Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jakbys gazu nie mial to bys taki rozrzutny nie byl zeby ciagle lac v-power za 4.90

no tu sie zgadza jak tankuje po 4,89 to :eek: dobrze ze raz na jakis czas tylko chociaz ostatnio to 600 km zrobilem na PB tylko i wylacznie :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wujku poziek a jak sie zapatrujesz na avanta..tak przyszlosciowo

jeśli avant to tylko rs4 :twisted:

a Lukas tak kracze i kracze i w końcu ojcem chestnym zostanie :rotfl::rotfl:

Opublikowano
a Lukas tak kracze i kracze i w końcu ojcem chestnym zostanie

no jak trzeba to trzeba nie wiem czemu ale znajomy zawsze bierze mnie na chrzestnego do samochodow jak kupuje nowe tlumaczy to tym ze ja malo pije to moze i one pojda w moje slady :rotfl:

Poz to kiedy Elb cie :bicz:

Opublikowano

Najpier muszę ustalić jeden szczególik odnośnie mocy fury Elba :wink: Jak będe wiedział no to usłyszy znane juz nam pytanie : "bierzesz się" ?? :rotfl::wink:

właśnie dotałem info :twisted: oczywiście odpowedź mogła byc tylko jedna :wink:

Opublikowano

a co to nie ma 230 Kucy :question:

to co Poziek juz nie bedziesz sie pewnie bral oniak moze bedzie chetny :eek:

Opublikowano

Przecież pisałem, że już jesteśmy po słowie :wink:

Opublikowano

Ja moge spoko.

Opublikowano
Ja moge spoko.

szkoda twojego oleju - zjesz go na śniadanie

trzeba być realistą :cool:

Opublikowano
szkoda twojego oleju - zjesz go na śniadanie

:rotfl: ale oniak bieze go z Maca dostaje w promocji do wiesmaka :rotfl:

Opublikowano

ten to sie umie ustawić dopiero :wink::rotfl: :twisted: :bicz:

Opublikowano

Cwaniaczki na gazie od zapaliczek hyhyhy

Opublikowano
Cwaniaczki na gazie od zapaliczek hyhyhy

wypraszam sobie z całą stanowczością :exclaim: :twisted:

ty za młodu nigdy nie zbłądziłeś :question::wink:

Opublikowano
ty za młodu nigdy nie zbłądziłeś :question::wink:

Jasne ale nie aż tak :D:wink:

Opublikowano
Cwaniaczki na gazie od zapaliczek

Biogazie, Panie Kujawski.

Dlatego, tak to ciągnie. :rotfl:

Opublikowano

na tym gazie z tego co pamietam objeżdzałem twoją serie kotek :bicz::rotfl:

Opublikowano

Eeee to sie nie liczy miałem bryke 2 tygodnie i nie strzelałem jak ty :) Ale fakt wtedy ci lepiej latała teraz to tylko fajnie wygląda :) hyhyhy

Ale co jest zj***na pogoda to szok , zaraz zasne w tej robocie :(

Opublikowano
Eeee to sie nie liczy miałem bryke 2 tygodnie i nie strzelałem jak ty :) Ale fakt wtedy ci lepiej latała teraz to tylko fajnie wygląda :) hyhyhy

Proszę zapamiętać te słowa...drodzy forumowicze :twisted: :twisted:

Opublikowano

zadzwoń do niego i powiedz ze jedzie adamooo i jak fele beda lipa to wpie...dol :bicz:

[ Dodano: 10-05-2007, 15:38 ]

batonem bo rury od odkurzacza ostatnio się połamały :redface: :rolleyes:

Opublikowano
Ale fakt wtedy ci lepiej latała teraz to tylko fajnie wygląda

ale co ma fajnie wygladac no chyba ze fele :rotfl:

Kurde nie wiem czy tam jechać troche daleko a jak będzie lipa to wrrrr

tak jak pisze adas ladowac ogrow na poklad i napierac a jak zle to napierd....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.