Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie . Czy w sedanach na tylnej półce sa jakieś głośniki czy tylko w drzwiach .

Pytanie bo kupiłem 4 głośniki BOSE i ma koleś jeszcze 2 własnie na tył ...jak ktoś chce .[br]Dopisany: Czerwiec 18, 2008, 08:12:09 _________________________________________________

Czlowiek przyjezdza na spota po 6 tyg, a tu polowa nowych twarzy... :decayed:

No ja to juz zapomniałem jak wyglądasz :cwaniak1: :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie . Czy w sedanach na tylnej półce sa jakieś głośniki czy tylko w drzwiach .

Pytanie bo kupiłem 4 głośniki BOSE i ma koleś jeszcze 2 własnie na tył ...jak ktoś chce .[br]Dopisany: Czerwiec 18, 2008, 08:12:09 _________________________________________________

Czlowiek przyjezdza na spota po 6 tyg, a tu polowa nowych twarzy... :decayed:

No ja to juz zapomniałem jak wyglądasz :cwaniak1: :D

Są 2 głośniki.. Ile on chce od Ciebie za te dodatkowe dwa ? 15 zł ? :polew: Skąd ty ich bierzesz :wallbash:

Opublikowano

Są 2 głośniki..

ok. Łacznie jest ile ? 4 duże w drzwiach , 2 małe tam gdzie klamki i 2 na półce ?

Opublikowano

Zejdę zaraz na dół i sprawdze dokładnie ;)

Bo tak się zastanawiam czy ja u siebie mam w tylnich drzwiach..

_________________________________________________

Sprawdziłem u mnie są 4 w przednich drzwiach (po 2 duże i dwa małe przy klamkach + 2 z tyłu w półce)

Opublikowano

u mnie jest BOSE i mam 8 głosników (każde drzwi, przy klamkach przednich gwizdki i 2 w tylnej półce) i wzmacniacz podwieszony w bagażniku...

Opublikowano

Dzięki za info :th:

Jakby komuś sie wysrały głośniki to 2 sa do sprzedania . Oferta na dziś..bo jutro koleś wyśle paczke..

Opublikowano

a jaka cena tych głośników, jesli to BOSE to może w rezerwe bym kupił jak po taniości :)

Opublikowano

a jaka cena tych głośników, jesli to BOSE to może w rezerwe bym kupił jak po taniości :)

Za 2 pozostałe w półkę chce 60 zł . Stan określa jako idealny.

Jakiś optymista za same blendy chce 140 zł na allegro :hahaha:

Opublikowano

..aaalleeee trabant z kompresorem byl wczoraj :kox::decayed:

Opublikowano

..aaalleeee trabant z kompresorem byl wczoraj :kox::decayed:

fajny byl trabancik, dobrze pamietam ze mial xenony? czy tylko mi sie zdaje?:P

Opublikowano

Łojezu. Fantazja niektórych ludzi piszących komentarze pod zdjęciami mnie rozbraja:

"Dianka:* bardzo agresywny fotex ale cudus:* buziaxy:*"

:D

Opublikowano

trabancik konkretny był, kolo przejechał wrażenie zrobił (nikt obojetny nie został:) ) zaparkowal i poszedł.... na zakupy :kox: ale byli i inni odważni co favoritki chcieli miedzy audi parkować :decayed:

Opublikowano

Czy to Horni wpadł trabanciakiem na spota ? :kox::naughty:

Opublikowano

Stary ja jestem co tydzień i 80% nie znałem :tonguemad:

Mnie już tak dawno nie było, że sam już siebie w lustrze nie poznaję :kox:

A najlepszy numer będzie jak któregoś pięknego dnia przyjade Stilakiem i okaże sie, ze postoję pół godziny sam w kącie i nikt nie pozna, tylko ekipa z daleka obgadywać będzie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Stary ja jestem co tydzień i 80% nie znałem :tonguemad:

Mnie już tak dawno nie było, że sam już siebie w lustrze nie poznaję :kox:

A najlepszy numer będzie jak któregoś pięknego dnia przyjade Stilakiem i okaże sie, ze postoję pół godziny sam w kącie i nikt nie pozna, tylko ekipa z daleka obgadywać będzie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

tak to jest obecnie...zawsze robimy sobie z ciebie jaja Witusiu :polew::tongue4:

Opublikowano

Czy to Horni wpadł trabanciakiem na spota ? :kox::naughty:

Nie nie, mój dopiero ma nakładany nowy lakierek :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 11:30 _________________________________________________

Mnie już tak dawno nie było, że sam już siebie w lustrze nie poznaję :kox:

A najlepszy numer będzie jak któregoś pięknego dnia przyjade Stilakiem i okaże sie, ze postoję pół godziny sam w kącie i nikt nie pozna, tylko ekipa z daleka obgadywać będzie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Mi już niedługo stuknie rok :gwizdanie:

Może jakieś powitanie będziemy mieli: orkiestra denta, dziewczynki z kwiatami, etc :gwizdanie:

Opublikowano

Czy to Horni wpadł trabanciakiem na spota ? :kox::naughty:

Nie nie, mój dopiero ma nakładany nowy lakierek :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 11:30 _________________________________________________

Mnie już tak dawno nie było, że sam już siebie w lustrze nie poznaję :kox:

A najlepszy numer będzie jak któregoś pięknego dnia przyjade Stilakiem i okaże sie, ze postoję pół godziny sam w kącie i nikt nie pozna, tylko ekipa z daleka obgadywać będzie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Mi już niedługo stuknie rok :gwizdanie:

Może jakieś powitanie będziemy mieli: orkiestra denta, dziewczynki z kwiatami, etc :gwizdanie:

Tylko zrobić dobry casting tych panienek :D

Opublikowano

Tylko zrobić dobry casting tych panienek :D

Ciekawe kto będzie robił ten casting :gwizdanie:

Chętnych pewnie nie zabraknie :decayed:

Opublikowano

Tylko zrobić dobry casting tych panienek :D

Ciekawe kto będzie robił ten casting :gwizdanie:

Chętnych pewnie nie zabraknie :decayed:

Casting połączony z DEGUSTACJĄ NA MIEJSCU :sexinbed:

Opublikowano

Ale na castingi nie przychodzą tylko dorodne piękności :polew: :polew:

u12copy1vb.jpg

I kto wtedy będzie testował / degustował ?? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.