Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer i Ragga jak dojedziecie na spota to idąc na szame poczekajcie na wujka Moskala , moge troszke się spóźnić :)

Gazuje sku***syna :polew:

:good:

100Km kosztuje mnie ok. 50 zł na PB.. na Gazie za 65 zł mam 300 km :kox:

No ja jak wleje za 75 pln to robie 450km

ale że ty zatwardziały przeciwnik.... chyba ci dziś bronka postawie na spocie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba ci dziś bronka postawie na spocie

Zrobisz gałe i będziemy kwita :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nosfer i Ragga jak dojedziecie na spota to idąc na szame poczekajcie na wujka Moskala , moge troszke się spóźnić :)

Spoko siwy :decayed::good:

Opublikowano

chyba ci dziś bronka postawie na spocie

Zrobisz gałe i będziemy kwita :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

jak ktoś kiedyś napisał " zrobisz mi loda a ja Cię potem za to wydmucham w d.upe " ... :decayed: taka korporacyjna mądrość - powiedziałbym :decayed:

Opublikowano

chyba ci dziś bronka postawie na spocie

Zrobisz gałe i będziemy kwita :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nosfer i Ragga jak dojedziecie na spota to idąc na szame poczekajcie na wujka Moskala , moge troszke się spóźnić :)

Spoko siwy :decayed::good:

Sperma już mu zalała beret.. :doh1:

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita :kox:

Oskaro uderzam na spocie do Ciebie, wystaw fakture to zapłaci Ci koleżanka z Koszyc :P

Opublikowano

zapłaci Ci koleżanka z Koszyc :P

funny-pic-ugly-man2.jpg

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita :kox:

Oskaro uderzam na spocie do Ciebie, wystaw fakture to zapłaci Ci koleżanka z Koszyc :P

jeszcze koleżanka VAT połknie od tej transakcji i jak to Oskar sobie potem zaksięguje :decayed:

Opublikowano

Zrobisz gałe i będziemy kwita :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zrobimy inaczej , ty mi zrobisz loda a ja cie za to wyrucham w du.pe :good:

Opublikowano

Ja jebie ale ogry na ciśnieniu :polew:

Opublikowano

Ja jebie ale ogry na ciśnieniu :polew:

:polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 14:30_________________________________________________Koleżanka z Koszyc - mam nadzieje ze nie bedzie wyglądała tak:

airbags.jpg

Choć niektórym jej zderzak, mógłby się podobać..

Albo ta, bo byłbyś biedny Oskar

motocyklistka

Opublikowano

airbags.jpg

no co ... cycki ma fajne, rowek jak kanion Colorado :decayed:

Opublikowano

Ja jebie ale ogry na ciśnieniu :polew:

Jak rajd ? Warto było jechać ? :wink4:

Opublikowano

Na cisnieniu i ostrym glodzie :decayed:

Opublikowano

Ja jebie ale ogry na ciśnieniu :polew:

Jak rajd ? Warto było jechać ? :wink4:

RP zaczyna się we czwartek w Mikołajkach :naughty:

Opublikowano

airbags.jpg

no co ... cycki ma fajne, rowek jak kanion Colorado :decayed:

A jak ją walisz od tyłu, to walisz klapsa i wchodzisz z trzecią falą. :polew:

Opublikowano

Ja jebie ale ogry na ciśnieniu :polew:

Jak rajd ? Warto było jechać ? :wink4:

RP zaczyna się we czwartek w Mikołajkach :naughty:

Tak, ale w Niedzilę latali na Karowej.. Ale byłem tak zjebany, ze nie pojechałem w końcu...

Opublikowano

Ja jebie ale ogry na ciśnieniu :polew:

Jak rajd ? Warto było jechać ? :wink4:

RP zaczyna się we czwartek w Mikołajkach :naughty:

Tak, ale w Niedzilę latali na Karowej.. Ale byłem tak zjebany, ze nie pojechałem w końcu...

ale to tylko Loeb i Sordo - fakt że bąki kręcili dobre - auta są dowalone tak że ciężko im się było na Pani Karowej utrzymać

Opublikowano

jak ktoś kiedyś napisał " zrobisz mi loda a ja Cię potem za to wydmucham w d.upe " ... :decayed: taka korporacyjna mądrość - powiedziałbym :decayed:

ja to napisałem :decayed:

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita :kox:

Oskaro uderzam na spocie do Ciebie, wystaw fakture to zapłaci Ci koleżanka z Koszyc :P

PASUJE :good:

adriana%20lima - rozumiem ze mowisz o tej

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita :kox:

Oskaro uderzam na spocie do Ciebie, wystaw fakture to zapłaci Ci koleżanka z Koszyc :P

Spoko, oskar jak zwykle będzie miał VAGa i chętnie pomoże :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.