Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poziek kupuje forda focusa :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=70300&st=20&start=20

:tongue4:

Widuję go czasami niedaleko centrum fura zajebiaszcza ale kolor do zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Widocznie jak broisz na forum to Ja zauwazam to jako pierwszy :naughty: :naughty: :naughty:

Ja też mam takich swoich specjalnych ulubieńców :naughty::decayed::naughty::decayed:

wymień :naughty:

Zacznij A(3)lfabetycznie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takich swoich specjalnych ulubieńców :naughty: :decayed

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takich swoich specjalnych ulubieńców :naughty::decayed::naughty::decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No moskal prze miszcz. Jeżeli myślał że to nie wyjdzie na jaw to przy nim Turbodymomen się chowa :polew: :polew: :polew:

wiedział że wyjdzie ale koło ch..a mu to lata :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

akcja była dobra tylko za szybko zostałem zdemaskowany.... nic to , trzeba wycofać sie na z góry upatrzone pozycje i wyczekać na odpowiednią okazje do szturmu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja była dobra tylko za szybko zostałem zdemaskowany.... nic to , trzeba wycofać sie na z góry upatrzone pozycje i wyczekać na odpowiednią okazje do szturmu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak Cubra nie będzie :naughty: Dam ci znać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie Turbodymomena => http://www.wykop.pl/ramka/246853/kibice-floty-zawstydzili-turbodymomana

wiedział że wyjdzie ale koło ch..a mu to lata :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

akcja była dobra tylko za szybko zostałem zdemaskowany.... nic to , trzeba wycofać sie na z góry upatrzone pozycje i wyczekać na odpowiednią okazje do szturmu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

next stage = uciszony :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cubra nie będzie :naughty: Dam ci znać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

licze na Ciebie :wink4:

next stage = uciszony :naughty: :naughty: :naughty:

Eeeee , nie jest jeszcze chyba tak źle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nagrodę od Poziola dostaniesz buzi w czółko.. :hahaha:

My prawdziwi mężczyźni dajemy sobie po pysku i wszyscy są szczęśliwi. Jak to się robi w Pruszkowie to ja nie wnikam :gwizdanie: :kox::tongue4::polew:

To Ja nie wnikam czym Wy sobie dajecie po tych pyskach, że jesteście tacy szczęśliwi :polew::naughty::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee , nie jest jeszcze chyba tak źle :wink4:

moderowany a nie uciszony - dasz radę :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 14:50_________________________________________________

To Ja nie wnikam czym Wy sobie dajecie po tych pyskach, że jesteście tacy szczęśliwi :polew::naughty::kox: :kox:

Zawsze z zaciśniętej :naughty: Ale jak chodzi o ciebie to można by i z plaskacza :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TORWAR - młode dupeczki, wóda i taxi dla każdego do domu

Hahahah... :polew: Co to ma być?

normalka - prawdziwi spotowicze wiedzą :kox:

i straż miejska ...... choć ostatnio coś skleroza spotowiczów łapie :cool1:

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 14:54_________________________________________________Koleś poznał dziewczę w klubie, wylądowali u niego w mieszkaniu... i wiadomo co dalej...

Laska po wszystkim mówi:

- Ale czad !!!! jak ty to robisz???? Możesz jeszcze raz??????

Koleś na to:

- No pewnie, ale musze sie zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za członka.

Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia

- i co???? Dasz radę?????

Koleś bez problemu ponownie wyprawia cuda, wszystkie pozycje etc.

Ona znowu:

- Możemy powtórzyć??????

- Tak, tylko się prześpię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka, tylko obiema rękami.

No i znowu ogień i tak do rana.

Rano panna się pyta:

- Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami?? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka?

On:

- W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz,... słabo Cię znam, jeszcze byś mi chatę okradła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chodzi o ciebie to można by i z plaskacza ..

To chyba tylko dla zwiększenia szans poprzez zwiększenie powierzchni.. Bo jak zaciskasz dłoń to zaczyna przypominać co najwyżej młodego ziemniaczka.. :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Koleś poznał dziewczę w klubie, wylądowali u niego w mieszkaniu... i wiadomo co dalej...

Laska po wszystkim mówi:

- Ale czad !!!! jak ty to robisz???? Możesz jeszcze raz??????

Koleś na to:

- No pewnie, ale musze sie zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za członka.

Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia

- i co???? Dasz radę?????

Koleś bez problemu ponownie wyprawia cuda, wszystkie pozycje etc.

Ona znowu:

- Możemy powtórzyć??????

- Tak, tylko się prześpię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka, tylko obiema rękami.

No i znowu ogień i tak do rana.

Rano panna się pyta:

- Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami?? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka?

On:

- W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz,... słabo Cię znam, jeszcze byś mi chatę okradła...

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ..osobiście dołożył bym parę batów....

za noszenie majtek. "

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item777443941_honda_shuttle_4wd_1_5_n_a_174_konie_subaru_killer.html

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: Październik 16, 2009, 03:28:59 _________________________________________________kim-kardashian-ass-bikini-nude-topless-kim-k-superstar-golden-shower-blow-job-beach-miami-10.jpg

lady-gaga-ass.jpg

gillette-ass.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1034330.jpg[br]Dopisany: Październik 16, 2009, 03:50:48 _________________________________________________2006_10_20_1947_Woodie_Ocean_Beach_Mission_Beach_038-reszie-logo.jpg

633881838887761360-beachboobs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...