Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no co chesz ? prawdziwy gospodarz :gwizdanie:

To alv? :mysli:

:naughty::kox:

Opublikowano

Ragga łyknąłem wczoraj te kubły :th: to są takie "półkubełki" ale spoko , w świetnym stanie, gośc ma na podwórku kilkanaście A4 , naprawde jest z czego wybierac.

Krzyniek zadzwoń do niego w sprawie tego słupka którego tak usilnie poszukujesz , na pewno ci pomoze , spoko gość

Masz tu linka do aukcji i numer telefonu

http://moto.allegro.pl/item376831544_komplet_foteli_i_kanapa_audi_a4.html

I ma taki kolor A4 jak mojej ...i A3 taki sam kolor :shocked: Koles z A3 club . :wink4:

Wal we wtorek na spota to zobacze te kubły na żywca .. zszedłz ceny troszkę ?? :naughty:

ragga byłeś już u tego gościa ? planujesz w ogóle do niego podjechać ?

Opublikowano

no co chesz ? prawdziwy gospodarz :gwizdanie:

To alv? :mysli:

:naughty::kox:

Jak dla mnie to Spankeyem zaleciało :nabijasie::lol1:

Opublikowano

ragga byłeś już u tego gościa ? planujesz w ogóle do niego podjechać ?

Ja to nie mam potrzeby narazie .. a co Ci trza ?

Opublikowano
:nabijasie: To piękne jest :decayed:

_________________________________________________

ragga byłeś już u tego gościa ? planujesz w ogóle do niego podjechać ?

Ja to nie mam potrzeby narazie .. a co Ci trza ?

Ehhh.. myślałem, że będziesz jechał - potrzebuje tej zaślepki (pokrywy) od bezpieczników.. :mysli:

Opublikowano

Byy jak baran :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ehhh.. myślałem, że będziesz jechał - potrzebuje tej zaślepki (pokrywy) od bezpieczników.. :mysli:

Bedziesz na spocie ?to pogadamy :decayed:

Co za burak :nabijasie:

Dziwie sie że , że koleś sie nie rozłączył i nie podjechał na tą stacje i mu kopów na twarz nie nawsadzał :toon:

Opublikowano

Ehhh.. myślałem, że będziesz jechał - potrzebuje tej zaślepki (pokrywy) od bezpieczników.. :mysli:

Bedziesz na spocie ?to pogadamy :decayed:

No mam nadzieje być, ale ok 21.00 musze być w Milanówku :wallbash: - więc ewentualnie dojechałbym na 21.30 coś w tych granicach.. Będziesz jeszcze ?

Opublikowano

Chyba raczej pewnie napewno tak ..aczklowiek być może powinienem być :decayed:

Jakby Cie nie było to ... być może zajade na szrot( jutro lub w czwartek) to moge Ci kupić ten plastik tylko napisz za ile ? jaki i ktora strona? :travolta:

Jak komuś coś trza ze szrotu to pisać ..

Opublikowano

Chyba raczej pewnie napewno tak ..aczklowiek być może powinienem być :decayed:

Jakby Cie nie było to ... być może zajade na szrot( jutro lub w czwartek) to moge Ci kupić ten plastik tylko napisz za ile ? jaki i ktora strona? :travolta:

Jak komuś coś trza ze szrotu to pisać ..

Dobra, postaram się podjechać dzisiaj i tak - ale jak będziesz to poproszę na "lewą stronę"..

tylko napisz za ile ?
Za 10zł :banan2:

_________________________________________________

Może zobaczyłbyś przy okazji ile kosztuje dolny tylni spojler pod zderzakiem ? .. ale dobra pogadamy wieczorem..

Opublikowano

Jak komuś coś trza ze szrotu to pisać ..

Fotele S-Line do A4 B6 Avant .... :decayed::naughty:

Opublikowano

ale dobra pogadamy wieczorem..

Dokładnie ..bo i ja mam do Ciebie pytanie :tongue4:

Fotele S-Line do A4 B6 Avant .... :decayed: :naughty

Takie ? Z brązowej skóry ?

http://www.campyonly.com/images/modbikes/2006/brooks_bottom.jpg

Czy takie ?

http://www.mrstitch.com/_borders/Ferrari_Seats.jpg

:tongue4:

Opublikowano

ale dobra pogadamy wieczorem..

Dokładnie ..bo i ja mam do Ciebie pytanie :tongue4:

Nosfer Ty to masz dzisiaj do pogadania :)

Opublikowano

ale dobra pogadamy wieczorem..

Dokładnie ..bo i ja mam do Ciebie pytanie :tongue4:

Nosfer Ty to masz dzisiaj do pogadania :)

Kaśka to, to jest nic !! - w porównaniu do tego jaką rozmowe będę musiał przeprowadzić jak wrócę do domu :tonguemad: Po tym jak oznajmię "żonie" moje wieczorne plany :radocha: Hehe.. :bicz3:

Opublikowano

w porównaniu do tego jaką rozmowe będę musiał przeprowadzić jak wrócę do domu :tonguemad: Po tym jak oznajmię "żonie" moje wieczorne plany :radocha

Obierz ziemniaki , wyrzuć smieci , zrób zakupy ...powinno zadziałać :cool1::toon:

Opublikowano

ale dobra pogadamy wieczorem..

Dokładnie ..bo i ja mam do Ciebie pytanie :tongue4:

Nosfer Ty to masz dzisiaj do pogadania :)

Kaśka to, to jest nic !! - w porównaniu do tego jaką rozmowe będę musiał przeprowadzić jak wrócę do domu :tonguemad: Po tym jak oznajmię "żonie" moje wieczorne plany :radocha: Hehe.. :bicz3:

Kochanie, a może byś sobie coś kupiła, ostatnio chyba dawno nie byłaś na zakupach?

Niezawodne, wiem po sobie :):decayed:

Opublikowano

Kochanie, a może byś sobie ostatnio chyba dawno nie byłaś na zakupach?

Niezawodne, wiem po sobie

Nienawidzę robić zakupów. A już łazić z kobietą po sklepach to czysta męczarnia :wallbash:

Opublikowano

Kochanie, a może byś sobie ostatnio chyba dawno nie byłaś na zakupach?

Niezawodne, wiem po sobie

Nienawidzę robić zakupów. A już łazić z kobietą po sklepach to czysta męczarnia :wallbash:

Dlatego wysyłasz ją samą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.