Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i o to chodzi, i o to chodzi :good:

:bla: :bla: :bla::ssij:

co? gul skacze? :naughty:

:polew: :laghing2: :nabijasie:

i po co te nerwy, i po co ten stres? pozwólmy narodowi zdecydować :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Torwar ... potem mozna podjechac do Promki ...[jak komus zachce sie siku,kupke,jesc albo kupic nowe skarpety :naughty:]

Opublikowano

Torwar ... potem mozna podjechac do Promki ...[jak komus zachce sie siku,kupke,jesc albo kupic nowe skarpety :naughty:]

miło widzieć, że starszyzna wciąż potrafi postawić się młodocianym :naughty::decayed::kox:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 11:31_________________________________________________

co? gul skacze? :naughty

wykorzystujesz populistyczne metody Andrzeja Leppera :przebiegly:

Drogi Piotrze :naughty:

Opublikowano

wp***u ..dlaczego nie ma w ankiecie Galerii Ursynów ? :polew: :polew:

o właśnie, miałbym blisko nawet samochodu z garażu bym nie wyciągał :polew:

Ragga byłeś chodzby raz w tej GU-wnianej galeryjce? mają zajefajny parking, pewnie z pinć pińcet pińdziesiąt pińć i puł furmanek wejdzie :polew:

Opublikowano

Torwar ... potem mozna podjechac do Promki ...[jak komus zachce sie siku,kupke,jesc albo kupic nowe skarpety :naughty:]

rozumiem, że Twoja frekwencja wynika z problemów żołądkowych :decayed:

Opublikowano

rozumiem, że Twoja frekwencja wynika z problemów żołądkowych :decayed

:gicior::yeah:

się usmiełem :kox:

Opublikowano

Pamiętacie jak w zeszłym roku zrobiliśmy pierwszego spota na Torwarze? Od razu następnym razem przenieśliśmy się do Promenady. I nikt nie marudził. Ciekawe dlaczego :mysli:

I mogę się też założyć z kimś że jak odbędzie się spot na Torwarze to skończy się on góra o godzinie 20:00.

Ja optuje mocno za Promką. I mogę przynieść nawet 6-ciopaka dla tych co się tam pokażą. :naughty:

Opublikowano

Pamiętacie jak w zeszłym roku zrobiliśmy pierwszego spota na Torwarze? Od razu następnym razem przenieśliśmy się do Promenady. I nikt nie marudził. Ciekawe dlaczego :mysli:

I mogę się też założyć z kimś że jak odbędzie się spot na Torwarze to skończy się on góra o godzinie 20:00.

Ja optuje mocno za Promką. I mogę przynieść nawet 6-ciopaka dla tych co się tam pokażą. :naughty:

Jednego na wszystkich? Czy wszystkim po jednym? :mysli:
Opublikowano

Troche osob podpytywalo mnie o felgi przez ostatnie pare m-cy.

Za pare dni beda do sprzedania.

Oczywiscie ORI, 17" ET45.

felgig.jpg

Opublikowano

ja jestem nadal za arkadią :)

albo za Wola parkiem jest tam fajny parking na górze i zazwyczaj jest pusty :)

a czy to będzie promanada czy torwar to ja i tak w sezonie letnim mało będe przybywał ;)

Opublikowano

to ja i tak w sezonie letnim mało będe przybywał ;)

ja będę zawsze duchowo obecny :naughty::decayed:

Opublikowano
Jednego na wszystkich? Czy wszystkim po jednym? :mysli:

Jednego dla wszystkich :przebiegly: ,ale to mogło by się skończyć tylko smakiem, więc może jednak przyniosę jednego 6-ciopaka, ale wódki :naughty:

Opublikowano

A tak zmieniając temat:

Codziennie jak jestem w Sodyba Best Mall widzę klubowego, granatowego avanta B5 >'99 w dyzlu. Ostatnio świeci się jak psu jajca na Wielkanoc, nawet dwururka spolerowana :) Czyj to??

Opublikowano

Poratuje ktoś vag'iem i wykasuje inspekcje jak jutro podjade? :decayed::notworthy:

Opublikowano

jak tylko jutro to pewnie :no::decayed:

Opublikowano

Poratuje ktoś vag'iem i wykasuje inspekcje jak jutro podjade? :decayed::notworthy:

Płatność kartą czy gotówką ? :wink4:

Opublikowano

Zalezy jak preferujesz :decayed: Ja juz sie dostosuje :decayed:

Opublikowano

Zalezy jak preferujesz :decayed: Ja juz sie dostosuje :decayed:

Może być gotówka, ale od razu uprzedzam, że nie mam VAG'a tylko zbieram opłaty :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.