Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo

Bedzie mogl mi ktos dzis na spocie odczytac korekcje VAGiem? :)

A Ty dzis bedziesz :shocked: no niemozliwe dwa spoty pod rzad :wink4::D

sprawe ma to wpadnie :kox::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie :rolleyes: hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem :shocked:

ja słyszałem, ze raczej...D3 :gwizdanie:

tez slyszalem ze ma byc jakies paździerzowate A8 ... ale byl pijany jak mi to mowil ... :polew:

pijany ??? to ne bylem ja ;)

nastepny bedzie; nie Audi , 6 osobowy , RWD , diesel . a potem zobaczymy

Opublikowano
309.jpg
Opublikowano

osz w morde :kox: koks na maksa, czegos takiego nie widziałem jeszcze :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 12:12 _________________________________________________http://photos88.nasza-klasa.pl/dev142/0/275/059/0275059597.jpg

Opublikowano
:kox:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 13:12 _________________________________________________Kiedy oskaro wraca z USA? Ma ktos z nim jakis kontakt? Bo na forum nie loguje sie...
Opublikowano

:th: :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 13:23 _________________________________________________trochę futbolowych emocji :decayed:

http://patrz.pl/filmy/too-sexy-for-football

Opublikowano

no niemozliwe dwa spoty pod rzad :wink4::D

Otwirać szampana :nabijasie::decayed:

Bedzie dziś ktoś kompetetny zby przejechać sie moim paździeżem i powiedzieć i konkretnie " zjebło Ci sie to i to " ..bo mechaniki rokładają brudne ręce w akcie bezradności :thumbdown::decayed:

Opublikowano

Bedzie dziś ktoś kompetetny zby przejechać sie moim paździeżem i powiedzieć i konkretnie " zjebło Ci sie to i to " ..bo mechaniki rokładają brudne ręce w akcie bezradności :thumbdown: :decayed

ja podołam...chociaż nie...zapomniałem, że do tatusiowych avantów nie wsiadam... :naughty::polew:

Opublikowano

a podołam...chociaż nie...zapomniałem, że do tatusiowych avantów nie wsiadam... :naughty

Dobry jeździec to i Avantem pojedzie ....synu :decayed::acute:

Opublikowano

a podołam...chociaż nie...zapomniałem, że do tatusiowych avantów nie wsiadam... :naughty

Dobry jeździec to i Avantem pojedzie ....synu :decayed::acute:

Dobry jeździec się szanuje i do tatusiowozów nie wsiada...ojczulku :kox::tongue4::polew:

Opublikowano

ogolić jajka i do przedszkola .. obaj :decayed:

Opublikowano

Dobry jeździec się szanuje i do tatusiowozów nie wsiada...ojczulku :kox::tongue4::polew:

Gardzisz Avantem ..ale Nexiolota awaryjnie uskuteczniasz :decayed::D:naughty::kox:

Żyje to jeszcze ? A ak na serio to wczoraj jakis podrasowany pojechał mnie ze świateł :wallbash:

Trzeba za modami sie pokrecić przy przypływie gotówki ..

[br]Dopisany: Czerwiec 24, 2008, 02:16:51 _________________________________________________

ogolić jajka i do przedszkola .. obaj :decayed:

Nie wyjeźdzać tu z metrosexualna modą :naughty::polew:

Opublikowano

Gardzisz Avantem ..ale Nexiolota awaryjnie uskuteczniasz :decayed::D:naughty::kox:

Nexia to sedan...limuzyna :polew::decayed::tongue4:

Opublikowano

Nie wyjeźdzać tu z metrosexualna modą :naughty::polew:

:polew:

fiu fiu nawet nie wiedziałem że takie są trendy :decayed:

Opublikowano

fiu fiu nawet nie wiedziałem że takie są trendy :decayed

no za murzynami jesteś :naughty: śmigasz avantem ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Nexia to sedan...limuzyna :polew::decayed::tongue4:

Prowadzisz podwójną grę

http://www.nexia.pl/ :polew::naughty:

fiu fiu nawet nie wiedziałem że takie są trendy :decayed

Na Wp pisali :decayed:

Opublikowano

no za murzynami jesteś :naughty: śmigasz avantem ??

wolę avanta niż wygolone jajka w sedanie :decayed: eech ta młodzież :decayed:

Opublikowano

no za murzynami jesteś :naughty: śmigasz avantem ??

wolę avanta niż wygolone jajca w sedanie :decayed: eech ta młodzież :decayed:

:polew::nabijasie: :laghing2: :acute:

Opublikowano

trzeba podgonić ten wątek bo czerwiec sie kończy a do 2000 jeszcze daleko

Opublikowano

Prowadzisz podwójną grę

hehe nie ja jeden :polew:

wolę avanta niż wygolone jajka w sedanie :decayed: eech ta młodzież :decayed:

widziałeś moje jajka ? czy opierasz się na plotkach :gwizdanie: :decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.