Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie byłem nigdy na spocie jeszcze, ale moim skromnymn zdaniem tp Arkadia koło 19 we wtorek to słaby pomysł

i głosuj na FORT :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy mam dobrze rozumiec ze spoty dopoki sie nie roztrzygnie nowe miesjce sa w promenadzie?

Opublikowano

nie byłem nigdy na spocie jeszcze

NO TO DAVAJ!

Nie ma czasu do stracenia...

:kox:

nie byłem nigdy na spocie jeszcze, ale moim skromnymn zdaniem tp Arkadia koło 19 we wtorek to słaby pomysł

i głosuj na FORT :decayed:

... i słuchaj wooooojka Nosfer'a...!!!

Opublikowano

czy mam dobrze rozumiec ze spoty dopoki sie nie roztrzygnie nowe miesjce sa w promenadzie?

nie pitol , głosuj na Fort :good:

Opublikowano

czy mam dobrze rozumiec ze spoty dopoki sie nie roztrzygnie nowe miesjce sa w promenadzie?

nie... Promenada jest już skreślona na ten sezon.. Na dniach zapadnie decyzja gdzie.. :cool:

Chyba pójdę do KRAKUSÓW i POZNANIAKÓW nagadać ich na głosowanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

opozycja jak zwykle i tak nie ma nic do gadania.. :naughty:

Tia :kox:

Opublikowano

czy mam dobrze rozumiec ze spoty dopoki sie nie roztrzygnie nowe miesjce sa w promenadzie?

nie pitol , głosuj na Fort :good:

głosuj na fort ARKADIA - czyli jedyny słuszny wybór. W przeciwnym razie będziesz miał przeciwko sobie 32 osoby, Penthouse Team i Chuck'a Norrisa :decayed:

Opublikowano

czy mam dobrze rozumiec ze spoty dopoki sie nie roztrzygnie nowe miesjce sa w promenadzie?

nie... Promenada jest już skreślona na ten sezon.. Na dniach zapadnie decyzja gdzie.. :cool:

Chyba pójdę do KRAKUSÓW i POZNANIAKÓW nagadać ich na głosowanie :gwizdanie: :gwizdanie:

a ja wpadnę do moich krakowskich braci i poproszę o głosowanie na Torwar :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 13:42_________________________________________________

W przeciwnym razie będziesz miał przeciwko sobie 32 osoby, Penthouse Team i Chuck'a Norrisa :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja wpadnę do moich krakowskich braci i poproszę o głosowanie na Torwar :kox: :kox: :kox:

z Krakusami nie ma co dilować ... zaraz nam stolice cofną do siebie :decayed:

Opublikowano

a ja wpadnę do moich krakowskich braci i poproszę o głosowanie na Torwar :kox: :kox: :kox:[br]

:nabijasie:

Zaraz po twoim poście "Ej głosujcie na TORWAR" - wszyscy wejdą i zagłosują na wszystko tylko nie na TORWAR :tongue4:

Opublikowano

fort wola też mi średnio pasuje. torwar najelpszą lokalizacją dla mnie i tak zagłosowałem!

Opublikowano
Opublikowano

fort wola też mi średnio pasuje. torwar najelpszą lokalizacją dla mnie i tak zagłosowałem!

:doh1:

Opublikowano

zacząłem akcje wyborczą :kox: :kox:

nie kasuj mi postów bo sie poskarże

Opublikowano

zacząłem akcje wyborczą :kox: :kox:

gdzie ta akcja bo nic nie widac :decayed:

Opublikowano

proszę:

moskal.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Poziek kupuje forda focusa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przygarnij kropka ;)

kropek.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.