Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yo bitches :hi:

Poziek oscar sie z Toba przywitał :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł fakers

ech karwa nie ma to jak L4 - człowiek sobie pogra do 2 w nocy, pośpi do 9:00 ... :decayed:

szkoda tylko że gluty do pasa :decayed:

Opublikowano

joł fakers

ech karwa nie ma to jak L4 - człowiek sobie pogra do 2 w nocy, pośpi do 9:00 ... :decayed:

szkoda tylko że gluty do pasa :decayed:

i ucieta premia jak jestem na dluzszym L4

Opublikowano

joł fakers

ech karwa nie ma to jak L4 - człowiek sobie pogra do 2 w nocy, pośpi do 9:00 ... :decayed:

szkoda tylko że gluty do pasa :decayed:

i ucieta premia jak jestem na dluzszym L4

już nie - teraz premia jest z wyniku półrocza a jak to się zrobi to już moich kochanych Hansów z DT wali :decayed:

Opublikowano

szkoda tylko że gluty do pasa :decayed:

dwa tampaxy i po glutach :wink4:

i ucieta premia jak jestem na dluzszym L4

chooj z premią , ważne że przy konsoli kupa czasu :wink4: byłem/grałem :wink4:

Opublikowano

no ja dzis bede młucił w FEAR2 :):kox:

Opublikowano

eh boberek avatar nowy masz :wink4:

Opublikowano

yo bitches :hi:

Poziek oscar sie z Toba przywitał :)

zmień przerzutkę :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 09:50_________________________________________________

joł fakers

elo madafaka :decayed:

Opublikowano

no ja dzis bede młucił w FEAR2 :):kox:

lubisz siedzieć na batonie :decayed:

Opublikowano

BRY :hi:

Opublikowano

no ja dzis bede młucił w FEAR2 :):kox:

lubisz siedzieć na batonie :decayed:

bardziej na tym:

:kox: :gwizdanie: :kox: :gwizdanie: :cool1:

vqI_r.jpg

Opublikowano

yo bitches :hi:

Poziek oscar sie z Toba przywitał :)

zmień przerzutkę :decayed::naughty:

Uważaj na felgi :kox:

Opublikowano

yo bitches :hi:

Poziek oscar sie z Toba przywitał :)

zmień przerzutkę :decayed::naughty:

Uważaj na felgi :kox:

na kołpaki :-)

Opublikowano

Uważaj na felgi :kox:

17" - nic im się nie stanie :tongue4::decayed:

Opublikowano

:kox: :gwizdanie: :kox: :gwizdanie: :cool1:

vqI_r.jpg

Poziek Kur** co to ma być??

Opublikowano

привет огри,

Что там с утра слышать? Зрительницы, что уже вы безумствуете в полной мере.

А я подтверждаю, что я имею что-то с головой не так. Снилось мне, что в густом смешанном лесие гнался мне черный носорог, следовательно вскоцзилем ему каким-то цудем на позвоночник и держась рога я старался не выпасать. Оказалось, что умеет он летать и лишь как пролетал над каким-то озерцом, я соскочил из него и сие уратовалем.

Куче новой Интересного глове

кто упадет на то, чтобы отжигать какого-то транслятора и перевести мой текст.

Opublikowano

charaszo Kali ...eto zacnyje dawcip ! :decayed:

Opublikowano

:kox: :gwizdanie: :kox: :gwizdanie: :cool1:

vqI_r.jpg

Poziek Kur** co to ma być??

no jak to co ?

koledzy boobra co zna 1000 bitów po fachu :kox:

Opublikowano

Kali ja Ci dam ogry!!

Opublikowano

Uważaj na felgi :kox:

17" - nic im się nie stanie :tongue4::decayed:

nie mów hop :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.