Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty mozesz godnie zastapic ale pana z ochrony na parkingu .... :polew:

Ty to nawet na takiego z ochrony byś się nie nadawał, bo byś się zgubił na parkingu bez mapy :naughty::kox::polew:

co tak dlugo zwlekales z riposta ? ...

zaczalem sie martwic ze sie obraziles ... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry brymowicze :hi:

Opublikowano

yrB :hi:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:22_________________________________________________Swoją drogą chciałbym widzieć tą sytuację z ochroniarzem zeszłego tygodnia..

Opublikowano

Swoją drogą chciałbym widzieć tą sytuację z ochroniarzem zeszłego tygodnia..

ja znając chłopaków widze to "oczami wyobraźni" :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolo pojechał ostro po bandzie z tym wlotem :sick3:

najciekawsze jest to, że założył "wlot" i go odrazu "zaślepił" :decayed:

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Spanky zawsze ma VAGa ze sobą :decayed:

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Spanky zawsze ma VAGa ze sobą :decayed:

Vag to moj breloczek do kluczykow .... :naughty::evil:

Opublikowano

najciekawsze jest to, że założył "wlot" i go odrazu "zaślepił" :decayed:

Może łapał lewe powietrze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Spanky zawsze ma VAGa ze sobą :decayed:

Vag to moj breloczek do kluczykow .... :naughty::evil:

Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Aydaho co cie tak śmieszy?

Opublikowano

Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..

odkąd sie zarejestrowałem na forum nie pamiętam żeby Spankej był na spocie :decayed:

Opublikowano

A tak na poważnie: po kupnie auta (marzec 2008) też prosiłem o pomoc VAGiem. Moja prośba spotkała się wtedy z większą otwartością ze strony innych Forumowiczów i chęcią pomocy.

Coś się zmieniło przez ten czas. Nie jest to chyba zmiana na lepsze.

Opublikowano

Wakacje idą..chłopaki załapali czilałta :decayed:

Opublikowano

AndyN Sam masz VAGa. Pomóż koledze.

Opublikowano

Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..

odkąd sie zarejestrowałem na forum nie pamiętam żeby Spankej był na spocie :decayed:

no właśnie :naughty: Spanky - weź berloczek i wpadnij, pogadamy o norweskich połowach

Opublikowano

Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..

odkąd sie zarejestrowałem na forum nie pamiętam żeby Spankej był na spocie :decayed:

no właśnie :naughty: Spanky - weź berloczek i wpadnij, pogadamy o norweskich połowach

nie dam rady ... :confused4:

poza tym pewnie Poziek bedzie ... a ja sie go boje .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziendybry :)

jak ranek przebiega? ja juz po 2 kawach i w końcu wracam do życia bo błogo przespanej nocce :)

acha i w końcu bedę na spocie ale niestety jeszcze nie swoim autem... grrr...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.