Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
,, małolaty" teraz na topie

Nooo, a jednocześnie, nie wiem czy słyszałaś, że "W starym piecu diabeł pali" i "Kot im starszy tym ogon ma ..." :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dużabryka i nick z dużej litery

dobrze za ja nie jestem Duzy :rotfl:

bo ,, małolaty" teraz na topie

:redface: :redface:

Opublikowano

Ja dzisiaj lece do mastersa na lekkie liźnięcie softa :D Ale na 19 chyba sie wyrobie , jak sie komuś chce to niech wpada do marka na 15 , będziemy rezać :P

Opublikowano
lekkie liźnięcie softa

Jeszcze Ci mało, czy jakieś poprawki?

Opublikowano

Zawsze jest mało :D Pare KM zawsze sie przyda :P

Opublikowano

no tak widze ze ono przegnalo fure przez cala Polske i moczy zbraklo albo boi sie ze mu Poziek :bicz:

Opublikowano

Eh ten nasz mistrz lansu na 15" daje popalic klubowiczom :lol:

Opublikowano
Pare KM zawsze sie przyda :P
zgadzam się z Onem :rotfl: ale tobie to już nic nie pomoże :rotfl::bicz:
Opublikowano
Zawsze jest mało :D Pare KM zawsze sie przyda :P

to ile ma byc :question: 280 kucorów i 580 Nm .... :wink:

Opublikowano
to ile ma byc 280 kucorów i 580 Nm ....

też mało :twisted: :rotfl: niech mu Marek nitro wstawi to pogadamy :rotfl:

Opublikowano

Nie z Nm już nie będe walczył może troche KM , sie zobaczy :)

Poź .... hyhyhy

Opublikowano
też mało

wiesz Poziek ty masz przewage nad oniakem bo on biedny nie moze wsadzic sobie 15"

Opublikowano
Nie z Nm już nie będe walczył może troche KM , sie zobaczy :)

Poź .... hyhyhy

po co Ci konie w dizlu ... :rotfl:

Opublikowano

Myślisz że są kompletnie nie istotne ?

Opublikowano
Myślisz że są kompletnie nie istotne

oj oniak nie czujesz flow - spanky się zbija :wink:

co nie zmienia faktu, że może wsadzić 15" i bede go namawiał na zime :twisted:

Opublikowano

Jebniemy flexem zaciski i 15 wejdzie :D

Opublikowano
Myślisz że są kompletnie nie istotne ?

ruszysz kucory to i niuton troszke wzrosnie .... :wink:

osobiscie podchodziłbym odwrotnie .. ruszyl niuton to i kucorów przybedzie ... :twisted:

ale rozumiem ze sprzegło/dwumas nie beda dawaly Ci spac po nocach .... :wink:

oj oniak nie czujesz flow - spanky się zbija :wink:

widac ze towarzysz oniak ma powazne cisnienie na "mocz ... :wink::a4fan:

Opublikowano
widac ze towarzysz oniak ma powazne cisnienie na "mocz ...

wpadlibyście na imprezke to zobaczyłbyś oniaka z cisnieniem :twisted: :twisted: :twisted: :rotfl::bicz:

Opublikowano
Jebniemy flexem zaciski i 15 wejdzie :D

te oniak a moze by pasowaly zaciski od fiata pandy to wtedy i 13" by wlazlo a hamowac w sumie nie masz po co :lol:

Opublikowano

qr**. Jacy Wy jesteście porąbani :rotfl::rotfl::rotfl:

Nie mogłem lepiej z wyborem autka i Klubu trafić. :rotfl::rotfl::rotfl::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.