Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ku*wa, muszę się przejechać po swojej okolicy jeszcze może coś znajdę.. Przecież nie będę kupował całego błotnika po to żeby mieć nie popękaną dokładkę, a tym bardziej całej deski..

Paranoja ...szroty straciły cały swoj urok.. :thumbdown: Gdzie kiedyś sie wchodziło wykręcało ..płaciło grosze :kwasny:

Jadę jutro naprawić swój lakier :naughty:www.setniewski.pl zrobię zdjęcia "przed" i "po", spróbuje tez pogadać na temat jakiś zniżek, może uda się coś wynegocjować.. :mysli:

:th:

Te bedziesz na spocie ? Byś,y sie umowili na ta przeprowadzkę moją ..bo to juz ten tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Mailowałem z nim jakiś czas temu i tak:

1) polerka ok 200zł (jakieś drobne maźnięcia pędzelkiem, mówi że do dogadania nawet bezpłatnie)

2) pytałem o malowanie maski razem z uzupełnianiem odprysków (bardzo wielu odprysków) +/- 400zł

Po rozmowie przez telefon facet wydaje sie bardzo konkretny i swobodnie można z nim pogadać, dogadać się i pozałatwiać :wink4: Także polerka całego samochodu + drobne renowacje zadrapań (tych które nie zejdą przy polerce) może wynieść coś ok 300zł. Ale oczywiście - musi obejżeć lakier, bo dokładnie nie potrafi określić.

a terminowowo jak wygladaja ? [dlugo trzeba czekac].... i czy widziales ich prace na innym aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden mały niuans - przy pracującym silniku (1.9 TDI 130 KM 2002r 190tys km) po wyjęciu bagnetu wydobywa się lekki dymek.

niewiem jak z bagnetem ale zawsze jak odkręcisz korek olejowy na silniku ( przy gorącym silniku ) wydobywa się dymek - więc spoko :th:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 08:58 _________________________________________________

a to dobre :mysli:

http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,5327674,Szef_Castrola__wymiana_oleju_szkodzi_silnikowi.html

no to co my robimy ja juz nie zmieniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj naj naj Angela

:drunk::drinks::JC_fan::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

To dziś nie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailowałem z nim jakiś czas temu i tak:

1) polerka ok 200zł (jakieś drobne maźnięcia pędzelkiem, mówi że do dogadania nawet bezpłatnie)

2) pytałem o malowanie maski razem z uzupełnianiem odprysków (bardzo wielu odprysków) +/- 400zł

Po rozmowie przez telefon facet wydaje sie bardzo konkretny i swobodnie można z nim pogadać, dogadać się i pozałatwiać :wink4: Także polerka całego samochodu + drobne renowacje zadrapań (tych które nie zejdą przy polerce) może wynieść coś ok 300zł. Ale oczywiście - musi obejżeć lakier, bo dokładnie nie potrafi określić.

a terminowowo jak wygladaja ? [dlugo trzeba czekac].... i czy widziales ich prace na innym aucie ?

Nie widziałem :confused4: Przejrzałem jedynie foty ze strony, więc pod tym względem wiem nie wiele..

Żeby umówić się na robotę wystarczy zadzwonić dzień, dwa wcześniej.

A co do czasu, "operacja polerowania" to raczej jeden dzień, rano oddajesz później odbierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co my robimy ja juz nie zmieniam

:decayed:

Piotruś może byśmy wkońcu moje drzwi wyrezali bo już pół roku woże graty w bagażniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee, Śliczności.

Najlepszego :kwiatek:

No, to wreszcie pełnoletniość - będą Cię wreszcie do Klubów wpuszczać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa, muszę się przejechać po swojej okolicy jeszcze może coś znajdę.. Przecież nie będę kupował całego błotnika po to żeby mieć nie popękaną dokładkę, a tym bardziej całej deski..

Paranoja ...szroty straciły cały swoj urok.. :thumbdown: Gdzie kiedyś sie wchodziło wykręcało ..płaciło grosze :kwasny:

Jadę jutro naprawić swój lakier :naughty:www.setniewski.pl zrobię zdjęcia "przed" i "po", spróbuje tez pogadać na temat jakiś zniżek, może uda się coś wynegocjować.. :mysli:

:th:

Te bedziesz na spocie ? Byś,y sie umowili na ta przeprowadzkę moją ..bo to juz ten tydzień :)

Będę :th: Przyjadę prosto po polerce.. :naughty:

_________________________________________________

_________________________________________________

Angela Sto lat ! Sto lat !

happy-birthday.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małego Sławusia :decayed:

hahaha..... :D :bicz3:

Angee, Śliczności.

Najlepszego :kwiatek:

No, to wreszcie pełnoletniość - będą Cię wreszcie do Klubów wpuszczać :decayed:

no wlasnie........ :decayed: bo w tym wieku to 18 lat sie konczy co roku :polew:

Dziekuje wszystkim za mile zyczonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...