moze i nie biedny ale B5 to juz kazdy ma :razz:

Opublikowano

oj Łuki nie marudź :-)..jak nie masz gdzie spać to muf :-)..Bart ma dom i z 500 wolnych pokoi z basenem i dźakuzi :P i do niego wpadamy na aftera :cool:

Opublikowano

czy to znaczy, że mam dać żonie na kino ?? :lol::lol::grin: i powiedzieć, że będe w dobrych rękach?? :razz: :razz:

Opublikowano

Hmm no Adamo dzieki ale chyba mnie z kims pomyliłeś :D ja tylko B5 śmigam :)

Dokładnie tak Poziek :)

Opublikowano

Panowie jest romans mialy być mazury a może byśmy do Białowieży udeżyli troche blizej jakaś woda jest rybki można połowić no i park miejsce na grilla też jest juz nie mowiac o parkingu i miejscu do spania za ktore zaplacimy flaszke a to dzieki uprzejmości naszego kolegi

No to teraz co wy na to :?:

Opublikowano

Wstępnie czemu nie jeśli o mnie chodzi :P

Opublikowano

termin to tak jak mowilismy 7;8;9 lipiec czekam na opinie reszty i zapodaje nowy temat :wink:

Opublikowano

Łukasz sorki jak widać czegoś nie zrozumiałem :(

Ja od 3 do 23 jestem z narzeczoną nad morzem :), także dla mnie istnieje tylko wcześniejszy termin lub późniejszy

Opublikowano

Ja sie dostosuje :)

Opublikowano

A no tak bartte, bo Cie nie bylo do konca na spocie gdzie ustalilismy termin i takie tam to trzeba bedzie pomyslec :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.