Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim, jam nowy ale z przyjemnością zawitam na wasz najbliższy spocik, dajcie znać kiedy i gdzie.

Kondolencje dla Wita S. przykra sprawa - nieszczęścia chodzą po ludziach.

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wit napisz na pw jakich części będziesz potrzebował ( jeżeli nie wtawiasz do ASO ), mam na myśli te mechaniczne, bo z blachy może być ciężko

P.S dobrze że Ty cały, no ale ten hak to naczynił troche szkody :frown:

Opublikowano

Wit nie łam sie naprawisz i będzie jeszcze ładniej :)

Panowie wczoraj byliśmy z Poziem po fele w poznaniu , pojechaliśmy je sprawdzić do jakiegoś zakładu , wpadamy i widzimy jak koleś naprawia felge , ta felga ma naprawde trafić do samochodu poprostu szok !!!

zdj281cie007es0.th.jpg zdj281cie008jo8.th.jpg zdj281cie009ku2.th.jpg

Opublikowano
Panowie wczoraj byliśmy z Poziem po fele w poznaniu , pojechaliśmy je sprawdzić do jakiegoś zakładu , wpadamy i widzimy jak koleś naprawia felge , ta felga ma naprawde trafić do samochodu poprostu szok !!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

szok jak takie cos mozna w ogóle naprawic :rotfl:

Opublikowano
szok jak takie cos mozna w ogóle naprawic :rotfl:

Widocznie mozna :twisted: a potem sie dziwia ze jak chce skrecic w prawo to on w lewo :rotfl:

Opublikowano

Noooo, Dziewczynki.

Wszystkim wielkie dzięki, za dobre słowa-fajnie jest wiedzieć, ze w razie potrzeby są ludziska, na których można liczyć. Na razie załatwiam zgłoszenie szkody i pilnie szukam warszatatu, który się zajmie naprawą. Będę się odzywał w temacie :rolleyes:

z przyjemnością zawitam na wasz najbliższy spocik, dajcie znać kiedy i gdzie.

Kondolencje dla Wita S. przykra sprawa - nieszczęścia chodzą po ludziach.

Serwus. Bardzo zapraszamy -jak Ci zależy, obserwuj wątek :biggrin:

ta felga ma naprawde trafić do samochodu poprostu szok !!!

To co pokazujesz, jest kolejnym powodem, zeby kupować nowe części (albo używki pewnego pochodzenia), przy używkach - nie wiadomo w co się pakujesz. Jakby nie to, ze mamy maj - przysiągłbym, że wkręcasz.

Opublikowano

Ta wczorajsza burza odciela mnie od netu na 20 godzin :evil: chyba musze zmienic dostawce

Chlopaki potrzebuje dmuchawe nawiewu do samochodu moja poszla sie chyba je*** w B5 bylo jednak lepiej dmuchawa jest pionowo i jak jest jakis przeciek to sie nie leje prosto na silnik a w B6 lezy na samym dole poziomo i ja woda zalala :rolleyes: chyba musze pogadac z Adasiem to cos zalatwi :wink:

Opublikowano
Wit nie łam sie naprawisz i będzie jeszcze ładniej :)

Panowie wczoraj byliśmy z Poziem po fele w poznaniu , pojechaliśmy je sprawdzić do jakiegoś zakładu , wpadamy i widzimy jak koleś naprawia felge , ta felga ma naprawde trafić do samochodu poprostu szok !!!

Obrazek Obrazek Obrazek

Polak potrafi :rotfl: ale fele klasunia heheheheh

Opublikowano

panowie lodziki u wujka żółwia ?

Opublikowano
Norbi wracales od oniaka ok 18:15..mijalismy sie kolo Shell'a przed walem...nie zdazylem zareagowac bo..spalem
Nie od Oniaka, ale faktycznie leciałem tamtendy brachu
Opublikowano

byl przynajmniej sygnał dźwiękowy czy zasnąłeś Żółwiu?:)

Opublikowano

Lody a deszczu to nie bedzie :question:

czy zasnąłeś Żółwiu

:rotfl:

panowie lodziki u wujka żółwia

sezon czas zaczac :rotfl:

Opublikowano

hehe ale jaja :) Klaudynka kazała mi pościeliś ładnie łóżko :) i odkurzyć pokój hyhyy :bicz:

Opublikowano

heheh Adaś coś ci się świeci na szyji ..... a to obroża od smyczy heheheh :bicz:

Opublikowano

heheh Adaś coś ci się świeci na szyji ..... a to obroża od smyczy heheheh :bicz:

hehehe dobry tekst ;)

Opublikowano

hehe co za forum :) lipa na maxa ::) jakieś plany na today ?

Opublikowano

zmieniamy moje amorki ??? 8) ;D

Opublikowano

A co Poziek Qrysi dzisiaj nie bedzie na herbatce znowu ???

Opublikowano

nie :P :P :P

Opublikowano

Adas tez dzisiaj sam spedza wieczor to moze sie jakos zgadacie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.