Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawie, że mój kolor, ale Ja to bym zareagował :tongue4::evil:

_________________________________________________

Dobrze, że MOJA nie czyta :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze, że MOJA nie czyta :notworthy

Poczekaj az wpadnie na pomysł żeby poczytać...dostaniesz łomot na gołe pośladki i szlaban na Promkę :nabijasie:

Opublikowano

Dobrze, że MOJA nie czyta :notworthy

Poczekaj az wpadnie na pomysł żeby poczytać...dostaniesz łomot na gołe pośladki i szlaban na Promkę :nabijasie:

Prawie, że mój kolor, ale Ja to bym zareagował :tongue4:

_________________________________________________

Dobrze, że MOJA nie czyta :notworthy: :notworthy:

COFAM TO !! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

COFAM TO !!

za późno :tongue4:

Opublikowano

Raggaman chłopie Ty to masz czerwone autko nie :decayed:

Opublikowano

Raggaman chłopie Ty to masz czerwone autko nie :decayed:

Nie :mysli:

W ogłoszeniu ktoś poszukuje ciemno niebieskiego :decayed::tongue4:

Opublikowano

Raggaman chłopie Ty to masz czerwone autko nie :decayed:

widać kto często na spoty przyjeżdża :tongue4::polew: :polew:
Opublikowano

Raggaman chłopie Ty to masz czerwone autko nie :decayed:

widać kto często na spoty przyjeżdża :tongue4::polew: :polew:

O czym ty gadasz przecież Norbi jest co tydzień, to ciebie ostatnio nie ma. :gwizdanie:

Opublikowano

no spoko .... :gwizdanie:

Opublikowano

Raggaman już wie o co kamanuje, a Kasia to ma racje bez dwóch zdań i trza kobiety się słuchać :lol1:

Opublikowano

Sprawa dot. jazd u Wróbla coś ucichła, więc rozumita, pojechałem sam do niego. Wydałem troche kasy, ale warto było. Teraz wiem, że (jak to Norbi mówił) tylko wyprowadzałem swoje auto na spacer... Oto fotka - kiepska, ale widać co i jak:

wrobelfb4.jpg

Szczerze polecam. Teraz już wiem jak robić łuk, parkowanie prostopadłe przodem i tyłem z prędkością 20km/h.

Umówiłem się też z nim na następną lekcję - będziemy zawracać na 3 i ruszać na wzniesieniu. To dobre jest.

Opublikowano

Sprawa dot. jazd u Wróbla coś ucichła, więc rozumita, pojechałem sam do niego. Wydałem troche kasy, ale warto było. Teraz wiem, że (jak to Norbi mówił) tylko wyprowadzałem swoje auto na spacer... Oto fotka - kiepska, ale widać co i jak:

wrobelfb4.jpg

Szczerze polecam. Teraz już wiem jak robić łuk, parkowanie prostopadłe przodem i tyłem z prędkością 20km/h.

Umówiłem się też z nim na następną lekcję - będziemy zawracać na 3 i ruszać na wzniesieniu. To dobre jest.

Tylko, że to Twoje 1.8 bez Turbo ma 2 wydechy na tym zdjęciu, a powinno być z pojedynczym :gwizdanie:

Opublikowano

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Opublikowano

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest.

Opublikowano

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest.

No tak, ostatnio się opuściłem, ale obiecuję, że specjalnie dla Ciebie przyjadę na najbliższego spota. :>

Opublikowano

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest.

No tak, ostatnio się opuściłem, ale obiecuję, że specjalnie dla Ciebie przyjadę na najbliższego spota. :>

Trzymam Cię za słowo :)

Opublikowano

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest.

No tak, ostatnio się opuściłem, ale obiecuję, że specjalnie dla Ciebie przyjadę na najbliższego spota. :>

Trzymam Cię za słowo :)

Bedzie sex nażywo, bedzie sex :tongue4::banan1:
Opublikowano

Mam pytanie ? Ma ktoś pożyczyć taki wózek towarowy ? Bo jutro chce sie przeprowadzić a boje sie że kregosłup mnie pęknie ;(

A sam nie ograne pudełek :kwasny:

Opublikowano

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest.

No tak, ostatnio się opuściłem, ale obiecuję, że specjalnie dla Ciebie przyjadę na najbliższego spota. :>

Trzymam Cię za słowo :)

Bedzie sex nażywo, bedzie sex :tongue4::banan1:

Nie wiedziałam, że aż tak bardzo Tomek Cie pociąga :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Po czym wnosisz,że jemu Tomek :sesese:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.